Za razocarane

speedo

Obećava
Poruka
74
Danas sam se po ko zna koji put razocarao u nekoga pa sam zeleo da otvorim kutak za razocarane osobe.Ovde mozete govoriti u sta ste se razocarali,pronaci ocobe koje ce vam pomoci da lakse primite takav udarac zivota i sl. ........
 
Danas sam se po ko zna koji put razocarao u nekoga pa sam zeleo da otvorim kutak za razocarane osobe.Ovde mozete govoriti u sta ste se razocarali,pronaci ocobe koje ce vam pomoci da lakse primite takav udarac zivota i sl. ........

u muski svijet...svakog dana se po jednom razocaram.
Roditelji.
Iznova i iznova.
Ali, oguglaš i na to, ne očekuješ i ne nadaš se više ičemu.

to mi se desava svaki dan
 
Razočarana sam u sebe.. jbmti. AL mlada sam, ima nade.. bice bolje ! :)

Mr_Sick
.. neznam koliko godina imaš i o cemu se radi, al pozitivno iz toga ceš izvuc;što danas sutra TI neceš biti takav roditelj svojoj djeci :)

Mazuljica

.. znati oprostiti je sizifof posao.. pogotovo kad te netko koga voliš razočara, stoga oprosti ako možeš.. ili zahvali Bogu što si shvatila da te pravi prijatelj negdje ceka !

Bojana
.. nisi ti još spoznala ( bez ljutnje ) prave muškarce.. ! Zato budi razocarana u njih par, al ne u muški svit, ima ih zaista divnih :)

Summer girl

draga..vjeruj mi patit ces za ovim danima koji ti sljede, škola i školske klupe .. ! Stoga nemoj mi bit razočarana ..nego uživaj :)

Imaginaton

.. život je zaista lijep , okreni glavu ako možeš od ružnog i posveti se SEBI ŽENO.. i uživat ceš u životu !

Nemojte zamjerit što sam podjelila par rijeci , došlo mi.. (namjera je bila samo dobra, nikako loša ) :)
Pokretacu teme pozdrav i žao mi je što ga je razočaranje nanunkalo otvorit ovako tužnu temu ..

pozz:bye:
 
Разочарана сам себичношћу једне особе...Тачније, по ко зна који пут ме разочарала....
Ма јок, треба да будем разочарана сама собом што јој увек као највећа будала помогнем шта год да затреба, а она ме увек лепо из*ебе:roll:
Ко ми је крив кад сам глупа, немам право да се жалим.....:roll:
 
trudim se da ne "ochekujem" da ne bih dozivljavala razocharanja... i prilichno mi dobro ide... do momenta... momenta kada moram da se suochim sa sobom i shvatim da to shto zelim da su neki ljudi bolji nego shto zaista jesu jeste upravo "ochekivanje" i da ih ta moja zelja ne moze napraviti boljim...:neutral:
 
Razocarala sam se u mnoge.One koje sam smatrala dragim,dobrim i postenim ljudima.A ispostavilo se da su obicni materijalisti.Zar se sve vrti oko novca i drustvenog statusa?Kad imas dosta,
nazovi prijatelja je jos vise.A kad dodjes u odredjenu losiju situaciju gdje su svi ti ljudi kojima si nebrojeno puta pomogao.Razocara me ponasanje ljudi,koji svoje licne frustracije lijece na drugima.Izivljavanjem i raznim manipulacijama.I jos me dosta toga razocaralo.Ali protiv toga se ne moze.To je kao borba s vjetrenjacama.Ostaje mi da vjerujem i nadam se da ce biti bolje.Da ce se desiti cudo.A cuda se desavaju ili ipak ne?Da ce se u ovaj narod vratiti bar malo ljubavi prema bliznjem,strpljenja i tolerancije.
 

Back
Top