YouTube

Snimam savete kako biti uspešan kod devojaka. Kurseve san nazvao šmekerski saveti. Možeš ih naći na YouTube. Inače situacija na YouTube je takva da ne smem da delim ništa van YouTube. Moraćeš da ih sam potražiš.
Ja sam ubedjen da si ti jos nevin al ok.
Takodje da je tako YT bi veoma lako zabranio isto, tj onemogucio dolazak na YT i video sa bilo koje platforme ako ta nije YT ili bi zabranio video embedding ili u najboljem slucaju zabranio da se gleda ukoliko ne dodjes direktno na YT ( sto i radi )
 
Uloženo vreme i isplata nisu u recipročnoj vrednosti na youtube-u. Ako neko ima lošu ideju, može on da uloži 2000 dana u rad, a da ima malo pregleda, dok bi neko sa dobrom idejom uložio manje vremena, a dobio finu zaradu.
Dobru ideju odredjuje kriticna masa kao i drzava ( zemlja) odakle je osoba koja postavlja stvari. Tako imas onog Mrbeast koji godisnje zaradjuje desetine miliona al je iz Amerike, da je iz Srbije I jos iz neke zabiti ne bi imao ni 0.1% njegove zarade.
 
Uloženo vreme i isplata nisu u recipročnoj vrednosti na youtube-u. Ako neko ima lošu ideju, može on da uloži 2000 dana u rad, a da ima malo pregleda, dok bi neko sa dobrom idejom uložio manje vremena, a dobio finu zaradu.
Hocu da kazem, da nema potreba da bacas vreme na kvalitet tvog videa, odnosno pronalazenja sadrzaja, ako se razumes u to ne pretrpavaj sadrzaj vec onakvim kakvim jeste.
Bolje se isplati imati 2000 video snimaka nego 2000 u dzepu jer idem na popularnost ne na novac.
Plus 1 video snimak ti nosi po ko zna koliko hashtagova, tako da ce samim tim sto imas puno video snimaka i vise ljudi doci na kanal tvoj.

Isao sam obrnuto ivih 10 godina dok mi nisu ukinuli kanal sa preko 50 000k, imao sam svega 30tak video snimaka.
I to pazi, jako bitan je vremenski razmak uplodovanja video snimaka na yt da publici ne dosadis i unsubskrijuse sa tvog kanala.
Najvaznije je thumbnails, slicica koja publici kaze zbog cega bas na nju da kliknu.
I jako je bitno voditi analitiku, ako se jedan video snimak u roku konstantno prikazuje jedan te isti broj prikaza, menjaj tumbnails i sacekaj nedelju dve. Pa opet promeni, cim prikazi budu poceli da se krecu bar za po 2 na dobrom si putu, jer 2 prikaza na dan puta 7, puta mesec dana puta godinu dana, cim video snimak predje 1000 prikaza, prikaxice se udvosruciti npr bice 4 ili 10, 25, 40, 150, itd
 
Dragi Forumaši, nemojte da zamre ovaj topic. :)
koristim nekoliko programa za obradu muzike, prvo pronadjem na youtubu odgovarajucu pesmu.
Tu pesmu, idem na online extraxt vocals from music.
Tada istoimenu pesmu pronadjem u midi...
Evo predlažem za početak da nam G Gatsby pokaže kako izgleda ovo o čemu piše. Zalijepi nam link, sigurno ih ima još koje zanima. :hej:
Snimam savete kako biti uspešan kod devojaka...
I ti Infinity, molim te. Ovo je garant zanimljiv i udarni YT topic. Možda konačno i Kapetan nađe curu, mada je korona. :kez:
 
Dragi Forumaši, nemojte da zamre ovaj topic. :)

Evo predlažem za početak da nam G Gatsby pokaže kako izgleda ovo o čemu piše. Zalijepi nam link, sigurno ih ima još koje zanima. :hej:

I ti Infinity, molim te. Ovo je garant zanimljiv i udarni YT topic. Možda konačno i Kapetan nađe curu, mada je korona. :kez:
Infinity je ugasio svoj kanal šmekera.
 
Dragi Forumaši, nemojte da zamre ovaj topic. :)

Evo predlažem za početak da nam G Gatsby pokaže kako izgleda ovo o čemu piše. Zalijepi nam link, sigurno ih ima još koje zanima. :hej:

I ti Infinity, molim te. Ovo je garant zanimljiv i udarni YT topic. Možda konačno i Kapetan nađe curu, mada je korona. :kez:
blago cara radovana svi hoce, treba biti mudar i uzeti google i pronaci 😄
 

Back
Top