Quantcast

YouTube

Mala Puslica

Veoma poznat
Poruka
10.424
Nova sam na forumu ovde i vidim da ima tema koja mene zanima, a to je YOUTUBE. Konkretno me zanima, kako napraviti play listu na yt-u? Prijavis se na svoju mail adresu, i onda? Hvala unapred! :)

acabg

Poznat
Moderator
Poruka
9.790
Youtube će svojim korisnicima pružiti novu opciju, koja kreće u novembru, a to je da će biti dozvoljeno gledanje sadržaja i kada nisu na internetu.

"Stalno istražujemo načine da privučemo više ljudi da gledaju naše sadržaje. Kao deo ove ideje, krajem ove godine ćemo lansirati novu opciju na Youtube mobilnim aplikacijama koja će pomoći da se privuče još fanova youtube-a čak i kada nisu online" kažu iz Youtube-a.

Još uvek nije jasno kako će ovaj sistem raditi ali se čini da Youtube neće dozvoliti besplatan pristup skidanju videa.

"Nova opcija na Youtube-u će dati ljudima opciju da dodaju video snimke na svojim mobilnim uređajima i gledaju ih kada je veza sa internetom nedostupna. Stoga mogućnost fanova da uživaju u vašim snimcima više neće biti prekidana dok putujete do posla".

Youtube će se gledati i bez neta

acabg

Poznat
Moderator
Poruka
9.790
Ukoliko tražite dodatni sadržaj za vaš 4K televizor, uskoro ćete dobiti novi izbor – YouTube.

Kompanija u vlasništvu Googlea planira da naredne nedelje demonstrira 4K video u okviru želje da uskoro ponudi video sadržaj naredne generacije.

YouTube će plasirati 4K, ili Ultra HD video, u novom formatu pod imenom Vp9, besplatnom codecu koji će navodno ponuditi i bolje iksustvo korišćenja Google Hangoutsa.

VP9 koristi znatno manje podataka neki drugi codeci što će omogućiti strimovanje sadržaja visokog kvaliteta uz manje korišćenje internet resursa.

Međutim, hardver mora da bude bude u stanju da podržava ovaj format pre nego što korisnici budu u prilici da ga gledaju. Google navodno radi i na tome i demonstriraće strimovan 4K sadržaj na televizorima kompanija LG, Panasonic i Sony, a uskoro bi Samsung, ARM i Intel trebalo da počnu da prave hardver koji podržava VP9.

YouTube se sprema za 4K

tuzni decko

Zainteresovan član
Poruka
373
U zadnje vreme mi se desava da na nekim klipovim sa youtube-a nemam ton.U pitanju su tudji klipovi koje gledam pa recimo neki ne daje ton a sledeci daje znaci onako"random" zna li neko sta moze da bude u pitanju?

smajo korlat

Početnik
Poruka
1
ljudi ako iko ima kakav prijedlog da pomogn nek pise,postavio sam prije par godina video kojeg se sad sramim,ali problem je u tome sto sam zabravio e-mail i lozinku od kanala sa kojeg je uplodovan video,spamovo sam ga vec 100 puta ali administratori nikako da ukinu video,moze te li mi pomoci ikako???

gilekralj

Obećava
Poruka
66
Imam problem sto mi od juce ujutru nece da udje na YT. Imam dva racunara i ni sa jednog nece da udje, a na primer sa telefona hoce, i vidim da neki izbacuje klipove, sto znaci da bag nije do YT nego nesto do mene. Proverio sam u hostsu i nije mi zabranjen pristup YT. Ucitalo mi je ikonicu sajta gore ali nece da se poveze nikako. Ako neko zna kako da resim problem bio bih mu zahvalan ! :)

Poslednja izmena:

Mini0n

Početnik
Poruka
47
Bump*
Bas mi je glup ovaj novi YouTube jer su sad promijenili da se sadrzaj pilagodjava drzavi u kojoj se nalazis i ja sam dobio svoju dragu BiH i nase s$#nje novosti tako da sam morao promijeniti na UK kako bi dobivao interesantniji sadrzaj i novosti....

Rato10

Početnik
Poruka
2
Nastao mi problem da youtube sporo ucitava. Normalno je do sada radio na 360p, sve gledao i odjednom nece. Jedva ucita na 144p. I to samo na youtube, sve ostalo odlicno radi. Gledam seriju na ostalim sajtovima, u bilo koje vreme i odlicno sljaka. Ne koci nigde drugo, samo youtube. Imam ok komp, protok mi je 2 mbps, pre dva dana i jos 3 godine unazad sve sam isto imao i odlicno je radilo. Najednom lose. Ako mozete da mi pomognete na neki nacin, unapred zahvalan.

gilekralj

Obećava
Poruka
66
Nova sam na forumu ovde i vidim da ima tema koja mene zanima, a to je YOUTUBE. Konkretno me zanima, kako napraviti play listu na yt-u? Prijavis se na svoju mail adresu, i onda? Hvala unapred! :)
To je nesto jako prosto ;)
Prvo se lepo logujes na YT, zatim ides u levom meniju na svoj kanal(My Channel), i zatim treca opcija ti je playlist(plejlista). Treca opcija u smislu ide prvo naziv tvog kanala i slika, pa video snimci i zatim playlist.

