...world peace

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Chisto hipotetichki,shta mislite,da svaka zemlja,od poslednje banane tipa linhenshajn i san marino pa do srbistana i papua nove gvineje ima nuklearno naourzanje,da li bi ameri i slichni nacisti smeli da se izivljavaju nad celim svetom?:think:
Ili je to recept za mir u svetu
 
Chisto hipotetichki,shta mislite,da svaka zemlja,od poslednje banane tipa linhenshajn i san marino pa do srbistana i papua nove gvineje ima nuklearno naourzanje,da li bi ameri i slichni nacisti smeli da se izivljavaju nad celim svetom?:think:
Ili je to recept za mir u svetu
to je jedan od recepata za mir u svetu....pre svega psiholoski.....
pc:ne brkaj Nacizam i USA
 
metta1.jpg
 
Chisto hipotetichki,shta mislite,da svaka zemlja,od poslednje banane tipa linhenshajn i san marino pa do srbistana i papua nove gvineje ima nuklearno naourzanje,da li bi ameri i slichni nacisti smeli da se izivljavaju nad celim svetom?:think:
Ili je to recept za mir u svetu

Bold- naravno da ne bi. Ako svaka sljam i olos drzava ima nuklearno naoruzanje, niko ne bi smeo da ih pipne, i te drzava bi mogle da sa sve mirom u svetu nastave da kolju, ubijaju, siluju i prebijaju svoje gradjanje. Ne bi bilo nikakvog rata, Amera i ostalih nacista da im u tome smeta.

Sa druge strane, jos bolja opcija bi bila kada bi svaka kuca imala atomsko nauruzanje- tada drzavna vlast i slicni nacisti ne bi mogli da se izivljavaju nad pravim srpskim/sirijskim/libijskim/iranskim domacinima. Postojao bi ne samo mir u svetu, nego i mir u samim drzavama, gradovima, kvartovima i ulicama i domovima. Pravi nacionalni domacini bi mogli onda u miru da siluju svoje zene (a ne tako mali broj njih i cerke i sinove, posto svi znamo da medju njima ima puno pedofilicara i pedofilicara-homoseksualaca), samaraju svoje stare roditelje i decu koliko god hoce. Sve u miru, i bez napada od strane drzavne vlasti i ostalih nacista.

To je prava slika mirnog i idilicnog sveta.
 
pa shta amere briga shto mi koljemo nek gledaju svoja posla
ili mozda oni to iz ljubavi?
zamisl da se nisu meshali pochetkom devedesetih i pustili slobu da lepo svu boraniju sravni sa zemljom
i sad bi bio mir i prosperitet
oni su lepo svoj gradjanski rat reshili tako shto je jedna strana pokorila drugu,nisu im dali da se odvoje
 
pa shta amere briga shto mi koljemo nek gledaju svoja posla
ili mozda oni to iz ljubavi?
zamisl da se nisu meshali pochetkom devedesetih i pustili slobu da lepo svu boraniju sravni sa zemljom
i sad bi bio mir i prosperitet
oni su lepo svoj gradjanski rat reshili tako shto je jedna strana pokorila drugu,nisu im dali da se odvoje

Da se nisu mesali devedesetih, onda bi Sloba zaista sravnio boraniju sa zemljom, to je tacno.

Isto tako, da se neki drugi nisu mesali za ovih 200 godina, ti i ja bi danas bili neki Turci ili Nemci, tako nesto. Tako da , Sloba kao istorijska licnost ne bi ni postojao.
 
Da se nisu mesali devedesetih, onda bi Sloba zaista sravnio boraniju sa zemljom, to je tacno.

Isto tako, da se neki drugi nisu mesali za ovih 200 godina, ti i ja bi danas bili neki Turci ili Nemci, tako nesto. Tako da , Sloba kao istorijska licnost ne bi ni postojao.
Aleluja....Srbija bez Slobe....pitanje bi bilo da li samo Srbija....Yu ili se ne bi raspala,ili bi se raspala nenasilno...toliki zivoti bi bili sacuvani
 
Da se nisu mesali devedesetih, onda bi Sloba zaista sravnio boraniju sa zemljom, to je tacno.

