Vučić: Ja sam za razgraničenje na Kosovu, to je apsolutno najzdravije za Srbiju

Poruka
17.802
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da svi Srbi znaju da je Kosovo izgubljeno, ali da će on učiniti sve da "vrati šta se može".

"Svi Srbi znaju da su izgubili Kosovo, ali ja ću učiniti sve što je u mojoj moći da vratim šta se može, pa da to na kraju ne ispadne kao potpuni poraz ili potpuni gubitak", rekao je Vučić za zagrebački Globus.

http://rs.n1info.com/a407070/Vesti/Vucic-intervju-za-Globus.html.

Napokon je priznao ono sto se zna vec odavno...
 
blic.png
 

Prilozi

  • blic.jpg
    blic.jpg
    93,8 KB · Pregleda: 6
Kakav manipulator i spiner ja ne verujem . eto zasto je Bler dolazio .. kad je dolazio na vlast obeco je gazdama da ce ga priznati zato je i doveden i sad kad nema vise odlaganja ne zna sta ce , sto se mora mora se e al zaselo dupe u fotelju osto bi jos na vlasti a zna da ako pusti tacija u UN da ce mu se glasovi prepoloviti .. pa sad kao ma Srbi znaju da je Kosovo gotovo i eto sta cu ja sam stavljen pred svrsen cin . moram da potpisem sta cu kad narod tako hoce .. HAHAHAHA .. Pa ja ga samo gledam kako je poludeo ovih zadnjih par dana kako pokusava da izmeni svest narodu , da pripremi teren .. samo nesto sere po ceo dan .. ovaj narod ako popusi nezavisno Kosovo definitivno je lud !!!!! Za mene licno je Kosovo Srbija . bilo i ostace
 
................................................... Pa ja ga samo gledam kako je poludeo ovih zadnjih par dana kako pokusava da izmeni svest narodu , da pripremi teren .. samo nesto sere po ceo dan .. ovaj narod ako popusi nezavisno Kosovo definitivno je lud !!!!! ...........................

Ma ko je lud , On ili NAROD . ?

U stvari to mu dodje na isto , ako je ON lud onda je i narod ( velika vecina ) koji ga je glasao .

I sta ti znaci ovo
.................................. kako je poludeo ovih zadnjih par dana............................
ako

si to primetio tek sada ni TI nisi bas daleko od gore spomenutog naroda ( u koji i sam pripadam da ne bude zabune )
 
Не би било лоше да сазнамо ко је Вучича убедио у моћ његовог култа личности и како је он сам на крају поверовао да може да уједини радикале, национал и социјалдемократе под један антижути, проевропски шатор.

Ово је највећа мистерија можда и у историји српске политике.

Сам сигурно није дошао на ову идеју.

- - - - - - - - - -

ne znam na koje Srbe misli

На оне који баратају количником интелигенције од 115+.

Не брини.
 
Napokon je priznao ono sto se zna vec odavno...

Председник без легалитета видео карту Балкана на тој назови телевизији па се прави паметан!

п.с. Може он да једе го*на кол'ко хоће, то му је специјалност. Зна се које су границе Србије и ту нема никаквог разговора.
 
Nisam mogao verovati da ce Srbi tako lako odustati od Kosova. Ni 3 meseca postene borbe i pljuc...

Oko Kosova jedini protest su napravili kemtrejls Aleksic, Zavetnici i jos po koji tipa Dundjer i Srpski kolektiv ispred skupstine. Okupilo ih se oko 200 i onda ih kisa rasterala 28.6.2018.
 
Oko Kosova jedini protest su napravili kemtrejls Aleksic, Zavetnici i jos po koji tipa Dundjer i Srpski kolektiv ispred skupstine. Okupilo ih se oko 200 i onda ih kisa rasterala 28.6.2018.

Bas cudno. Nisam to ocekivao.. Ocito da su i Srbi ispucali nacionalni naboj

- - - - - - - - - -

Inace, govorio sam u vise navrata da su Srbi trebali napraviti jedan veliki grad na severy Kosova. Grad za 500.000st. Jedino to bi dalo garant
Moglo se gradiiti po 5.000 stanova godisnje. Za 10god bi to bilo vec 50.000st . Tu ugurati sve one koji zive po nekim zabacenim selima i naseljima koja i tako i tako nemaju buducnost

To bi bio dobar nacionalni projekat

Tu bi se gradila i bolnica, sgrade policije, ambulante, skole itd sto bi zaposlilo dosta ljudi. U toliki grad bi dosli i supermarket, posluge itd...firme


Jos nije kasno
 
Bas cudno. Nisam to ocekivao.. Ocito da su i Srbi ispucali nacionalni naboj

- - - - - - - - - -

Inace, govorio sam u vise navrata da su Srbi trebali napraviti jedan veliki grad na severy Kosova. Grad za 500.000st. Jedino to bi dalo garant
Moglo se gradiiti po 5.000 stanova godisnje. Za 10god bi to bilo vec 50.000st . Tu ugurati sve one koji zive po nekim zabacenim selima i naseljima koja i tako i tako nemaju buducnost

To bi bio dobar nacionalni projekat

Tu bi se gradila i bolnica, sgrade policije, ambulante, skole itd sto bi zaposlilo dosta ljudi. U toliki grad bi dosli i supermarket, posluge itd...firme


Jos nije kasno

To da smo Izrael bilo bi moguce.
 

Back
Top