WOKE ponovo udara...Latino Snežana i patuljci koji to nisu

To je taj lobi, manifestacije su različite.
Gledaj crne i hispano yt-ubere , što *****.
Bukvalno misle da ih ismevaju na taj način.
Nije bitno sta misle nego sta se plasira.
Za 5 godina niko nece gledati recenzije youtubera vec ce mala deca gledati ove filmove.
 
Naravno da hoce, uostalom ni curan nece na svadbu, pa ga ipak dovedu na svadbu i to uz pesmu. ;)
Idole trenutno stvaraju mediji...Kao sto je onaj Baka Prase i njegove palacinke u obliku organa koje guta omladina, Zadruge, razne pevaljke koje otvaraju usta dok im je glavni adut mahanje guzom i sisama dok im usta pupe.
Tesko ce neko dete zaobici crnu Ariel, crnu kraljicu Engleske, crnu Snezanu i tome slicno.
Svaki narod ima svoju lepu kulturu, istoriju, zanimljivosti, price...Uopste mi se gadi sto nasilno forsiraju ovakve stvari.
Cekam film u kome ce plemena u Africi ili carevi Kine biti belci sa plavom kosom.
 
Dovoljno je to sto ga napadaju najvece zveri na planeti: rusi, kinezi, razni mudzosi, severnokorejci, srbende, gruzijci itd.
Veruj mi da ni na zapadu WOKE nije univerzalno omiljen. Normalno je biti uljudan i ne vređati nikoga na rasnoj osnovi, a sasvim drugo ono što se danas dešava, često na granici karikature. Imao sam jednog kolegu u Kanadi, crnca koji je izuzetno obrazovan, a ima i sjajan smisao za humor, redovno smo pravili gafove na tu temu, on je mene zvao "cracker" a ja njega "nigger". Naravno, sve to je bila obostrano prihvaćena zajebancija i niko se nije vređao, osim što su neupućeni bili totalno zbunjeni slušajući našu konverzaciju.
 
To vise u perifernim delovima ''zapada'' poput Madjarske, Italije, Hrvatske ili Poljske.
Pa ne baš....

1691092305181.png
 
Ne, bajka je modernizovana i prilagodjena tendencijama unistenja ljudskog roda pa Snezanu , u ovoj najnovijoj verziji, k.ara ona predzadnja crnkinja.
Ocekujmo da ce u sledecoj verziji "patuljke" (koji su vec poodrasli) zameniti kerovi a umesto princa, Snezanu (koja ce biti transe) ka.race konj.
To je vizija novog svetskog poretka.
Дај
Ми
Број
Дилера
ОДМА!
 

Back
Top