Xfire uputstvo

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.788
e ovako ti kreirash acc i ima taj account ime npr kao kod mene strajo3 :D i instalirash Xfire i on ti detektuje koje igre za MultiPlayer imash! Onda mozhesh da pretrazhujesh servere, dodajesh favourites-e i ulazhenje u igru ti olakshava npr za CoD4 samo 2 puta kliknesh na server i ono odma krene da se konektuje (krene da uchitava mapu) :D. onda kad dodash prijatelje onda ti vidish shta i gde igraju i oni vide shta ti igrash i gde (kad kazhem gde mislim na kom serveru). Sve u svemu VEOMA korisna stvarchica!!!

Sinister

Početnik
Poruka
44
Hm hvala ali, ja sam hteo da igram sa 2 ortaka recimo, i ne moze ni jedan od nas na napravi game lobby (Host game lobby), a pratio sam lepo ono uputstvo. Isto tako ne mogu da udjem ni u bilo koje tudje servere, sad pretpostavljam da je to zbog tih portova ali ne znam kako da ih otvorim.

Koristim i ruter jer su mi 2 kompa povezana jednim modemom za net, tako da treba otvoriti porttove i da ih ruter propusti :mad: barem koliko su meni rekli....

G4m3R

Primećen član
Poruka
781
Izvinjavam se sto podizem temu ali nikako da krenem da igram preko ovog xfire-a :S
Moze li neko da mi objasni kako se igra preko ovog ? On meni nadje 20 igara a kad ocu da vidim neki server pojavi se samo cod2 i nista drugo ne mogu da igram...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.