Za dopis neznam sto vec nema ovakva tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moon Child:
bleach:
Moon Child:
:evil: milenaaaa :evil:
ruzicasti floyd?buahahahahaha(8
'oladi s tim smajlijima, opasna mala!... :p
PINK FLOYD, da... ;) 8)
ti mene zezas....stajno...maaaaaaaaaaaamiceeeeeeee..... :cry: :cry: :cry: kazes mi da sma maja i neiskusna... :cry: i da ne smem da pijem...i da moram da te slusam....mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiceeee....milena je bezoblazna....


:P
ne moze niko da te sacuva... muuuuuahahahaha... evil smile :lol: :lol: :lol:
zezam se... :roll: ja ne mogu da budem zloca... :roll: iako me velika zla Milica stalno tako zove :cry: ja to u sustini nisam, ne... :roll: :cry: ja sam doblaaaa... :cry:
 
Ivance:
vi se svi poznajete a? Pink neznaci ruzicasto grupa je dobila naziv od dva neka lika floyda i pinka to se misli pink kao ime.
ajde sad laku noc idem ja
ok... laku noc 8)\
samo nesto...
sve je ovo tako divno, bajno :D sto smo mi ovde chatovali... 8) ali, inace, to na forumu nije dozvoljeno... tako da... dobrodosao na ovaj forum ;) ukapiraces sve kako ide usput, ali nema chata na temama.... 8)
poz :)
 
bleach:
Moon Child:
bleach:
Moon Child:
:evil: milenaaaa :evil:
ruzicasti floyd?buahahahahaha(8
'oladi s tim smajlijima, opasna mala!... :p
PINK FLOYD, da... ;) 8)
ti mene zezas....stajno...maaaaaaaaaaaamiceeeeeeee..... :cry: :cry: :cry: kazes mi da sma maja i neiskusna... :cry: i da ne smem da pijem...i da moram da te slusam....mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiceeee....milena je bezoblazna....


:P
ne moze niko da te sacuva... muuuuuahahahaha... evil smile :lol: :lol: :lol:
zezam se... :roll: ja ne mogu da budem zloca... :roll: iako me velika zla Milica stalno tako zove :cry: ja to u sustini nisam, ne... :roll: :cry: ja sam doblaaaa... :cry:
zlocoooooo :P

sto se tiche ~Chata~
koga briga za pravila?ona ionako postoje da bi se krshila... :)
 
Ivance:
A jeste bezveze tema ali nema veze ionako nije vazno ali imam vec 12 odgovora bas sam ponosan na sebe.
Pitaj caleta gde je kupio majicu. :)
pa naravno da si vec pun odgovora kada si temu otvorio kada su bukvalno svi chlanovi chat bande online... ma oni bi razvezli 50 strana bilo gde... samo da im ukazes priliku... :wink:
nego uzivaj ti dok ne dodje veliki mod... onda ces da vidis sta znace okovi... :roll:
 
DJ_MaRe:
Ivance:
A jeste bezveze tema ali nema veze ionako nije vazno ali imam vec 12 odgovora bas sam ponosan na sebe.
Pitaj caleta gde je kupio majicu. :)
pa naravno da si vec pun odgovora kada si temu otvorio kada su bukvalno svi chlanovi chat bande online... ma oni bi razvezli 50 strana bilo gde... samo da im ukazes priliku... :wink:
nego uzivaj ti dok ne dodje veliki mod... onda ces da vidis sta znace okovi... :roll:
upravo... 8)
a priznajte da volimo da ove teme koje su osudjene na propast jos malo 'sredimo'... :oops: 8)

@ Moon Child... ~ :oops: nemoj takooo... :cry: :cry:
nije tako, mala... :p imas ono ~izuzetak potvrdjuje pravilo...~ pa onda neko krsi (ne ti, nikako...) da bi u sustini potvrdio pravilo... u celini... blah... sta god... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top