Vradzbine

M

mrak

Gost
da li verujete o pricama o raznoraznim vrstama gatanja, vracanja, nase crne magije i sl?Pri tome ne mislim na prorocice koje se pojavljaju na tv, vec na anonimuse recimo koji se nalaze u istocnoj i juznoj Srbiji?
 
JaH_G|rL:
Ja licno i ne verujem u takve stvari,ali sve je moguce da postoji,a to da li je verodostojno... to je da neko drugi odluci...

U srednini u kojoj zivim ljudi povezuju neke stvari sa carnom magijom, vradzbinama i ostalo!!! La licno verujem da tu neshto postoji jer sam imao nekih susreta sa takvim stvarima, i moram priznati da su bile neprijatne :((( O cemu se radi ne bih zeleo sada da pricam ovako javno
p0z
 
mrak:
da li verujete o pricama o raznoraznim vrstama gatanja, vracanja, nase crne magije i sl?Pri tome ne mislim na prorocice koje se pojavljaju na tv, vec na anonimuse recimo koji se nalaze u istocnoj i juznoj Srbiji?
Ne mogu da kazem ni da verujem ni da ne verujem :))) Mozda je to nesto "izmedju"
Sa crnom magijom i vracanjima nisam imala kontakta.
Takodje sam bila do nedavno, jako skepticna kada je gledanje u karte u pitanju. Da mi te simpaticne karte nisu "rekle" neke stvari iz proslosti pri tom iduci do detalja, ne bih ni sada verovala u to...A ovako...
 
die_happy85:
mrak:
da li verujete o pricama o raznoraznim vrstama gatanja, vracanja, nase crne magije i sl?Pri tome ne mislim na prorocice koje se pojavljaju na tv, vec na anonimuse recimo koji se nalaze u istocnoj i juznoj Srbiji?
Ne mogu da kazem ni da verujem ni da ne verujem :))) Mozda je to nesto "izmedju"
Sa crnom magijom i vracanjima nisam imala kontakta.
Takodje sam bila do nedavno, jako skepticna kada je gledanje u karte u pitanju. Da mi te simpaticne karte nisu "rekle" neke stvari iz proslosti pri tom iduci do detalja, ne bih ni sada verovala u to...A ovako...

A za onaj carobni shtapic :PPPP
 
Моjе jе мишљење - не, не и не!
Jедна jе реч, ови послови су тамни послови и послови гордости, неразумjа и глупости човека. Силно слепило!

Поздрав за свих.
 
Аљона:
Моjе jе мишљење - не, не и не!
Jедна jе реч, ови послови су тамни послови и послови гордости, неразумjа и глупости човека. Силно слепило!

Поздрав за свих.
Da, ali morash priznati da to postioji i da u vecini puta "deluje", ta ja sam imao prilike da se uverim u to, aj jednom mi je vradzbina pomogla :)
p0z
 
Здраво, мили сабеседник:о)
Ти си питао: "Da, ali morash priznati da to postioji i da u vecini puta "deluje", ta ja sam imao prilike da se uverim u to, aj jednom mi je vradzbina pomogla :)"

Па да, па да, наравно (!!!) ови ствари су стварни и деловаjу jако силно и много...Али...али...али...:о) Слађи се да ови ствари су духовни. Шта мислиш? А ако ови ствари су духовни да какав jе њихов дух - добар или не?:о)
Да ли си ти сигуран да ова помоћ, коjу ти си примао, ниjе лаж? А у стварности ово jе лаж. А знаш ко jе отац лжи...? И сви ови ствари jе његови послови.

Имам неку другарицу коjа у jедноj тешкоj ситуациjи jе дошла за ових "пророков" (и других таких људима) и знаш шта смо имали у краjу - болницу за абнормалних људима. Хвала Богу да свjате молитве Цркви данас она jе добро. И таки случаjи има много.

Поздрав.
 
mrak:
da li verujete o pricama o raznoraznim vrstama gatanja, vracanja, nase crne magije i sl?Pri tome ne mislim na prorocice koje se pojavljaju na tv, vec na anonimuse recimo koji se nalaze u istocnoj i juznoj Srbiji?

JA U TO VERUJEM.ZELELA BIH DA POSTANEM VESTICA I RADIM NA TOME.PRITOM NEMISLIM NA CRNU MAGIJU I TAKO TO VEC NA NESTO OPUSTENO.ZELIM DA VERUJEM U PRIRODU,DA BUDEM PAGANKA.STA VI MISLITE O TOME!?
 
Na zalost, ubedjena sam da postoje vradzbine, pogotovu vlaska magija. Da ne postoje vradzbine, iliti, crna magija, ni u Crkvi ne bi citali svestenici tzv. Vracevsku molitvu.

Pozdrav
 
ANARCHY:
mrak:
da li verujete o pricama o raznoraznim vrstama gatanja, vracanja, nase crne magije i sl?Pri tome ne mislim na prorocice koje se pojavljaju na tv, vec na anonimuse recimo koji se nalaze u istocnoj i juznoj Srbiji?

JA U TO VERUJEM.ZELELA BIH DA POSTANEM VESTICA I RADIM NA TOME.PRITOM NEMISLIM NA CRNU MAGIJU I TAKO TO VEC NA NESTO OPUSTENO.ZELIM DA VERUJEM U PRIRODU,DA BUDEM PAGANKA.STA VI MISLITE O TOME!?

