World of Tanks

Zavisi sta volis,hoces da ides sa klasicnim tenkovima,hoces tenk destroyer ili artiljerija,trenutno su nemacki tenkovi malo bolji od drugih fakcija.Preporucujem ti da krenes sa obicnim tenkom i vidi kako ti se svidja,lako se mozes prebaciti na nesto drugo
 
SLF-1.jpg
 
Jel moze neko u kratkim crtama da mi kaze sta je najbolje da pravim ( koji tenk ) i tako te stvari...

ako te smara cekanje, okretanje od 30 sekundi, ako volis da se kreces, budes agilan i udaras sa bokova - medium tenkovi

ako ti je OK da pravis sacekuse i radis sniping, TD (kao direktna varijanta snajpera) ili arty (kao dalekometna podrska sa malo preciznosti i MNOGO razorne snage)

ako pak mozes da zivis sa 20 km/h i volis da gazis sve ispred sebe - heavy
 
I kakav je? Siguran sam da je strasno spor al koliko moze da izdrzi? Jel ga Tank Destroyer lako unistili, ili mozda artiljerija?

jebena pokretna tvrdjava, ima svuda po 200 oklop (turela + hull), 3200hp, predstavlja glavnu metu za artiljeriju, ali i pored svega treba ga tuci 5 minuta svim sto imas da bi ga unistio

izolovani maus-i u mecevima predstvljaju vise intrument odvracanja koji privlaci paznju protivnickog tima, omogucujuci ostalima da se skoncentrisu na mete
 
I kakav je? Siguran sam da je strasno spor al koliko moze da izdrzi? Jel ga Tank Destroyer lako unistili, ili mozda artiljerija?
Maksimalna brzina 19km/h ide onako fino kad uhvatis zalet moze manja brda bez gasa da predje jer ga nosi inercija.Kao sto MIlanche kaze Mausev posao je da odvraca artiljeriju jer ima 3200hp-a pa im treba vremena da ga ubiju,ili jednostavno sa njim uletis medju vise medium tenkova i privlacis im paznju dok tvoji saborci pucaju u njih.Tenk je fantastican,jako izdrzljiv i dobar top ima,ja koristim iskljucivo gold ammunition pa pravim haos po mapi :)
 
Maksimalna brzina 19km/h ide onako fino kad uhvatis zalet moze manja brda bez gasa da predje jer ga nosi inercija.Kao sto MIlanche kaze Mausev posao je da odvraca artiljeriju jer ima 3200hp-a pa im treba vremena da ga ubiju,ili jednostavno sa njim uletis medju vise medium tenkova i privlacis im paznju dok tvoji saborci pucaju u njih.Tenk je fantastican,jako izdrzljiv i dobar top ima,ja koristim iskljucivo gold ammunition pa pravim haos po mapi :)

Hvala na odgovoru i tebi i Milanchetu :)

Reci mi kako kupujes gold ammunition? Nije valjda da placas?
 
Igrica je solidna ako igraš free,ali ako platiš onda je extra(mslm ako koristiš premium nalog)
igram je već 3 meseca ali free,ispočetka sam se sjbo pa sam trošio exp.na sve tenkove pa nikako da se mrdnem od tier V.
Inače ako te neko primi u klan,pa još pobednički :),e to je tek zjbancija stvarno kul igrica,mada mogu malo mape da smore kad počne da ređa tri,četiri zaredom iste.
Inače nik mi je drugcrnjak ;) čuvaj te se xexexe.
 
VK3002 je zaista neugodan tenk, dobar oklop i iznenadjujuce pokretljiv za svoj tier; kad se tome doda njegov top... pa recimo samo da uvek popizdim kad ga ugledam u protivnickom timu

cenim da bi vredeli grindati za njega
 
Poslednja izmena:

Back
Top