youtube nasilje

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.812
Gledam neki video koji nije na youtube, i upada mi reklama koja je na youtube i koju mora da gledam 36 sekundi a neka indijska pesma.
Prodje nekih 10 min, jovo nanovo, 24sek itd itd..
Zato sto je kao youtube najbolji platisha, a ja znam da su mnogi ostali suvi kad ih zbog neke muzicke podloge youtube zavrne preko autorskih prava.

Sa druge strane nisi SEO optimizovan ako ne ukljucis i razne adsense od googla...a pozicija je sve...
Da li se isplati biti najveci uvlakac i pomodar...
Jel to jedini put?
 
Не мораш чекати да прође реклама од 24 секунде. Имаш skip the add . Што се тиче насиља, ја нисам имао прилике да видим јер се и не обазирем на те рекламе. Просто чекам 5 секунде да искочи линк да премотам ту глупост.
 
Gledam neki video koji nije na youtube, i upada mi reklama koja je na youtube i koju mora da gledam 36 sekundi a neka indijska pesma.
Prodje nekih 10 min, jovo nanovo, 24sek itd itd..
Zato sto je kao youtube najbolji platisha, a ja znam da su mnogi ostali suvi kad ih zbog neke muzicke podloge youtube zavrne preko autorskih prava.

Sa druge strane nisi SEO optimizovan ako ne ukljucis i razne adsense od googla...a pozicija je sve...
Da li se isplati biti najveci uvlakac i pomodar...
Jel to jedini put?
I TV-kuće se (su)finansiraju preko reklama! Zašto to ne bi i informatičari?
 
Novi rekord...
Sad imam u filmu reklamu a u reklami mi je reklama a u reklami reklama , tako da imam film, u filmu reklamu za jednu od onihy pucacina , od 34 sekunde, ali prekinuto reklamom za testenine u lidlu , a testenine u ludlu cekaju da mi se zavrsi reklama nekog indijskog kuvanja od samo 5 sekundi....

Dakle nesting, ugnezdenje nivoa 3 za reklame......imao sam nesting 2 lvl , par puta....od 5 sek na 34 sek, a li ovo je treceg nivoa...

Ako se vama to cini kulturno ili ljudski , svaka vama cast na mentalitetu...
 
Не мораш чекати да прође реклама од 24 секунде. Имаш skip the add . Што се тиче насиља, ја нисам имао прилике да видим јер се и не обазирем на те рекламе. Просто чекам 5 секунде да искочи линк да премотам ту глупост.
Ne, to nije tacno , ako imas 34, 39 , 24 sekunde, nemas skip the add dok ne prodje svih tih 39 sekundi...tek onda se pojavljuje skip add a ti mozes da nastavis gledanje reklame, s tim sto ne sme doci do kraja, ako dodje, onda ti sledi nova reklama. i novo brojanje...
 
I TV-kuće se (su)finansiraju preko reklama! Zašto to ne bi i informatičari?
A sto onda ja ne bi pravio legalno kod koji ti pokrene rudarenje preko browsera, i plus ti prikaze reklamu i jos ti nakaci proces koji poziva reklame na svakih 10 minuta, ako je sve tako ok u smislu reklamiranja..
Ili sto je radio onaj na krstarici , napravio app i ubacio kod da povlaci reklame koje se izbacuju stalno u prozorcicu...
Vidim i fandom (sajt za fanove ) sad ubacio na dva mesta stalnu reciklazu reklamnih videa, znaci samo stanca sa videa na video i tu nema block add...
 
Dakle ti tvrdis da ti pise u add reklami koja traje npr 1h, da treba da je gledas 39 sekundi , a onda ti posle 5 sekundi ponudi skip add u prozorcetu...
Naravno. Koristim Chrome i upravo je to što se dešava. Ili postoji reklama koju čekam 5 sekundi, ili duga reklama gde čekam 5 sekundi da bih išao skip ad. U oba slučaja roknem F5 (osveži stranicu) i to se poništi
 
Gledam neki video koji nije na youtube, i upada mi reklama koja je na youtube i koju mora da gledam 36 sekundi a neka indijska pesma.
Prodje nekih 10 min, jovo nanovo, 24sek itd itd..
Zato sto je kao youtube najbolji platisha, a ja znam da su mnogi ostali suvi kad ih zbog neke muzicke podloge youtube zavrne preko autorskih prava.

Sa druge strane nisi SEO optimizovan ako ne ukljucis i razne adsense od googla...a pozicija je sve...
Da li se isplati biti najveci uvlakac i pomodar...
Jel to jedini put?

Ne. Ugasiće ti kanal bez obzira na to ako im se tako prohte i dobićeš najbizarniji odgovor koji čak i nema nekog smisla.
 
Neverovatno! Komšiji crkla CMOS baterija, a on mislio malo gledati 'jubitu'! Malo Morgen! :zcepanje::zcepanje:

povezivanje.png
 
Al me je zaebo jedan tip....snimio covek video sa slikom sokola koji traje 2h i video mu dosao kao reklama meni...i sad ti gledas film i pustis da ne klikces skip, nego wide ekran i na krevetu, i onda ti idu dve ili tri reklame zaredom umesto samo jedne, tako podesio youtube, ali nema veze, 3x3min je opet manje i manje zaboravis koji film gledas nego kad gledas ove nase televizije....

Ali ovaj stavio sliku u 2h video i onda vozi video , ti cekas, a on vozi vozi...otkud youtube dozvoljava da reklama bude video od 2h, ako tu ima logike da me seces...
 

Back
Top