Vučić: Od Lavrova zabrinjavajuće informacije po pitanju Kosova

Objavljeno: 19.06.2020.
PLJUŠTE OPTUŽBE U VAŠINGTONU! Grenel otkrio čija je bila ideja o razmeni teritorija na Kosovu!

Status Kosova i dalje nije rešen,
dijalog
PLJUŠTE OPTUŽBE U VAŠINGTONU! Grenel otkrio čija je bila ideja o razmeni teritorija na Kosovu!

Grenel je kazao i da se sada bori protiv glasina koje su procurile zbog činjenice da je Bolton vodio svoju politiku, a nije zastupao Trampovu, prenosi Kosovo onlajn.
Specijalni izaslanik SAD za dijalog Kosova i Srbije Ričard Grenel izjavio je da je ideja o razmeni teritorija potekla od bivšeg savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona, a ne od američkog predsednika Donalnda Trampa.
"Trenutno sam u drugačijoj poziciji zbog situacije koju je stvorio Džon Bolton, a koji se razlikovao od predsednika Trampa u odnosu na Kosovo i Srbiju. Sve vreme sam morao da se borim sa glasinama o razmeni teritorija, što nikako nije Trampova politika. Obe strane kažu da su to čule od Boltona", rekao je Grenel u intervjuu za Foks njuz.

On je kazao i da se sada bori protiv glasina koje su procurile zbog činjenice da je Bolton vodio svoju politiku, a nije zastupao Trampovu, prenosi Kosovo onlajn.
"Kada pristanete da radite za predsednika poput Trampa, koji je čovek koji zeli da promeni Vaington, ne mozete da se ponasate kao Don Bolton. Ovo nije sukob demokrata i republikanaca, već rat između zvaničnog Vaingtona i ostatka Amerike", rekao je Grenel.
 
Objavljeno: 19.06.2020.
PLJUŠTE OPTUŽBE U VAŠINGTONU! Grenel otkrio čija je bila ideja o razmeni teritorija na Kosovu!

Status Kosova i dalje nije rešen,
dijalog
PLJUŠTE OPTUŽBE U VAŠINGTONU! Grenel otkrio čija je bila ideja o razmeni teritorija na Kosovu!

Grenel je kazao i da se sada bori protiv glasina koje su procurile zbog činjenice da je Bolton vodio svoju politiku, a nije zastupao Trampovu, prenosi Kosovo onlajn.
Specijalni izaslanik SAD za dijalog Kosova i Srbije Ričard Grenel izjavio je da je ideja o razmeni teritorija potekla od bivšeg savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona, a ne od američkog predsednika Donalnda Trampa.
"Trenutno sam u drugačijoj poziciji zbog situacije koju je stvorio Džon Bolton, a koji se razlikovao od predsednika Trampa u odnosu na Kosovo i Srbiju. Sve vreme sam morao da se borim sa glasinama o razmeni teritorija, što nikako nije Trampova politika. Obe strane kažu da su to čule od Boltona", rekao je Grenel u intervjuu za Foks njuz.

On je kazao i da se sada bori protiv glasina koje su procurile zbog činjenice da je Bolton vodio svoju politiku, a nije zastupao Trampovu, prenosi Kosovo onlajn.
"Kada pristanete da radite za predsednika poput Trampa, koji je čovek koji zeli da promeni Vaington, ne mozete da se ponasate kao Don Bolton. Ovo nije sukob demokrata i republikanaca, već rat između zvaničnog Vaingtona i ostatka Amerike", rekao je Grenel.
Kako ti Eremita komentarišeš ovu puknutu tikvu između SNS i ruskog naroda, i za koga navijaš
 
Kako ti Eremita komentarišeš ovu puknutu tikvu između SNS i ruskog naroda, i za koga navijaš
Навијам за ЗАЈЕДНИЦУ СРБА И РУСА - и тако ће бити ....... а овај наш ако "окрене ћурак наопако" ЛОШЕ ЋЕ СЕ ПРОВЕСТИ !!!
 
Lavrov je jasno poručio Vučiću: Nema trgovine Kosovom za EU integracije, nema stolice za Kosovo u UN i nema podele Kosova i Metohije.

Znaci Rusija se mesa u unutrasnja pitanja Srbije na isti nacin kao i EU komesari. Neko bi reko i Amerikanci to rade tako.
Samo Amerikanci nece organizovati nikakve pregovore kao EU. Oni ce izdiktirati sta i kako i mars napolje obojica (Vucic i Taci)
 
Misliš da će se dogovoriti?

Ja baš mislim da se neće dogovoriti, nije im u interesu da se dogovore.

Što misliš da nije? U nekom budućem momentu?

Realno, i za jedne i za druge Kosovo je bitno samo da bi se zahebavali, ili zahebavali Evropu.

Ono je svoju najvažniju funkciju izvršilo 99-te, kada je bilo potrebno opravdati opstanak i formulisati novu misiju NATO.

Ovo dalje je sve inercija i izvlačenje sekundarnih rezultata iz čitave priče.
 
Što misliš da nije? U nekom budućem momentu?

Realno, i za jedne i za druge Kosovo je bitno samo da bi se zahebavali, ili zahebavali Evropu.

Ono je svoju najvažniju funkciju izvršilo 99-te, kada je bilo potrebno opravdati opstanak i formulisati novu misiju NATO.

Ovo dalje je sve inercija i izvlačenje sekundarnih rezultata iz čitave priče.

Pa da, zgodno je imati tako nekakav neriješeni slučaj, uvijek dobro dođe za neko novo podjebavanje.
 
AV je odavno za Toponicu.
Ili, bar, toliko laže da i sam poveruje u to.

Ali, za vreme njegove vladavine Stradija ne da je popljačkana,
nego je nagrdjena.
Od tolike pljačke države i Japan bi propao

Apropo Kosmeta:
Sve EU sbage tamo su se pokazale nesposobne
(ili su ih samo šiptari kupili) da reše problem,

Problem vratiti u SB UN i tražiti da se dosledno promeni
još važeća (bar na papiru) Rezolucija 1244.
Pošto bi za to imali podršku Rusije i Kine,
jednostavno stavljati veto na baš svaki predlog
ako se problem i dalje odlaže za bolju budućnost.


Inače, biće strašno.
Šipci će prvo proglasiti manastire i crkve na naciobalno dobro
pa im konfiskovati imovinu.
Ne objekte, već ogromna zemljišta koja pripadaju SPC
i uknjižena su u katastar.
Tu već ne može proći šiptarska taktika da u (svom)
katastru, sa dva svedoka prevedu srpsku zemlju na sebe.
Pouzdano znam (bio sam deo toga) da su katastarske knjige
prebačene u Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Što misliš da nije? U nekom budućem momentu?

Realno, i za jedne i za druge Kosovo je bitno samo da bi se zahebavali, ili zahebavali Evropu.

Ono je svoju najvažniju funkciju izvršilo 99-te, kada je bilo potrebno opravdati opstanak i formulisati novu misiju NATO.

Ovo dalje je sve inercija i izvlačenje sekundarnih rezultata iz čitave priče.

Pre će biti da Evropa tu zahebava
 
Ode naš Đerdap na Kosmetu Nemcima...

Vučić i Angela lepo trguju našim eps-om
Ништа није отишло, швабе су се прерачунале. Ускоро ће схватити да се требају бавити својим јадом или их неће бити. њих тек чека пакао који смо ми прошли.
 

Back
Top