Za Riplija :)

hehehehe.. TO za sada zna samo Codemaker i ja naravno, jer zaboga ja sam dobitnik..

Ako je neko imao priliku da cita stampu iz BiH, imao je i priliku da nadje moje prezime u novinama, a u pitanju je jedan jako lijep i ne bas bezazlen dobitak..

Cestitajte mi...

Code, jos im necemo reci...
 
E, zemljak ne krijem nista posebno, samo nisam bas lik koji se eksponira a ne posebno hvali..

Imao sam jedan pristojno dobar dobitak na jednoj nagradnoj igri..

Auto je u pitanju...

A sto se tice stampe, Dnevni avaz je u pitanju, e datuma se ne sjecam kada je objavljeno.. Imam kci primjerak, pa ne mogu da sad da pogledam u taj primjerak, jer nije kod mene...

Pozzzz...zzzz

Ukoliko COde zeli da vam detaljise, ima odrijesene ruke, samo naravno bez licnih podataka, ne radi vas koji me poznajete nego radi mog nika, da je tako, ne bi nam nikovi ni trebali..

Code, imas odobrenje da kazes sta je u pitanju..

Pozzzz...zzz
 
Hehehehe..

Code, code,,, pa nije bas tako... Ipak je auto leglo prije pojave bilo cega.. Sad ne bih da se zezam sa neki sestricama, radije idem na mladje doktorice, nekako je malo suptilnije, zar ne...

hehehehehe...
 
racunaj.
4 godine srednje skole, 5 godina fakulteta, 1 godina staziranja i to sve da je u roku.
Bolje ti juri sestre. One odmah is srednje skole upadaju na pravo mesto :lol:
 
sta te briga, odmah ce te oziveti :lol: dva - tri elektro soka pa nazad u sobicu kod sestre pa tako u krug :lol:, sto bi rekli zivi opasno "on the edge" :lol:
Seti se Del Boja
Who dares winns :lol:

A GZ je bukvalno shvatio ono
this time next year we will be millionaire :lol:
 
Ko zna..
U ovoj zemlji Srbiji, cuda se desavaju svaki dan...
Svi smo duboko religiozni, svaki dan se krstimo sta nam se desava...
Tako da nije iskljuceno da svi postanemo milioneri, koliko sledece godine. Na primer da imamo svaki po milion buva, pa da imamo milion problema, pa da komsiji milion puta kazemo da ne lupa vratima, pa da se milion puta zareknemo da od sutra prestajemo sa pussenjem - neogranicene mogucnosti bre! :)
 
tab503:
a moguce je i u parama,
hej pa pre samo par godina svi smo bili i finansijski bilioneri pa nam dusmani to oduzeli :lol: :lol: :lol:
Prije bih rekao da ne bi da budes onaj Inflacijski bilioner.. Jes da su se cifre vrtile i bilionima, ali kad za te bilione preko noci nekad nisi mogao ni sibicu da kupis..

Pih, na sta pare spadose..

Ipak, ovo je nesto drugo..

Code, you next...
 

Back
Top