w

Draga Tina, ja ne da ti verujem, nego znam da je sve sto kazes tako i moze da bude tako...i sve sto ti zelim je da vas sudbina ili bilo sta da je to drugo drzi i dalje zajedno.
poz.
 
TINA - BG:
Anonymous:
TINA - BG:
PUNO SRECE SVIMA KOJI TRAZE LJUBAV. I VERUJTE. ISTINA JE. LJUBAV ZA SVA VREMENA. :D :D :D [/i][/b]

sta ako te vara
TI NE VERUJES U VECNU LJUBAV? MISLIM, NIJE BITNO DA LI MENI VERUJES, ALI GENERALNO NE VERUJES DA TAKO NESTO MOGUCE.
JA SAM ODUVEK VEROVALA. I NE KAZEM DA NAM JE ZIVOT SAVRSEN, ALI SMO JAKI JER KAKO KAZE MOJ DRAGI, UVEK SE OKRECEMO JEDNO KA DRUGOM, NIKAD PROTIV DRUGOG. :D :D :D

Draga Tina, sve je to lepo i krasno i verujem ti da je to tako. Ali vecno...?
To je naucno dokazano da je nemoguce. Kada se zaljubis tvoje telo proizvodi specijalan hormon koji ti drzi afrodiciju, ali posle izvrsnog vremena on prestaje da deluje(kratko opisano). Mozda cete biti zajedno vecno, ali to zaljubljeno stanje nece drzati zato ti savetujem da uzivas dok traje!
Sve najlepse od Natase
 
Ljubav,je nesto najlepse sto nam se desava i da bi je zadrzali treba je negovati.
Mislim,da se prava ljubav desava jednom u zivotu a zauvek se pamti.
Male svadjice izmedju partnera nisu ni toliko lose,vec,naprotiv smatram da bi veza bez toga bila dosadna.
Ako je sve u svojim granicama i bez preterivanja.
Ako volimo,treba da budemo voljeni to je fer zar ne?Zato,prvenstveno treba biti fer prema samom sebi, moramo dobro da pazimo u sta se upustamo da bi smo uspeli.
Ljubav,zavisi samo od nas.
Kako je gajimo takvu je imamo.

Tina verujem,da si nasla pravu ljubav.
To je veliki uspeh,jer nas ljubav najvise usrecuje u zivotu.
Ti jesi srecna i samo tako nastavi u buducnosti.
Zasluzila si to,zato sto si u tvoju vezu sigurno ulozila dosta truda,da bi sve ovo postigla.

Svima zelim svu srecu u ljubavi!
 
TINA - BG:
TI NE VERUJES U VECNU LJUBAV? MISLIM, NIJE BITNO DA LI MENI VERUJES, ALI GENERALNO NE VERUJES DA TAKO NESTO MOGUCE.
JA SAM ODUVEK VEROVALA. I NE KAZEM DA NAM JE ZIVOT SAVRSEN, ALI SMO JAKI JER KAKO KAZE MOJ DRAGI, UVEK SE OKRECEMO JEDNO KA DRUGOM, NIKAD PROTIV DRUGOG. :D :D :D
====================================================
Ako je stvarno tako kao sto zboris,my respect. 8)
 
kapiram onaj deo o ljubavi ali ne i onaj o parama. sto je to bilo relevantno za temu koju si postavila (verujete li u pravu ljubav)?
ako bas pitas, ja verujem u pravu ljubav i pronasla sam je.
 
Volim da cujem ovako lepe price, koje su u poslednje vreme retkost.
Da verujem u vecnu ljubav, i nadam se da ce se i meni to jednom desiti :D

Tebi zelim svu srecu sa tvojim deckom :D
 

Back
Top