Za Bošnjake Bog je u Vašingtonu a njegovi poslanici u Briselu, Berlinu, Londonu ...

Organizacija za islamsku saradnju, najveća međudržavna organizacija islamskih zemalja, priznaje Srebrenicu kao genocid:
"The OIC General Secretariat joins with great sorrow the families of the victims of the Srebrenica genocide, perpetrated in July 1995, in the city of Srebrenica in Bosnia-Herzegovina, in marking the 28th anniversary of the genocide on 11 July as a Day of Mourning, in accordance with the Resolution adopted at the 38th Session of the OIC Council of Foreign Ministers, held in Astana, Republic of Kazakhstan (28- 30 June 2011), and subsequent resolutions."
https://www.oic-oci.org/topic/?t_id=39214&t_ref=26511&lan=en
 
Organizacija za islamsku saradnju, najveća međudržavna organizacija islamskih zemalja, priznaje Srebrenicu kao genocid:
"The OIC General Secretariat joins with great sorrow the families of the victims of the Srebrenica genocide, perpetrated in July 1995, in the city of Srebrenica in Bosnia-Herzegovina, in marking the 28th anniversary of the genocide on 11 July as a Day of Mourning, in accordance with the Resolution adopted at the 38th Session of the OIC Council of Foreign Ministers, held in Astana, Republic of Kazakhstan (28- 30 June 2011), and subsequent resolutions."
https://www.oic-oci.org/topic/?t_id=39214&t_ref=26511&lan=en
Evo mape te organizacije i mape glasanja.

1280px-OIC_vector_map.svg.jpg


Screenshot_20240523_192854_pure.lite.browser~2.jpg
 
Ma nakon juče, piši šta hoćeš :D
I ti a i ostali.
Svijet je rekao svoje, sad raspojasaj jezičinu, tj. prste, znam ja šta je bijes ;)
Ne znam o cemu pricas, prsla si :lol:
Vecinu sveta ce da boli K, koji su juce pokazali da im je tema nebitna; a ovi koji su glasali ZA, mogu da obeleze kako hoce.
Evo podseti me taj dan pa ti javim kako je u Kanadi :lol:
 
Neodrživ je narativ da su Bošnjaci nekakav izuzetak u islamskom svijetu kad je u pitanju odnos prema Srbima.
O neinteligentni moderatoru !!! ... odnos prema Vašingtonu!!! :rtfm:... prema merici!!! ... NE prema Srbima!!! ... Nema veze to sa Srbima!!!
Nisu oni ispalili muslimani iz bivše SRBiH zbog Srba!!!
Zbog merikanaca i kol zapada!!!
OOO neinteligentni stvore!!! :D
 
O neinteligentni moderatoru !!! ... odnos prema Vašingtonu!!! :rtfm:... prema merici!!! ... NE prema Srbima!!! ... Nema veze to sa Srbima!!!
Nisu oni ispalili muslimani iz bivše SRBiH zbog Srba!!!
Zbog merikanaca i kol zapada!!!
OOO neinteligentni stvore!!! :D
I šta je meni bitan odnos islamskih zemalja prema Americi kad vidimo da su uglavnom na istoj liniji sa Amerikom kad su Srbi u pitanju a pogotovo oko događaja 90ih?
 
Upravo ... imaš spisak ... Muslimani u svetu ove naše u bivšoj SRBiH ne smatraju za "prave" muslimane ... to je činjenica ... manki :D
Muslimani na ovim prostorima koji vuku na bliskoistočne po posvećenosti islamu su Sandžaklije i Šiptari iz Makedonije, mada ni oni nisu baš kao bliskoistočni muslimani. Šiptarija sa Kosova i iz Albanije i bosanski muslimani su miki maus muslimani što se tiče življenja u skladu sa islamskom religijom.
 
Poslednja izmena:
Organizacija za islamsku saradnju, najveća međudržavna organizacija islamskih zemalja, priznaje Srebrenicu kao genocid:
"The OIC General Secretariat joins with great sorrow the families of the victims of the Srebrenica genocide, perpetrated in July 1995, in the city of Srebrenica in Bosnia-Herzegovina, in marking the 28th anniversary of the genocide on 11 July as a Day of Mourning, in accordance with the Resolution adopted at the 38th Session of the OIC Council of Foreign Ministers, held in Astana, Republic of Kazakhstan (28- 30 June 2011), and subsequent resolutions."
https://www.oic-oci.org/topic/?t_id=39214&t_ref=26511&lan=en
ti jeftini foliranti, mirno posmatraju kako Izrael, tamani Palestince,,,ne smeju da pisnu protiv Vasingtona...Vasington im bacio kosku u vidu nekakve Srebrenice, da ih jos malo ponizi...jasno je, da Vasington stoji iza Izraela
 

Back
Top