Nadam se da sam pomogao :)

- - - - - - - - - -

ljudi ako iko ima kakav prijedlog da pomogn nek pise,postavio sam prije par godina video kojeg se sad sramim,ali problem je u tome sto sam zabravio e-mail i lozinku od kanala sa kojeg je uplodovan video,spamovo sam ga vec 100 puta ali administratori nikako da ukinu video,moze te li mi pomoci ikako???
Ne :)

gilekralj

Obećava
Poruka
66
Nastao mi problem da youtube sporo ucitava. Normalno je do sada radio na 360p, sve gledao i odjednom nece. Jedva ucita na 144p. I to samo na youtube, sve ostalo odlicno radi. Gledam seriju na ostalim sajtovima, u bilo koje vreme i odlicno sljaka. Ne koci nigde drugo, samo youtube. Imam ok komp, protok mi je 2 mbps, pre dva dana i jos 3 godine unazad sve sam isto imao i odlicno je radilo. Najednom lose. Ako mozete da mi pomognete na neki nacin, unapred zahvalan.
Probaj u Task Manager-u da iskljucis druge procese koji su ti nepotrebni, takodje probaj da malo sacekas pre nego sto pustis video jer treba da se skine pa se tek onda pusta.

P.S. To je mozda jer gledas neke videe koji veoma mnogo zauzimaju i sl. pa zato :)

Ћалабрија

Početnik
Poruka
12
Е људи, занима ме је л' је могуће, да циљано тражим плејлисте које ја хоћу? Тј. слушао сам неку плејлисту пре неки дан и сад не знам како да нађем ту плејлисту, нешто сам покушавао, али ми не иде? Знам сигурно 3 песме са те плејлисте...

gilekralj

Obećava
Poruka
66
Е људи, занима ме је л' је могуће, да циљано тражим плејлисте које ја хоћу? Тј. слушао сам неку плејлисту пре неки дан и сад не знам како да нађем ту плејлисту, нешто сам покушавао, али ми не иде? Знам сигурно 3 песме са те плејлисте...
Idi u istoriju (CTRL+H) i probaj da pronadjes :) Nadam se da sam pomogao !

DRVOSEČA

Aktivan član
Poruka
1.127
Pre neki dan sam imao potrebu da reinstaliram windows...
Sada sam to resio ali imam jedan drugi problem...

Zou Tube sada broji moje sopstvene posete klipovima...
Trudim se da ih ne posecujem ali ponekad moram da udjem radi sharovanja ili slicno...
Dugme gde pise Do not count mz visits ne mogu da nadjem...

Jel ima neko ideju kako da sprecim da se ovo desava...

( ako neko napise da pitam google ili da kliknem na Do not count my own visits izvredjacu mu sve mrtvo i zivo )

шутка

Zainteresovan član
Poruka
474
Pre neki dan sam imao potrebu da reinstaliram windows...
Sada sam to resio ali imam jedan drugi problem...

Zou Tube sada broji moje sopstvene posete klipovima...
Trudim se da ih ne posecujem ali ponekad moram da udjem radi sharovanja ili slicno...
Dugme gde pise Do not count mz visits ne mogu da nadjem...

Jel ima neko ideju kako da sprecim da se ovo desava...

( ako neko napise da pitam google ili da kliknem na Do not count my own visits izvredjacu mu sve mrtvo i zivo )
mozes uraditi dve stvari... pitaj google ili klikni na do not count my own visits

sale89ns

Zainteresovan član
Poruka
422
Ljudi napravio sam nov youtube kanal i poceo da snimam, kad bi ste bacili pogled, pogledali prvu montazu i gameplay znacilo bi mi mnogo :)
Hvala !!
https://www.youtube.com/user/iSerbOfficial
Super je! Samo nemoj da prestajes da uploadujes. Isplatice se sigurno.
Jel' imas povezan adsense? Ili cekas partnerstvo sa nekom mrezom?
Evo subovacu ti, uzvrati molim te na ovaj moj novi jer mi treba 5 za pocetak kako bi pravio stats na social blade-u :P https://www.youtube.com/user/SasaLazicTV

acabg

Poznat
Moderator
Poruka
9.790
YouTube lansira muzički servis

YouTube je najavio da će sledeće nedelje konačno lansirati svoj muzički servis pod nazivom YouTube Music Key.

Servis je namenjen pre svega mobilnim uređajima, a kako kažu u YouTubeu predstavlja odgovor na neka od najčešćih pitanja korisnika:

• Kada će muzika moći da se sluša bez reklama?
  • Kada će muzika moći da se sluša kada se prebacimo na drugu aplikaciju?
  • Kada će muzika moći da se sluša kada zaključamo ekran?
  • Kada će muzika moći da se sluša i bez internet konekcije?

Odgovoru treba dodati da sve ima svoju cenu, a za YTMK ona iznosi 9,99 dolara mesečno (tokom beta perioda 7,99).

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2014&mm=11&nav_id=923286

Poruka
3.919
Ova tema nije dobra ako neko ne pocne da na nju i odgovara. Ili moderatori nisu dobri, pa mogu i oni...

Znam za pre, pre je postojalo mali milion trikova u sta sam uveren 100%, ali sada se to sve izmenilo.
Molim vas recite mi u inbox neki trik kako mogu uplodovati celi film sa prevodom na youtube a da ne vredjam autorska prava...
Hvala.
Pozdrav !