Isto tako, da se neki drugi nisu mesali za ovih 200 godina, ti i ja bi danas bili neki Turci ili Nemci, tako nesto. Tako da , Sloba kao istorijska licnost ne bi ni postojao.

ti bre ni sopstvenu istoriju ne poznajesh qq
niko se nije meshao,srbija se sama oslobodila kad su spoljnopolitichke okolnosti postale pozitivne i turska oslabila
 
ti bre ni sopstvenu istoriju ne poznajesh qq
niko se nije meshao,srbija se sama oslobodila kad su spoljnopolitichke okolnosti postale pozitivne i turska oslabila

Muslimani su bili vecina po gradovima, po BG-u skoro da i nije bilo Srba. Naravno civila- zene, deca koji su generacijama ziveli tamo i sl.. Sve smo mi to oterali. To ti je srpska istorija, da i ti naucis nesto.
 
Muslimani su bili vecina po gradovima, po BG-u skoro da i nije bilo Srba. Naravno civila- zene, deca koji su generacijama ziveli tamo i sl.. Sve smo mi to oterali. To ti je srpska istorija, da i ti naucis nesto.

:hahaha:
duhovito,samo sto te tvoje nebuloze i izmishljotine nigde u knjigama istorije necesh naci
 
sta da ti odgovorim?
nisi postavio pitanje
kakvi idioti,ko konkretno kada na vlasti gde?
kami je pominjao Slobu i devedesete....nema veze otisli smo sa teme,da kad bi svaka zemlja imala Nuk.oruzije ne bi postojali,jer na primer Iran kad bi imao Nuk.oruzije,njih boli uvo za ostatak sveta,prvo bi gadjali Izrael i USA na primer,njima nije stalo do zivota jer su verski fanatici,veruju da pravi zivot pocinje kod Alaha,pa im nije zao da umru...eto jedno primera da ne bi bilo mira u svetu
 
kami je pominjao Slobu i devedesete....nema veze otisli smo sa teme,da kad bi svaka zemlja imala Nuk.oruzije ne bi postojali,jer na primer Iran kad bi imao Nuk.oruzije,njih boli uvo za ostatak sveta,prvo bi gadjali Izrael i USA na primer,njima nije stalo do zivota jer su verski fanatici,veruju da pravi zivot pocinje kod Alaha,pa im nije zao da umru...eto jedno primera da ne bi bilo mira u svetu

ko je pominjao slobu i devedesete?
ti si citirao moj post gde pishem o oslobadjanju od turaka
to je bilo 200 godina pre slobe
niste josh stigli do tog dela gradiva u shkoli?
a iran po mnogim procenama struchnjaka je vec uveliko nuklearno sposoban pa josh uvek nisu digli svet u vazduh
 
ko je pominjao slobu i devedesete?
ti si citirao moj post gde pishem o oslobadjanju od turaka
to je bilo 200 godina pre slobe
niste josh stigli do tog dela gradiva u shkoli?
a iran po mnogim procenama struchnjaka je vec uveliko nuklearno sposoban pa josh uvek nisu digli svet u vazduh
neamju dovoljno za bombu te snage,uveliko obogacuju uranijum i dalje.......
 
Chisto hipotetichki,shta mislite,da svaka zemlja,od poslednje banane tipa linhenshajn i san marino pa do srbistana i papua nove gvineje ima nuklearno naourzanje,da li bi ameri i slichni nacisti smeli da se izivljavaju nad celim svetom?:think:
Ili je to recept za mir u svetu
Retko glup predlog naročito u vreme pojačanih unutrašnjih nemira i građanskih ratova u državama čiji su režimi na američkoj crnoj listi. Nuklearke te dobro štite od spoljne agresije ali kako njima da se odbraniš od opozicije, plaćenika i dela nacije? Bacaćeš nuklearke po svojim gradovima?
 

Back
Top