ЗА ВАС НИЈЕ, ЗА НАС ЈЕ ОДУВЕК БИЛО! Писац Филип Давид је дао срамну изјаву у вези Косова

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
18.621
ЗА ВАС НИЈЕ, ЗА НАС ЈЕ ОДУВЕК БИЛО! Писац Филип Давид је дао срамну изјаву у вези Косова



Писац Филип Давид је рекао да Србија треба да схвати реалност да Косово није и никада неће бити део тога.
Косово није Србија, нити ће икада бити, иако то сви у Србији знају, још је тешко рећи нешто слично, рекао је писац Филип Давид.

  • Неки, који су луди, се надају војним решењима, као да су наоружани, Косово би могло постати део Србије, иако би добар посао с Косовом заштитио српске мањине и српске културне споменике, донео стабилност и био пример за решавање отворених питања – рекао је босанском порталу „Клик“,Давид.

  • Србија, нажалост, нема политичара који су вољни да постигну историјске споразуме са Албанцима. То могу учинити само велики грађани, а Вучић није. Медији под његовом контролом сваки дан позивају на оружане сукобе, испуњавајући људе лажима – нагласио је он.
Он је нагласио да је Србија достигла парадокс.

  • Србија има лоше односе са Црном Гором, Босном, Македонијом и Хрватском, док у Европи има подршку екстремних десничарских странака – закључио је он.
 
Филип Давид је београдски Чивутин/Јеврејин. Ако се мало боље распиташ и провериш ВИДЕЋЕШ ГДЕ ЈЕ И КОЛИКО ГОДИНА И ЗАШТО ПРОВЕО ВАН СРБИЈЕ У ВРЕМЕ ОРУЖАНИХ СУКОБА - И СВЕ ЋЕ ТИ БИТИ ЈАСНО......... лик је обични, одвратни ГЛАСНОГОВОРНИК НЕКИХ СТРАНИХ СЛУЖБИ......... скот.........
 
a i on je našao kom portalu će dati intervju,,,tj,,,i ne čudi me,,,taj klix je virtualna mentalna institucija muslimanskih komentara na bilo šta što ima veze sa Srbima,Srbijom i Republikom Srpskom,a u poslednje vreme i sa Hrvatima i Hrvatsom,a pogotovu HB,,,,
 
Уводни коментар нема линк, а и када се претрагом пронађе стиже се до гласила којег нема у регистру.

Док се не достави валидан линк, тема борави под кључем, сем тога изјава је дата пре неколико месеци, тако да је са становишта пдф политика тема ипак утаминичена
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top