Quantcast

Vuk i jagnje

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
..jednom prilikom,sasvim slucajno upoznam na ulici jednu damu,bivsu manekenku,godina izmedju 40 i 50,a po profesiji prostitutka..no ovo nije tema,tj. njena profesija vec jedan njen stalni klijent..muskarac oko 40 godina,policajac( inspektor za krvne delikte),ozenjen..surov prema zeni,redovno je mlati,a na poslu jos suroviji..kod nje kada dodje u stan pretvara se u pravo umilno jagnje koje ceka noz za klanje..sledece sta mi je ispricala ta draga dama je ono sta sa tim policajcem radi..naime,on se stavlja u polozaj zrtve,a ona dominira nad njim i ponizava ga kako fizicki tako i psihicki..da ne pricam previse..sledeca situacija u kojoj ga je ona postavila..naredila mu je da se skine go,da izadje iz stana i da polize sve otirace za noge ispred svih stanova u zgradi sto je ovaj i uradio i to vrlo pedantno..
..da li ste nekad imali prilike da dozivite tako nesto ili da li ste i sami na neki nacin slicni kao taj doticni policajac..

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
klasicna prica dominantne licnosti kojoj treba balans...lud je svakako :D, i u jednoj i u drugoj situaciji...citala sam da licnosti koji su na rukovodecim polozajima cesto uzivaju da budu podredjeni u sexulanim igricama jer im stalna dominacija postaje monotona i vise kod njih neizaziva uzbudjenje....ma lud svet bre...

LysergicAcid

Poznat
Poruka
9.083
Preslikan, bre, iz Ocajnih Domacica.

Ista si Boratova domacica
arab.gif
arab.gif

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
Kad ga budu kolege uhvatile i strpale u prdekanu, a onda nalupale po bubrezima, ima da bude i vuk i jagnje u kozjoj koži. A što mi drago kad čujem da neko ponižava prdolicajca, a mašalaaa...

laudanum

Zainteresovan član
Poruka
496
Agresivni muskarci,dakle da budem precizna oni koji ne mogu da savladaju svoj bes u svom prirodnom okruzenju, imaju psiholosku devijaciju. Ja poznajem osobu, koja tuce svoju devojku a napolju je miran kao bubuca i moje mlisljenje o njemu je da je covek(ako ga tako mogu nazvati) latentni *****. Na taj nacin on se suocava sa svojom frustracijom i dolazi do ispoljavanja besa.
Dragantaur, koliko cesto,doticni pandur posecuje tu damu?

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Dosla dva pandura gola na posao i nacelnik pocne da vice na njih

-Sta je vama budale jedne,kako to dolazite na posao?!!!

kaze jedan pandur:

-Druze komandire,sinoc jelte bio party,i nas dva otisli,u jednom momentu neke droljice ugasise svetla i kazu:aj svi se skidajte!
-mi se skinemo,a one:
-ajmo sad na posao
-i mi dosli na posao

:):):):):):)

Borg

Domaćin
Poruka
4.342
..jednom prilikom,sasvim slucajno upoznam na ulici jednu damu,bivsu manekenku,godina izmedju 40 i 50,a po profesiji prostitutka..no ovo nije tema,tj. njena profesija vec jedan njen stalni klijent..muskarac oko 40 godina,policajac( inspektor za krvne delikte),ozenjen..surov prema zeni,redovno je mlati,a na poslu jos suroviji..kod nje kada dodje u stan pretvara se u pravo umilno jagnje koje ceka noz za klanje..sledece sta mi je ispricala ta draga dama je ono sta sa tim policajcem radi..naime,on se stavlja u polozaj zrtve,a ona dominira nad njim i ponizava ga kako fizicki tako i psihicki..da ne pricam previse..sledeca situacija u kojoj ga je ona postavila..naredila mu je da se skine go,da izadje iz stana i da polize sve otirace za noge ispred svih stanova u zgradi sto je ovaj i uradio i to vrlo pedantno..
..da li ste nekad imali prilike da dozivite tako nesto ili da li ste i sami na neki nacin slicni kao taj doticni policajac..
nisam, ali u pocetku mojih ljubavnih iskustava, prvo sto me je iznenadilo jeste neznost i potreba za mazenjem i pazenjem od strane momaka koji nikako tako nisu delovali, mislim ne samo oni nego inace.:)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.