Windows 7

Pozdrav svima.
pre per dana sam skinuo Windows 7 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_de-de_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_DE_DVD pa me interesuje dali je to finalna verzija i vredi li da to instaliram ili ne.
Molim za odgovor.
 
Pozdrav svima!
Pre par dana sam skinuo Windows 7 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_de-de_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_DE_DVD pa me interesuje dali je to finalna verzija i dali vredi da je instaliram.
Molim za pomoc.
 
Pozdrav svima!
Pre par dana sam skinuo Windows 7 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_de-de_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_DE_DVD pa me interesuje dali je to finalna verzija i dali vredi da je instaliram.
Molim za pomoc.

To jeste finalna verzija, samo je pitanje da li si hteo bas da bude nemacka verzija, posto si skinuo Windows 7 na Nemackom.
 
malo mi je to cudno kako drajveri za win 7 ne rade na win 7!? jesi probao drajvere za vista-u? a kada upalis stampac,da li krene win sa prepoznavanjem? koliko ti je star taj canon stampac? evo pokusaj da skines ovaj drajver, pa ako ne uspe, skini za win 98, pa probaj preko compatibility mode-a da instaliras.
 
Jedina mana kod WIn 7. što se mene tiče je kopiranje.Bilo da je sa HD na HD ili DVD na HD a o kopiranju na Flash da ne pričamo...
Jel postoji način da se to ubrza?
Predpostavljam da ima veze sa Windows Defenderom....
 
Brzina kopiranje ??? Nzm meni ide bas brzo ? Esi ukljucio UDMA6 i advanced write chasing na hardu....defender slobodno iskljuci i onako nije ni za k**** ,probaj da defragmentujes hard
 
pozdrav svima, nov sam na forumu...imam jedan problem, pokuso sam da instaliram windows 7 vise puta, al nece...kad se kao zavrsi instalacija, izbaci mi plavi ekran, sa nekim tekstom, koji brzo nestane, i onda kad se restartuje, izbaci "instalation was not sucesfull", i vrati mi windows xp...probavo sam vise puta, skinuo i sa interneta, pa uzeo od drugara, al nece...pomagajte :)
 
Zanima me da li trebaju draqjveri za matičnu ploču za Win 7 ultimate, pošto mi je matična ploča MSI K8N neo platinum, ali ne postoje drajveri za windows 7 za tu ploču. Takođe mi je procesor AMD Sempron 2800+!
 
pozdrav svima, nov sam na forumu...imam jedan problem, pokuso sam da instaliram windows 7 vise puta, al nece...kad se kao zavrsi instalacija, izbaci mi plavi ekran, sa nekim tekstom, koji brzo nestane, i onda kad se restartuje, izbaci "instalation was not sucesfull", i vrati mi windows xp...probavo sam vise puta, skinuo i sa interneta, pa uzeo od drugara, al nece...pomagajte :)
ponovo :)
 
cekaj, ti hoces da preko xp-a instaliras 7 ili na posebnu particiju? problem je u tome sto je veoma vazna poruka koja se pojavljuje na tom plavom ekranu, pa ako mozes slikaj i postavi sliku ovde kako bi videli u cemu je problem. koja ti je konfiguracija?
 
pozdrav svima, nov sam na forumu...imam jedan problem, pokuso sam da instaliram windows 7 vise puta, al nece...kad se kao zavrsi instalacija, izbaci mi plavi ekran, sa nekim tekstom, koji brzo nestane, i onda kad se restartuje, izbaci "instalation was not sucesfull", i vrati mi windows xp...probavo sam vise puta, skinuo i sa interneta, pa uzeo od drugara, al nece...pomagajte :)

nesto mi nije jasno. kako posle instalacije u ovom slucaju neuspele instalacije, moze da ti vrati na xp? ili bilo koji drugo os?
 

Back
Top