Za sve clanove: Pomoc, pitanja, primedbe, predlozi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
bacjko, zayebavam se, naravno.
provedi malo vishe vremena ovde sa upaljenim mozgom, pa cjesh shvatiti da bash i nisam tolika dijabola da zamisljam da cje neko da radi neshto samo da bih ga ja pohvalio. naravno, drugi ljudi cje razumeti da sam se shalio.

i zamolio bih te da nas poshtedish takvih komentara. k?
nema svrhe. ;)
Provodim svako vreme sa ''upaljenim mozgom''. U svakom sluchaju, komentar je bio prizeman, bez ikakve, po meni, dakle, humoristichke konotacije. Elem, drugi te poznaju, a ja dado objektivno mishljenje...
Osim toga, na Teen pdf.-u provodim malo vremena, nego mi zapade za ochi komentar...
;)
 
Cyber_Barbie:
Draga saveta,
muchi me neshto vec odavno..Kao i shto sam(a) :mrgreen: znash,zaboravila sam svoju lozinku,koja mi je poslata na mail(chiju sam lozinku isto zaboravila),a bogami nisam sigurna ni za korisnichko ima... :lol: Ima li mi spasa?Shta da radim?aaaa... :lol:
Gospode Boze,moram shto pre da reshim ovaj problem :lol: Svakako pre nego shto odem u Ameriku!
Draga saveta,
ja hocu da budem cyber barbie.
Ovo mi se ne svidja.
Za(h)valjujem :mrgreen:
 
da, ovaj... da... :)
em mene bash briga shto jedan od hiljadu nije bio u stanju da zapishe/zapamti svoju lozinku, a mozhete zamisliti koliko administratora to interesuje.
mislim, mogu ja da poshaljem adminu poruku da dojavi chlanu cyber_barbie njenu lozinku, il kako to vecj ide, al zar to nije posao izmedju admina i dotichnog chlana?
evo nek mi neko kazhe shta treba da uradim.
 
ako je to pomoglo ovoj sajberki onda cju uraditi.

Ana90:
Ajde ko je pun ideja nek otvori neku zanimljivu temu na tinejdzerima!!!!
ma mi smo ti puni ideja ko go.vno vitamina.
evo ja sam ti otvarao i otvarao, pa nishta. ovde nije razvijena kultura diskusije, kreativnost je mozhda chak i ispod nule, i ja tu ne mogu nishta.
samo nemoj ti vishe da budesh kreativna molim te.... dosta si se naotvarala tema. :P
 
jel tebi treba crtati da si spamer?
uozbilji se malo.
to shto sam te prozvao sada, nema veze sa time, da se neko drugi pros.rao onako i njemu bih rekao.
i za ostale vazhi to za spamovanje.
mozhe malo zayebancije, ali imajte mere.
nemojte jedan vikend da sednem, ispishem krvlju 'keeperov zakonik', pa da nam odjednom svima bude zanimljivo.

mnogo ste bre neozbiljni, chak i za tinejdzhere. znam da su vas proshli modovi malo razmazili, kumovali s vama i ostalo, al ono, ovo je ipak forum a ne vasha prcjija za zayebanciju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top