Ma ok je to!!! I nashi predci su verovali u prirodu i imali razne bogove koji su bili vezani za razne prirodne pojave [nevolje]!!!!
Preporucujem ti da krenesh u neku shumu, ponesesh CD pleyer, malo troshnish baterija i neki od diskova Lilitu, pa da osetish uzivanje :))
p0z
 
Ma ok je to!!! I nashi predci su verovali u prirodu i imali razne bogove koji su bili vezani za razne prirodne pojave [nevolje]!!!! - Да ли ти мислиш шта веровање наших предци jе добро?:о)

Preporucujem ti da krenesh u neku shumu, ponesesh CD pleyer, malo troshnish baterija i neki od diskova Lilitu, pa da osetish uzivanje :)) - :о):о):о) Драго jе то за теби. А кад човек не може кренути у неку шуму:о)...
p0z[/quote]
 
Imam prijatelja sa Filipina, kog sam upoznao u New Yorku, obojica smo tamo bili poslom, upoznali smo se tamo i druzili, sad se cesto cujemo i ne zelimo da izgubimo kontakt. On poznaje vudu magiju, i rekao mi je to dok smo bili u New Yorku, naravno, u sta ja nisam poverovao. Posle mi je to i dokazao (necu da napominjem kako)ali zaista verujem da vudu magija postoji! Bio sam opsednut njome, i molio ga da me nauci nesto o njoj, ali on nije hteo. Rekao mi je da mu je njegov deda, koji je bio na samrti, rekao tajnu o vudu magiji, i da on ne sme nikom da je kaze. Kad sam ga upitao: "zasto je ne upotrebis ako se sa nekim posvadjas, jer sa tom magijom mogao bi mu naneti mnogo bola", on mi je odgovorio: "magija se ne sme koristiti za takve stvari!" Uvrnuto, zar ne?
 
Devon:
Imam prijatelja sa Filipina... on poznaje vudu magiju....

Ja sam video nemoguću stvar, čoveka koji lebdi pred mojim očima. Stvarno lebdi. Ali magija ne postoji. Postoje trikovi i obmane koji su mnogo moćniji neko bilo kakva magija. Čim vidite nešto što izgleda apsolutno apsurdno i nemoguće, znajte istog trenutka, neopozivo i bez treće mogućnosti, da gledate u mađioničarski trik, priviđenje, halucinaciju, štos, zezanciju, obmanu, sve - samo ne magiju.

Sai Baba potiče iz porodice mađioničara, šta drugo reći.
 
Sizif:
Devon:
Imam prijatelja sa Filipina... on poznaje vudu magiju....

Ja sam video nemoguću stvar, čoveka koji lebdi pred mojim očima. Stvarno lebdi. Ali magija ne postoji. Postoje trikovi i obmane koji su mnogo moćniji neko bilo kakva magija. Čim vidite nešto što izgleda apsolutno apsurdno i nemoguće, znajte istog trenutka, neopozivo i bez treće mogućnosti, da gledate u mađioničarski trik, priviđenje, halucinaciju, štos, zezanciju, obmanu, sve - samo ne magiju.

Sai Baba potiče iz porodice mađioničara, šta drugo reći.

Apsolutno se slazem sa covekom! I ja sam nekoliko puta video da ljudi ne samo lete, vec izvode neverovatne i nezamislive stvari. U snagu uma mozda i verujem(ma kakvo mozda ili DA ili NE - kazem DA)! :idea:
 
Nema ničega, nikakve sile ni moći sem Božije i sve je od njega. Zato nam i zabranjuje da verujemo u takve stvari i da se time bavimo jer je samo praznoverje.
Pogledajte se svi !
čuo sam, verujem u nešto, nešto ima, moj deda, komšija,baba, strina itd.
 
Zavisi kako ko shvata tu magiju. To je sasvim licno osecjanje. Koje moze vrlo malo ljudi da prepozna...Ali oni koji to umeju ...se tome posvete ceo zivot.

Za mene je magija svuda oko nas...na primer...radjanje deteta...Postoji li ista cudesnije od toga..stvaranje novog zivota.
Zao mi je sto vecinja ljudi rec magija povezuju sa crnom magijom. Crna magija je zlo...i ona osobi koja zeli nekome da naudi donosi 3X gore muke..

Ja jesam paganka od rodjenja, i svaki dan me ispunjava magija ovog univerzuma.. magija je energija koja nas pokrece..

Samo niko to ne zeli da shvati...

BLESSED BE
 
Samson:
Nema ni?ega, nikakve sile ni mo?i sem Božije i sve je od njega. Zato nam i zabranjuje da verujemo u takve stvari i da se time bavimo jer je samo praznoverje.
Pogledajte se svi !
?uo sam, verujem u nešto, nešto ima, moj deda, komšija,baba, strina itd.

A slusaj ti sebe...ZATO NAM ZABRANJUJE...ti zelis da verujes u nesto sto ti zabranjuje slobodu misljenja....

Blessed be!
 
silvereye:
Ja jesam paganka od rodjenja, i svaki dan me ispunjava magija ovog univerzuma.. magija je energija koja nas pokrece..
Za tebe je magija u stvari svakodnevica, ako u svakodnevnim stvarima vidiš magiju.
Ne postoji neka naročita "energija" koja nas pokreće a koja se razlikuje od energije koja pogreće ceo biljni i životinjski svet.
 

Back
Top