Vucic: Cena gasa za našu zemlju 155 dolara maksimalno!

Hahahaha I ne može napraviti većinu :)

Joj Tihi koji si ti klaun

кловновни постројени и спремни за одлазак у Стаљинградски циркус

grand_mufti_ss.jpg
 
Mi smo tu gdje jesmo odvajkada i ne planiramo nestajati. Za to su se drugi opredijelili.

Као што сте НЕпланирано настали тако ћете НЕпланирано нестати

До 14 века ... на Балкану није било Мохамеданаца ... см у караванима што продаваше зачине


Bosna-srednji-vijek-mapa.jpg
 
Као што сте НЕпланирано настали тако ћете НЕпланирано нестати

До 14 века ... на Балкану није било Мохамеданаца ... см у караванима што продаваше зачине


Bosna-srednji-vijek-mapa.jpg

Religija je nešto sporedno. Nas je izrodila ova zemlja a ne religija. Što se ne može za svakoga reći čija država se svakih pola vijeka formatira...
 
Religija je nešto sporedno. Nas je izrodila ova zemlja a ne religija. Što se ne može za svakoga reći čija država se svakih pola vijeka formatira...
naprotiv,vas je religija izrodila.Vi ne vezujete svoje sadasnje postojanje na etnickoj osnovi jer bi se tada susreli sa nekim Hrvatima i Srbima,zato vasa istorija pocinje tek od Kulin Bana
 
Jaooo ako prodje gas pored moje kuceee

Pa kad se prikacim na rusku cesmu....

Pa onda bajo moj ugradim na ovaj moj ruski kotao gasni gorionik - i udri BAJOOO ruski plavi gas

Onda ugradim metan na auto , pa kupim bajo, kompresor za punjenje boca u kucnoj varijanti gde me kg metana kosta ispod 60 dinara i vozam se sirom Srbije po ceni od 300-400 za 100 km .

A *******ija beograCka koja harace i globu na narod dobri udara - neveraaaaaaaaaa


:zurka:

:vatromet:

z:D
 

Back
Top