Zabrana SRS

Реално, ништа скупштини није фалило.

Докле то потезати?
:roll:

Милошевић је срушио једну државу, то ником ништа, а ту се кука због малко углавном безазлене паљевине.

Доћи до власти паљењем скупштине а представљати се за демократу је крајње парадоксално.
Колико ми је познато одлика демократе није та да силом мења поредак већ да то чини поштујући правне норме,законе и устав државе.
 
Индиректо је признао да Шешељ нема везе са овом афером или још боље, да "афера" не постоји.

NETAČNO. Ništa nije indirektno "priznao", već je rekao da je u toku proveravanje datih navoda i da neće da istrčava u javnost pre nego što se prikupe svi validni dokazi za podizanje krivičnog postupka.
 
:hahaha:

При чему су, пуким случајем, изгорели резултати избора? :lol:


:dash:
Е, не буди толико наивна.

Каква је разлика између Милошевића и ових што су после њега дошли - суштински никаква, само им је Милошевић у једном моменту изгледао сувише спор за остваривање интереса, а почео малко и да се јогуни, и њих су довели да би убрзали ствари.
:mrgreen:

(Али то његово јогуњење није било што му се нагло пробудила љубав за Србију, већ јер је хтео да цео плен задржи за себе.
 
Доћи до власти паљењем скупштине а представљати се за демократу је крајње парадоксално.
Колико ми је познато одлика демократе није та да силом мења поредак већ да то чини поштујући правне норме,законе и устав државе.
Опет ви, усмеравате пажњу на споредне ствари...
:roll:

Но, да, то и јесте циљ слуђивања и систематског 20-годишњег тровања народа, спин, на неважне ствари...
 
Тестамент је постојао а Тодоровић је смешанали добро , сви ми желимо исто за разлику од ових аутошовиниста само је питање за кога ћемо гласати.

Па чекај, кажи ми шта си КОНКРЕТНО замерио Шешељу, а у корист Николића?

И, не оно што су говорили овај или онај, колико си ти сигуран шта је Шешељ стварно рекао, с обзиром да његове речи преносе његови сарадници (јал' бивши јал' садашњи)?
 
Није ништа занимљивији од психолошког феномена демократа који пале Скупштину... :lol:

Ma nisu skupštinu palile demokrate, nego kriminalci koji je stvorio Milošević, zajedno sa svojom divnom suprugom Mirom, a uz pomoć njegovog glavnog portčka Šešelja.

Demokrate su samo bile izmanipulisane, a 5. oktobar nikada nije predstavljao istinsku promenu, jer su u svim državnim strukturama ostali Miloševićevi ljudi, kojima on više očigledno nije bio potreban. Pa zar dokaz za to nije i postojanje jedinice "Crvenih beretki" kojoj ni Đinđić nije mogao apsolutno ništa, a čiji pripadnik ga je i ubio? Đinđić je ZNAO da će ga ubiti, a kao premijer jedne zemlje nije ništa mogao da preduzme da to spreči!
 
Naravno, zato dobri ljudi i treba da se angažuju u zabrani SRS.


Dobri ljudi ne kradu, ne pljačkaju, ne otimaju, ne lažu, ne smrde na fašizam, ne rektišu, ne ubijaju nevine, ne sprovode diktaturu.......

I zato ti tvoji "dobri ljudi" će da odgovaraju za sva ona gore nabrojana nedela i masu još drugih. I ti "dobri ljudi" biće dobri samo na lomači ili pod ključem i budnim okom čuvara zatvora....

Zato ti tvoji "dobri ljudi" nemaju nikakvo pravo, kao oličenje najgoreg zla i privitivizma, da odlučuju ni o čemu a najmanje o slobodi slobodnih ljudi. I zato tim "dobrim ljudima" treba se na pristojan način zahvaliti i poslati ih gde krave pasu travu.....
 
Па чекај, кажи ми шта си КОНКРЕТНО замерио Шешељу, а у корист Николића?

И, не оно што су говорили овај или онај, колико си ти сигуран шта је Шешељ стварно рекао, с обзиром да његове речи преносе његови сарадници (јал' бивши јал' садашњи)?

Замерам му што није тактичан.Не долази се тако на власт.Знамо ми истину.Нек дође на власт па нек ради шта треба а не да сам себи копа гроб.Николић се опаметио.Не може да победи жуте и да прича о завери Ватикана која стварно постоји.Људи то не могу да сваре.Кад освоји власт нек уради шта треба.Де си ти видела политичара који прича само истину.Тај пропада сто посто.Али не сме ни све да лаже.Николић је нашо рецепт како до власти.Не боји се неће продати Србију.Националиста је.
 
Доћи до власти паљењем скупштине а представљати се за демократу је крајње парадоксално.
Колико ми је познато одлика демократе није та да силом мења поредак већ да то чини поштујући правне норме,законе и устав државе.


Тачно - то је парадокс, зато сам га и нагласила.

Праве се да не знају :lol: , мада, с обзиром да и нису праве демократе, не би ме зачудило да и заиста не знају... :think:
 
Опет ви, усмеравате пажњу на споредне ствари...
:roll:

Но, да, то и јесте циљ слуђивања и систематског 20-годишњег тровања народа, спин, на неважне ствари...

Значи када се скрене пажња на кршење закона и криминалним активностима то је споредна ствар ?
Шта је онда битно ако је кршење закона споредно ?
 
Е, не буди толико наивна.

Каква је разлика између Милошевића и ових што су после њега дошли - суштински никаква, само им је Милошевић у једном моменту изгледао сувише спор за остваривање интереса, а почео малко и да се јогуни, и њих су довели да би убрзали ствари.
:mrgreen:

(Али то његово јогуњење није било што му се нагло пробудила љубав за Србију, већ јер је хтео да цео плен задржи за себе.

