Way nabolje?

Prosto mi je ponekad krivo sto nisam ratni zlocinac.
Ziveo bih mnogo bolje kao potencijalni ratni zlocinac u Hagu nego sada.
Bazen,teretana,kantina,zezanje...kinta od odabira advokata koga tribunal placa. Pa se istalim sa nekim advokatom...izaberem njega da me brani pa od kinte koju on dobija ..meni pola,pola njemu.
Obezbedim familiju.
Televizija,novine...kulaza...

PLESsitnihDEMONA:
Prosto mi je ponekad krivo sto nisam ratni zlocinac.
Ziveo bih mnogo bolje kao potencijalni ratni zlocinac u Hagu nego sada.
Bazen,teretana,kantina,zezanje...kinta od odabira advokata koga tribunal placa. Pa se istalim sa nekim advokatom...izaberem njega da me brani pa od kinte koju on dobija ..meni pola,pola njemu.
Obezbedim familiju.
Televizija,novine...kulaza...

A koju familiju? Mislis onu zenu sto ce da se zaje*e (sutra malo) pa da te ceka kad sa 50/70 izadjes iz zatvora? Ili onu decu koja ce otac-haski-optuzenik-zlocinac traume nositi do kraja zivota? A sve ih se podsecajuci iz novina... Da, kulaza... I, kazes, ziveo bi mnogo bolje medj' 4 zida. Kako ljudi ne znaju sta je sloboda. Pazi sa zeljama.

Pa znam,da ne odsluzuju kaznu u Hagu,ali provedu lepih 2-3-4 godine u tom luxuzu od zatvora.
A da...biblioteku sam zaboravio,hehehe!
Jasno je da je zatvor zatvor...i mi smo u zatvoru,samo nismo toga svesni. Jedna vrsta za tvora poluotvorenog tipa.

GZ:
Hmmmm.... lijepo ti to rece... Pa ako je Zoran Djindjic predao Miloseciva (nelegalno) nije ni cudo da opet predaju i ove.... No bilo kako bilo Milosevic je ispao i posten..

A predajte braco koga hocete ali krenite prvo od svojih ukucana pa dalje...

miloshevic ispao poshten :D :D :D
nelegalna predaja...

mmmmmmmmm
MAGICK BUTTON :D

Pošto nisam insajder u vezi sa dešavanjima na liniji Beograd-Hag-EU-SAD mogu samo da primetim kao uzoran građanin Srbije da mi je dojadilo da slušam o optuženicima i da želim da već jednom čitav taj posao bude završen.

Back