Вучић рекао да КиМ никада није било српско; Кажу да сам му отац, али

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.437
Сведок, углавном лоших односа Срба и Албанаца последњих деценија, годинама је извештавао за албанске медије из Београда и документовао најважније догађаје. О актуелној ситуацији у односима Београда и Приштине, о томе има ли љубави између Срба и Албанаца, као и како је доживео да га таблоиди означавају биолошким оцем Александра Вучића, за Ал Џазиру говори новинар Фахри Муслиу.
https://srbin.info/drustvo/fahri-mu...ada-nije-bilo-srpsko-kazu-da-sam-mu-otac-ali/

vučić fahri.jpg


Ovaj je uvek bio sin svoga fahrija a nikad Srbin.Najveća prevara i najskuplja srpska greška još od jugoslavije..
 
Сведок, углавном лоших односа Срба и Албанаца последњих деценија, годинама је извештавао за албанске медије из Београда и документовао најважније догађаје. О актуелној ситуацији у односима Београда и Приштине, о томе има ли љубави између Срба и Албанаца, као и како је доживео да га таблоиди означавају биолошким оцем Александра Вучића, за Ал Џазиру говори новинар Фахри Муслиу.
https://srbin.info/drustvo/fahri-mu...ada-nije-bilo-srpsko-kazu-da-sam-mu-otac-ali/

Pogledajte prilog 662675

Ovaj je uvek bio sin svoga fahrija a nikad Srbin.Najveća prevara i najskuplja srpska greška još od jugoslavije..

Nisam ni sumnjao lažljivi Srbin.info.
 
Da Srbin.info laže kao po običaju. Gori su od Kurira.

Gledaj sta kaze Zvaljin otac.



Svjedok je svih bitnih događaja u odnosima Srba i Albanaca u posljednjih nekoliko decenija. Godinama je iz Beograda izvještavao za albanske ali i brojne svjetske medije. Napisao je nekoliko knjiga za koje kaže da su dokument vremena iz perioda kada su Albanci i Srbi ratovali ali i knjigu o jugoslovenskom glumcu albanskog porijekla Bekimu Fehmiuu, koji je prvi probio Željeznu zavjesu između istoka i zapada u vrijeme Hladnog rata. Za Al Jazeeru je govorio novinar Fahri Musliu. Sa njim je u Beogradu razgovarao Zoran Kosanović.

Cesto je u Bgu , blizu sina :)
 
Pa kakve veze ima ko mu je otac.
Ti bi njega voleo i da mu je neki Nigerijanac ( recimo) otac.

Ovo su totalne laže, a ne pitanje da li ja volim Aleksandra ili ne. Naravno da ga ne volim zbog mnogih stvari, ali se ne služim lažima kao vi lažni hrišćani.
 
Dobro iovako vam većina naroda ne veruje jer ste teška đubrad. Vidite da vas i sam Vučić pušta da radite šta hoćete imate vrednost manju nego bara pišaćke na ulici.
Većina naroda veruje štagod da se servira na rts-u i dnevniku 2..A teško djubre ne oslobadja JAVNI servis iz svog stiska.
 

Back
Top