vreme za izlazak???????

@keeper: ako si dobar demagog, mozes da dokazes sta gods hoces, ali istina je samo jedna, ali ja sam prvi protiv filozofiranja
neko je spomenuo drustvo............ pazte, sto se toga tice sam posebna prica, druzim se sa svim sortama ljudi, nisam se druzio samo sa prostitutkama, lose drustvo, pa bezo sam od njih kao klinac, jer nikad ne znas da li ce zbog neke sitnice da ti razbije glavu, sad sam se prilagodio njima, ali nista vise od zdravo, sta radis, uglavnom ih iqliram na lep nacin.................
sto se tice drustva za izlazak, imo sam ranije katastrofalnih problema da nadjem nekoga da izadjem, cesto sam izlazio sam, ribe koje sam upoznavao su se cudile, posto ribe ni u wc ne mogu da idu same, srecom ne bas sve, sa drugovima iz osnovne sa dorcola sam se par puta video, sve je bilo cool, posle toga sam ih ja zvao, a oni mene nisu ni jednom i uvek su mi govorili cucemo se kasnije pa cemo se dogovoriti, ko riba kad hoce da te odjebe, posle sam shvatio da su oni u stvari indijanci i da bih ja trebao malo da selektujem i da ne budem na izvolte, to je donelo rezultate, sad uvek imam neku lepu ekipicu za sport, za bazen, za izlaske, takodje sam gresio sto sam bio previse intiman i sto sam se poveravao ljudima sa kojima sam trebo samo da se zezam, da sam tako radio sa njima i dalje bih mogao sa njima da se zezam, ali ljudi se plase bliskosti, u principu treba sto manje pricati o s(j)ebi, pogotovu ribama, jer si kao takav zanimljiviji ljudima, al sam prso, otidoh ja u offtopic...........
@Dovla: u pravu si tako bi imali vremena i da sutra nesto uradimo, a ne ono dok se oporavis od mamurluka, ma alkohol je veliko sranje, pogotovu meni smeta jer ne jedem tesku hranu, ma mrzi me vise da pishem, a imam mnogo asocijacija :D
 
mare34:
pa to je tragedija coveka sto ljudi nemaju potpunu slobodu, sloboda je unutrasnja stvar svake jedinke, sloboda je preduslov za apsolutnu ljubav, ne znam jel si citao slobodnu decu samerhila, gde je ucitelj u skoli nagradjivao decu kad su pravila gluposti, i ona su ubrzo to prestajala da rade, zvuci paradoksalno, to sto roditelji deci namecu pravila je stvar posesivnosti, a ne ljubavi, kao neko se izdere na tebe, i ti po principu salji dalje udaris dete, pa dete razbije igracke, nisi u pravu definitivno, sto ima vise zabrana, to je vise i prekrsaja, zvuci paradoksalno, ali to sto dete "poslusa" to je samo zato sto je slabo ili zato sto je finansijski ili egzistenciono ucenjeno, svo ovo vaspitanje se svodi na odgajanje konformista, sta mislite zasto postoji skola, zbog obrazovanja, malo morgen, zbog kontrole dece i proizvodnje robova i poslusnih ovaca umesto slobodnih ljudi :(
ma ja cu nagradjivati moje dete kad ga vidim u monte carlu (jedan kafic u ksh-u, *****,belo i tako to), kad ga vidim u parku kako pushi vutru, kad ga vidim u casinu da igra rulet...i nadati se da je ono dovoljno zrelo i pametno da prestane sa tim.....ma da:roll:
vishe zabrana=shansa za veci broj prekrshaja...normalno
ma ne, treba da dopustim da me zaebava, da me folira, laze. treba da me slusha.ako mu kazem neshto to je to, nema druge. ja sigurno znam zashto sam mu to reko.
a ti brate nemoj shkolovati decu, pushtaj ih da rade shta ocu, nagradjuj kad naprave sranje....de me to boli...
nisam prochitao tu knjigu i nemam nameru. chitam samo struchne knjige vezane za auto-mehaniku i knjige vezane za informatiku
 
Ja sad ostajem najkasnije do 3, i to mi je previse, a secam se ranije ne bih dosla kuci dok ne svane. Postajem baba :) Sawim se... MIslim da je problem sto sam jako rano pocela da izlazim (mada nisam smela duze od pola 12, 12 duuugo...) i sad mi je sve dosadilo. Jel se to jos nekom desilo?
 
Ja тренутно не излазим. Штреба се, гледа фудбал увече и најгоре од свега у Сомбору уопште нису прскали комарце и има их мали милион. На главној улици нападају у ројевима. Синоћ сам био само 20 мин и пет уједа сам зарадио. Да буде још горе, буше кроз мајицу као да не постоји. Не дај Боже сести у кафић, а неки кафићи су испод бођоша.
 
@keeper: nemam nameru, mada bih mogo da budem, samo necu da se raspravljam preko neta :D

Nego, kakvo vam je drustvo za izlaske, da li imate ustaljeno drustvo ili imate vise ekipa, da li nekad odete sami na zurku gde nikog ne znate, da li imate problema da se dogovorite za izlazak. :wink:
 
mare34:
isao sam cesto sam i bolje sam se provodio nego kad sam sa nekim, idem gde hocu, ne moram da gledam gde mi je ovaj ili onaj ortak, pogotovu volim da idem sam na kabezine zurke i onako tamo znam pola ljudi, a onu drugu polovinu lako upoznam :lol:

bzvze, mame mi...
sam mogu jedino da idem ako uzmem od nekog drugara neku azdaju od motora ili skuter pa se vozikam po gradu i gledam da navatam neku cavu...ali da se shetam sam:roll:
 

Back
Top