Za sve clanove: Pomoc, pitanja, primedbe, predlozi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Изгледа да сам ја био исувише толерантан према свима! Сагледајте мало форум из далека... на свакој јбној теми се прича о сексу, јебању, ко кога како, одакле и с чим :| ово је подфорум Тинејџери што значи да је предвиђен за генерацију од 13-19год! Даље, ово је ФОРУМ што значи да у сваком моменту може било ко нови ко дође да се прикључи дискусији, а не само да гледа прозивке и хвалисања разним реченицама пуним ''кхм, овај, да, хехе итд'' речи. Лично сматрам да је све то и добро за подфорум, али не и за ЦЕО подфорум! За лична добацивања и препуцавања постоји ~За нас, за неке евентуалне проблеме постоје теме предвиђене за то, али немојте по целом форуму правити пичвајз. Што се тиче вољења ил' НЕвољења... ја никог' овде не мрзим... не постоји нико ни кога не волим или не подносим, тако да свако од вас у било ком тренутку може рачунати на мене шта год да му треба било на форуму или у РЛ.

И још нешто... немојте ми се МОЛИМ ВАС извињавати када вас упозоравам. Кад' год вас упозорим ви се још 10 постова извињавате :| немојте то радити, само престаните да радите то за шта сам вас упозоравао.
 
kakve veze ima shifra s tvojim kompom na samrti?
znam, i moj je em star tri-chet'ri godine, ne mozhe da podnese novije verzije CADova, o igricama da ne prichamo, em ga ne gasim po nedelju dana, em za defragmentaciju diska nije ni chuo....

c c c...e a ladno dovla pochinje da lichi pomalo na moderatora. ko bi rek'o.
tako je, przhi przhi. i vala bash yebo vas seks ja mislio ja nedoyeban pa ono malo perverzan, al ja sam mala maca za ovu kompaniju koju predvodi jovana. bre proglasili bi vas sektom i spalili na lomachi u srednjem veku jer zvuchite ko da vam se ceo svet vrti oko qrca, chak ni oko sunca, chak nije ni ravna plocha.
 
istina je.
odavno sam prichao o tome kako ne treba zatvarati nove teme.
dobro da ne ulazimo u to shta je sra.nje shta nije, radi se prosto o tome da novi ljudi moraju da se ugoste ovde, a to znachi da im necjesh brisati temu koje zapochnu. naravno, ako je tema glupa, bezveze i ostalo.... leti. ali ako smo je mi vecj isprichali, ne znachi da ne treba vishe niko da pricha. chak ni ne treba podicji staru i nametnuti novima vecj gotovo odgovore na pe'set strana.

vreme je za promene, ljudi.
generalno, vi ste smorili do jaja.
 
Keeper:
c c c...e a ladno dovla pochinje da lichi pomalo na moderatora. ko bi rek'o.
tako je, przhi przhi. i vala bash yebo vas seks ja mislio ja nedoyeban pa ono malo perverzan, al ja sam mala maca za ovu kompaniju koju predvodi jovana. bre proglasili bi vas sektom i spalili na lomachi u srednjem veku jer zvuchite ko da vam se ceo svet vrti oko qrca, chak ni oko sunca, chak nije ni ravna plocha.
zatro sto se vise ne druzi sa nama.... ostavio nas je... zasto vi sve jovanu krivite... jovana je samo tako otvorena u javnosti,da vidite ove dvije koji su smorovi ustvari i koliko misle na **** ustvari....
jadna ja... :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top