YouTube

uploaduj nesto bezveze pa vidi
ovu muziku sto sam ja sa copyrighted promenio na njihovu nema monetizaciju

jel imas monetizaciju na klipovima koji krsi autorska prava po pitanju muzike?

Da, potvrdio mi je jos jedan lik da kada se stavi njihova muzika nema opcije monetizacije, a da se cak i pregledi resetuju na 0 sto se njemu desilo.

Nema pise u mom prvom postu opcija monetizacije ne moze zbog glupe pesme sto je stavljena bezveze, znaci koliko vidim covek ne sme staviti nista najbolje da se ide bez zvuka...

E sada jedina ,,resenja'' koja sam ja pronasao za ovaj problem su da kontaktiram vlasnika pesme i da od njega zatrazim pismenu potvrdu da ja mogu koristiti na mom klipu njegovu muziku, al od ovog posla nema nista jer i da nadjem nacin da kontaktiram ili mi ne bi dozvolili ili bi mi trazili pare najverovatnije...

I nasao sam ovo :
, e sada ovo nemam pojma sta je niti sta oni rade al kao njima uspelo al ja ne bi da rizikujem da mi banuju nalog...

Tako da izgleda spasa nema na zalost sto bi moja baba rekla ode mast u propast :dash:
 
nisam imao reset view-ova to sigurno,nego bih bas voleo da znam odakle mogu da uzmem muziku,tj. kako da proverim unapred pre nego sto je ubacim u klip da li bi krsila autorska prava
mislim da soundcloud moze da pomogne ,jer on odmah proverava pri uploadu da li je pesma zasticena,mada....
 
nisam imao reset view-ova to sigurno,nego bih bas voleo da znam odakle mogu da uzmem muziku,tj. kako da proverim unapred pre nego sto je ubacim u klip da li bi krsila autorska prava
mislim da soundcloud moze da pomogne ,jer on odmah proverava pri uploadu da li je pesma zasticena,mada....

Brate meni su sve zivo zabranili ostavili mi samo 3 klipa strasno :dash: Tako da je najsigurnije ici bez muzike kada je monetizacija u pitanju i onako oni ne dodju zbog muzike nego zbog dobrog naslova i ako zele videti nesto zanimljivo kome je do pesme neka slusa pun je YT pesama, a ako bas mora nesto da se stavi onda naci nesto obicno najobicnije nesto tuc tuc buc buc :lol: Ma bezi bre toliko su me iznervirali sa ovim strasno.
 
sve zavisi sta je na snimcima,dal je vloging,gameplay,kompilacija smesnih snimaka,ali ako je neki screen capture/tutorial gde se ne govori,vec se nesto napise ili se samo pokazuje,sto da nema neka muzicka podloga,to drzi paznju

treba uzimati odavde npr.

Slide show od slika uglavnom znas ono smesne slike pa samo montirane u video, kontam da je glavni problem muzika na svakom...
Moram uskoro poceti nesto da kacim samo nemam sta :rotf: Ako ima neko unikatne zivotinje bilo sta da rade samo da je zanimljivo neka salje :rotf:
 
jel ovo dovoljno unkatno :)

8.jpg
3.jpg
mice06.jpg
 
Dok okrecem roler, opteretim grafiku ili tako nesto, sjecka mi zvuk na youtube-u. Desava mi se to samo na Internetu, a kada pustim muziku sa racunara na neki player, radi normalno sve. Probavao sam sa obnavljanjem drajvera, shockwave, adobe flash player... nista ne pomaze. Ako neko zna sta je u pitanju ili ima slican problem zamolio bih ga za pomoc. Unaprijed Hvala! :)
 
Pokušaj instalirati stari Adobe Flash Pleyer...mnogi se žale da su problemi počeli kako je Setup datoteka za 32 bitni i 64 bitni sistem objedinjena...

Evo OVDJE imaš sve verzije Flash Pleyera i još mnogo toga...
 
Nikako ne mogu da skinem video sa ovog linka dole kao ni njemu slicne. Video snimci su izgleda zasticeni i prostim putem ih je nemoguce skinuti. Probao sam desetak nacina za skidanje video snimaka sa youtube-a i svi rade medjutim kod snimaka ovog tipa jednostavno ne funkcionisu.




HVALA UNAPRED!!!
 
Kako da izbegnem barijere za gledanje kad mi pise ono "video is not available in your country."?
Jel to zato sto mi je account prijavljen u Srbiji ili zato sto mi locira ip u Srbiji?
 
U pravu je djevojka, djevojčica, žena, šta li je već, nema rezultata. Čak šta više, termin "antivirusni program" je već istrošen naziv posta a pod pretragom sa tim terminom izbaci nešto oko Harry Potter-a...
 
Nikako ne mogu da skinem video sa ovog linka dole kao ni njemu slicne. Video snimci su izgleda zasticeni i prostim putem ih je nemoguce skinuti. Probao sam desetak nacina za skidanje video snimaka sa youtube-a i svi rade medjutim kod snimaka ovog tipa jednostavno ne funkcionisu.




HVALA UNAPRED!!!

Skini sa neta CamStudio-Recorder zatim njime snimaj video koji zelis na youtube :hvala:
 

Back
Top