Wimbledon - treći od 4 Grand Slam turnira u godini

Ma nek osvoji Vimbldon ko hoce.

To sto se tamo igra(lo), od samog pocetka nije bio vrhunski tenis, vec kao da su se svi skupili samo da ga odrade... silne predaje, igranje kao pod moranje... povrede, teniseri koji nece da igraju tenis vec zjbvj vec zjbn Svetsku tenisku federaciju.
Razocarana sam onim sto sam gledala, kako kod
muskaraca, tako i kod zena.

Mozes misliti te teniske velicine koje igraju u polufinalu...
Osim Rodzera, naravno.
Mozes misliti: Berdih, Kveri, Cilic... u polufinalu.
Kakve teniske velicine, kuku...
 
Ma nek osvoji Vimbldon ko hoce.

To sto se tamo igra(lo), od samog pocetka nije bio vrhunski tenis, vec kao da su se svi skupili samo da ga odrade... silne predaje, igranje kao pod moranje... povrede, teniseri koji nece da igraju tenis vec zjbvj vec zjbn Svetsku tenisku federaciju.
Razocarana sam onim sto sam gledala, kako kod
muskaraca, tako i kod zena.

Mozes misliti te teniske velicine koje igraju u polufinalu...
Osim Rodzera, naravno.
Mozes misliti: Berdih, Kveri, Cilic... u polufinalu.
Kakve teniske velicine, kuku...

Bas sam negativna, izvinite.
Bas sam razocarana.

Nisi negativna, tacno je to sto pises. Ja vecinu Vimbldona nisam zbog posla mogla da propratim, evo tek cu od polufinala poceti ljudski da gledam, ali vidim da nisam nesto bog zan sta propustila. Federer mi je omiljen (kada ispadne Rafa :mrgreen: ) i radujem se sto ga vidim u finalu, ali moglo je ovo mnogo uzbudljivije da bude.
 
Nisi negativna, tacno je to sto pises. Ja vecinu Vimbldona nisam zbog posla mogla da propratim, evo tek cu od polufinala poceti ljudski da gledam, ali vidim da nisam nesto bog zan sta propustila. Federer mi je omiljen (kada ispadne Rafa :mrgreen: ) i radujem se sto ga vidim u finalu, ali moglo je ovo mnogo uzbudljivije da bude.

Nista nisi propustila. Veruj mi. Mozda su bila samo dva meca zanimljiva... eto zaboravila sam i aktere...
Mozda ce polufinala da budu bolja, ali ne verujem nesto mnogo u to.
 
Los Vimbldon.
Onaj Kveri se "pali" samo kad igra sa vrhunskim igracima.
Berdih, veciti luzer.

.


Потпуно си у праву.

Да би дошли до финала, Федерер и Чилић су се намуили са:

Федерер

1. Долгополов 84
2. Лајовић 79
3. М. Зверев 30
4. Димитров 11
ЧФ Раонић 7
ПФ Бердих 15

Чилић

1. Колшрајбер 60
2. Мајер 114
3. Џонсон 31
4. Баутиста Агут 19
ЧФ Милер 26
ПФ Квери 28
 
Poslednja izmena:

.


Баш чудан Вимблдон.

Пре пар месеци сам на теми о Новаку писао да је могуће да је Тур и Новаку и Марију саопштио да немају публику, односно не доносе лову и да пусте чичу још ову сезону да његови фанатици, који су пуни ко брод, мало опораве касу.

Када су обојица одустали од учешћа у Мајамију негде сам нашао потврду ове сумње, јер не памтим да се десило да 1. и 2. играч света откажу учешће на великом турниру.

И сада на Вимблдону Новак предаје Бердиху, а Мари пуца 2 х 6:1 од Кверија, после 2:1 у сетовима.

Пројектовано гранд финале је било опет "Ел класико", као на АО, са Надалом на другој страни, али се онај Луксембуржанин непланирано умешао ...

Тек данас сам ове године пажљивије погледао Федерера и он дефинитивно има проблем када му противник чита сервис и када успе после три-четири размене да задржи лоптицу у игри, а да се не чупа из неке позиције у чему је Новак ненадмашан.

Зато мислим да би га Новак и са осредњом игром ладно опеглао ...


.
 
Poslednja izmena:
.


Баш чудан Вимблдон.

Пре пар месеци сам на теми о Новаку писао да је могуће да је Тур и Новаку и Марију саопштио да немају публику, односно не доносе лову и да пусте чичу још ову сезону да његови фанатици, који су пуни ко брод, мало опораве касу.

Када су обојица одустали од учешћа у Мајамију негде сам нашао потврду ове сумње, јер не памтим да се десило да 1. и 2. играч света откажу учешће на великом турниру.

И сада на Вимблдону Новак предаје Бердиху, а Мари пуца 2 х 6:1 од Кверија, после 2:1 у сетовима.

Пројектовано гранд финале је било опет "Ел класико", као на АО, са Надалом на другој страни, али се онај Луксембуржанин непланирано умешао ...

Тек данас сам ове године пажљивије погледао Федерера и он дефинитивно има проблем када му противник чита сервис и када успе после три-четири размене да задржи лоптицу у игри, а да се не чупа из неке позиције у чему је Новак ненадмашан.

Зато мислим да би га Новак и са осредњом игром ладно опеглао ...


.

Cudan, cudan.
Nikad ovako los nije bio.

- - - - - - - - - -

Steta sto je Nole pao u apatiju, ajde da to tako kazem...
 

Back
Top