Windows 12 zahtevaće još jači hardver?

jedino što je krahiralo beše imidž diska Civilization 2
šta ću - volim tu verziju

zaista nisam imao ni jedan sistemski ili hardverski problem
laptop u startu predvidjen za ovu verziju
Не знам шта да ти кажем, није ни Windows 10 нешто стабилан, а дешава се да апдејт 11 обори систем. Па надам се то неће десити код тебе али да имаш у виду.
 
Не знам шта да ти кажем, није ни Windows 10 нешто стабилан, а дешава се да апдејт 11 обори систем. Па надам се то неће десити код тебе али да имаш у виду.
aaaaa
ili je hardver u pitanju
ili problematičan softver koji je već na njemu

recimo Windows 11 strogo vodi računa šta se instalira a pogotovo o nekim sektorima na disku zbog rootkitova i sl. hakerskih gluposti iz crackova pa moguće da i zbog toga dodje do krljanja a ne samo zbog nedostataka TPM 2.0 čipa ili RAM-a ili procesora...

e sad Win11 je u principu "našminkana 10-ka" sa fazoniranim taskbarom i nekim gotovo linuksovskim rešenjima za komforniji rad što je mene oduševilo i tih nekih par AI noviteta i povezivanje sa cloudom i mobilnim telefonom što je sve OK ako komp koristiš informatički.
 
Poslednja izmena:
aaaaa
ili je hardver u pitanju
ili problematičan softver koji je već na njemu
Ни једно ни друго, Windows може да функционише месецима и један апдејт да га сруши.
recimo Windows 11 strogo vodi računa šta se instalira a pogotovo o nekim sektorima na disku zbog rootkitova i sl. hakerskih gluposti iz crackova pa moguće da i zbog toga dodje do krljanja a ne samo zbog nedostataka TPM 2.0 čipa ili RAM-a ili procesora...
Нема то везе са крековима. То су багови од Мајкрософта.
 
Ни једно ни друго, Windows може да функционише месецима и један апдејт да га сруши.
dešavalo se ovo i na XP-u i na 7-ci...
Нема то везе са крековима. То су багови од Мајкрософта.
ne znam, puno je elemenata u igri
moja priča je clean install i regularan key
 
375326604_6601838546548492_4637692938663696338_n.jpg
 
Čista glupost je to što su Control Panel i Settings dve različite aplikacije sa nekim istim opcijama.
I taj stari meni koji se dobija klikom na Show more options.
Da ne pričam o Media plejeru koji je Legacy program.
Trebali su da se odluče da zadrže staro ili novo, ovako izgleda kao da je sve nabacano, totalno neprofesionalno.
Pa onda vezivanje za MS nalog, pa instaliranje gomile bloat-a bez saglasnosti korisnika...
Da bih sredio sve nakon čiste instalacije treba mi 3+ sati aktivnog rada.
Nakon instaliranja bilo kog Linux-a, apdejtujem ga, prođem podešavanja i instaliram potrebne pakete, sat vremena max.
I ne brinem da li će uleteti glupi video editor na primer koji mi apsolutno ni u kom slučaju nije potreban.
 

Back
Top