Да је Милошевић заиста био толико користољубив и властољубив колико се мисли - не би поверовао Коштуници на реч да је он (Коштуница) победио на изборима...
 
Значи када се скрене пажња на кршење закона и криминалним активностима то је споредна ствар ?
Шта је онда битно ако је кршење закона споредно ?
Шта је криминална активност?

Тзв. "паљење скупштине"?
:roll:

А у то прођоше мимо нас много крупније криминалне активности за ових 20 година.
 
Него, шта би с оним Шешељевим изјавама, нађе ли их?

Да бисмо те схватили озбиљно, треба да стојиш иза својих тврдњи.

Ma nemam pametnija posla nego sada da ih "tražim".

Svako ko je pratio šta se događalo u pedizbornim kampanjama, posebno neposredno pred izbore mogao je to da primeti. Lično nisam ni za Šešelja, ni za Tomu (misilm da su oboje isto zlo), ali mi je bilo više nego čudno da Šešelj svog partijskog kolegu tako pokopa dva dana pred izvore.
 
Да је Милошевић заиста био толико користољубив и властољубив колико се мисли - не би поверовао Коштуници на реч да је он (Коштуница) победио на изборима...
Нема ту шта да се МИСЛИ, то је било толико ОЧИГЛЕДНО. А нарочито је то било видљиво код његове жене.

И ти стварно мислиш да је Милошевић веровао Коштуници на реч?
:roll:

Коштуничина реч??

Извини, али, морам : :zcepanje:
 
Ma nisu skupštinu palile demokrate, nego kriminalci koji je stvorio Milošević, zajedno sa svojom divnom suprugom Mirom, a uz pomoć njegovog glavnog portčka Šešelja.

Demokrate su samo bile izmanipulisane, a 5. oktobar nikada nije predstavljao istinsku promenu, jer su u svim državnim strukturama ostali Miloševićevi ljudi, kojima on više očigledno nije bio potreban. Pa zar dokaz za to nije i postojanje jedinice "Crvenih beretki" kojoj ni Đinđić nije mogao apsolutno ništa, a čiji pripadnik ga je i ubio? Đinđić je ZNAO da će ga ubiti, a kao premijer jedne zemlje nije ništa mogao da preduzme da to spreči!

...па се тако изманипулисани случајно нађоше у фотељама... :lol

Да је Ђинђић знао да ће да га убију и да ништа није могао да учини по том питању, значи само једно - да није требало да буде на месту (премијера) на ком се задесио.
 
Замерам му што није тактичан.Не долази се тако на власт.Знамо ми истину.Нек дође на власт па нек ради шта треба а не да сам себи копа гроб.Николић се опаметио.Не може да победи жуте и да прича о завери Ватикана која стварно постоји.Људи то не могу да сваре.Кад освоји власт нек уради шта треба.Де си ти видела политичара који прича само истину.Тај пропада сто посто.Али не сме ни све да лаже.Николић је нашо рецепт како до власти.Не боји се неће продати Србију.Националиста је.

Ја колико видим, све је мања разлика између Николићевог и Тадићевог програма...

А мени истина одговара више него лажи, јер после има мање простора за извлачење типа: "рек'о сам ал' нисам мислио" или "мислио сам ал' нисам рек'о".

'Вот ју си из вот ју гет' - то ја волим, и мислим да нисам усамљена у таквом размишљању.
 
Шта је криминална активност?

Тзв. "паљење скупштине"?
:roll:

А у то прођоше мимо нас много крупније криминалне активности за ових 20 година.

Није тзв "паљење скупштине"већ кривично дело паљење скупштине или ти уништавање имовине за које као и за сва друга кривична дела не постоји оправдање и требало би да буду адекватно кажњена а не оправдавана.
Ајд сад ти мени реци да ти и ја сада запалимо скупштину да ли би то престављало кривично дело и криминалну активност или не би ?
 
...па се тако изманипулисани случајно нађоше у фотељама... :lol

Да је Ђинђић знао да ће да га убију и да ништа није могао да учини по том питању, значи само једно - да није требало да буде на месту (премијера) на ком се задесио.
Ђинђић је искрено поверовао да може нешто добро да уради за Србију, али, био је исувише усамљен, окружен непријатељима.

Није требало... Да.

Али, лако је то рећи, нама, данас, који смо изван тога.
Тако исто ни кнез Михаило није требало, ни Кенеди, ни ко год...

Они су били окружени такође непријатељима, онима са супротним интересима...

Поготово што је и иза убиства Ђинђића, у тој највишој тачки, стајао спољашњи фактор, они које зовемо непријатељима Србије, чији је интерес против нашег.
 
Опет ви, усмеравате пажњу на споредне ствари...
:roll:

Но, да, то и јесте циљ слуђивања и систематског 20-годишњег тровања народа, спин, на неважне ствари...

Па, Милунка, ово не само да нису неважне ствари, него су есенцијалне за разумевање тога КО влада данас у Србији. И КО жели да забрањује друге странке!

А о томе је ова тема...
 
Није тзв "паљење скупштине"већ кривично дело паљење скупштине или ти уништавање имовине за које као и за сва друга кривична дела не постоји оправдање и требало би да буду адекватно кажњена а не оправдавана.
Ајд сад ти мени реци да ти и ја сада запалимо скупштину да ли би то престављало кривично дело и криминалну активност или не би ?
Да.

Али је питање реда важности у овом случају битно.

Понављам:

Много су гора дела против интереса Србије криминална приватизација, разни штетни уговори по државу...
 

Back
Top