"Volela bih baš ovakvog!" :)

moram nesto teze..nesto intelektualno, psiholoski...to trcanje mi nekako primitiva...pa, ja sma zena intelektualka, nije meni bitno to...nego, na primer da li mu se nikada, bas nikada ne desi da zapiski dasku od wc solje...

Ma mozda bih jos uvek (uz malo vezbe) mogao da istrcim 100m za 16 sekundi, mozda bih mogao i da malo bolje gadjam, pa da pogodim uvek u WC solju iz prve, ali ipak ima nesto sto mozda ne bih mogao da ispunim, pa me to jako brine...

Original postavio malavelika...treba da bude tolerantan i kad mu kazem da ne sme da svrsi pre mene, da bude razuman i da postuje to...

Ovde se bojim da bih mogao po nekad da ne budem tolerantan, jos manje razuman i da omanem u odlucnim momentima.......:eek:

Eeeee ni ovi orasi vise nisu ko sto su nekada bili....:roll:
 
moram nesto teze..nesto intelektualno, psiholoski...to trcanje mi nekako primitiva...pa, ja sma zena intelektualka, nije meni bitno to...nego, na primer da li mu se nikada, bas nikada ne desi da zapiski dasku od wc solje...

dobro, to sa daskom od wc solje je bas zahtijevno...al bas...
zapravo, zastrasujuce je to da trazis od sirotih ljudi...:sad2:
de nesto lakse...npr. skok s motkom... ili brzinsko recitiranje Prusta - sva tri toma za 45 sekundi...
 
ja odmah da kazem da sam vrlo svesna da "moj idealni muskarac" ne postoji i da se time ogradim od komentara tipa "au, sestro, ala ces takvog da nadjes.." :mrgreen:
MOJ idealni muskarac bi mogao da izgleda kako god hoce, ali ako cemo bas idealno, nek bude prosed, i nek nosi naocare preko zelenih okica
mora da bude stariji od mene, idealno bi bilo podosta stariji, 10-15 god
mora da bude mnoooooogo pametan i maaaaalo, malecno bezobrazan, ali bezobrazan u smislu ironican i sarkastican, a ne neka zlica i drk**zdija..i, mora malo da me "gazi", ali samo malo, cisto da me "golica"..ne sme da bude neki njanjavi koji bi samo da me ljubi i sapuce "kuco" i "maco"
mora da bude onako, kul, hladnokrvan, ali da ume da plane, narocito kad sam ja u pitanju :lol: nikako neke druge zene...mora da primecuje te druge zene, da ume sa njima da flertuje i da ih zavodi (najbolje pod mojom budnom paznjom), ali sa stilom, duhovito i tako da svima, a popgotovu njima, bude jasno da samo mene voli :lol:
mora da zna da me "cita" i kad ne kazem sta stvarno mislim, da provali kada sam ljubomorna, iako mu nikada ne bih priznala da sam ljubomorna i mora pomalo i on da bude ljubomoran u vezi mene, ali da me uvek pusta sa bivsima na kafu..sa punim poverenjem, jer je svestan da je toliko dobar baja, da samo njega volim :mrgreen:
mora da bude pametniji od mene, jer je zeni uvek potrebno da se muskarcu divi, ne bi li u njega ostala zaljubljena
treba da bude tolerantan i kad mu kazem da ne sme da svrsi pre mene, da bude razuman i da postuje to :lol:
mora da zna da kuva, mada ne mora nikada da kuva, ja bih to radila za njega, ali ne sme da bude od onih muskaraca koji se ponose svojim neznanjem po pitanju vodjenja domacinstva..
mora da primeti kada promenim boju kose i da zna da mi izabere brushalter koji ce mi se dopasti i koji ce mi biti taman (dobro, ovo drugo nije problem, samo trazi najmanji broj..)
i, seticu se jos necega...

e, sad, nastavak:
-mora da voli da putuje, i da je dobar organizator tokom puta, a ne samo neki koji bi da sedi kod kuce i gleda utakmice (a, da, ne sme preterano da voli sport, moze njime da se bavi, cak je pozeljno da ima neku sportsku naviku, ali ne naviku pracenja fudbalskog prevenstva i ne onu vezanu za sportske kladionice :mrgreen:)
-mora da se redovno tusira i da voli da se kupa sa mnom i da letovanje na moru voli vise od zimovanja
-ne sme da hrce dok spava
-mora da voli klopu koju ja spremam
-najzgodnijim mora smatrati zene koje imaju gradju devojcice, ne sme da balavi za velikim sisama
-ne sme nikada da kaze da moju pamet voli vise nego moju fizicku lepotu, i obrnuto...
-mora da voli da cita i da ume da mi napise posteno pismo, kada smo razdvojeni
-da nekada bude toliko lud, da mi po celu noc salje SMSove, ako nisam sa njim
i, bice jos....

Ispunjavam vise od 90% uslova.
Kosa ce da mi posedi, a ako bas hoces, mogu i da se ponasam kao stariji 10/15 godina.
Trazi koliko hoces, boljeg neces naci...:D:D:D:D:per::per::per:
A svi novi uslovi koje dodas, mogu samo da mi povecaju procenat... :D :D :D
 
Sa kakvim momkom tj muškarcem bi volele da budete da možete da birate? Koje dobre osobine bi morao da ima, koje navike, i slično? Kakve mane ne nikako? Kako bi trebao da izgleda (slobodno stavite nečiju sliku da vidimo otprilike koji je vaš tip muškarca)? :)
Tu rečenicu umem da kažem, al' tek kad vidim i upoznam nekoga. Inače nemam nikakav "tip" niti mislim da bilo ko ima. To što naknadno zovete "moj tip" inače (a eventualno) samo je slika nekoga iz prošlosti koja vam je ostala u glavi kao odraz onoga što biste ponovo hteli, tj. nekoga ko dovoljno podseća na vašu često dečiju ljubav iz prošlosti.
 
well dear ladies:evil:
Red je da i mi kazemo nesto.:lol:
Licno mislim da je idealo precenjeno,zasto stremiti ka tako necem! Idealno je uglavnom strogo kontrolisano i kao tako sterilno, treba li vam to??Ako je pak odgovor da, potrazite pomoc nadleznog ministarstva dok vam jos stoji vremena jer ste promasile temu!!! Zar vam nije stiglo prolece, a samim tim gomila svezeg divljeg mesa, koje seta po ulicama nase lepe domovine u svim vidovima !? Ne, vi bi ste ipak ono vase budjavo i drtinasto sto vam je u kuci!!! A pitanje i odgovor su ocigledni, zasto, zato sto je to kod kuce odvec izdresirano i dobro znano, nema rizika;fuj! Na aport, odmah idu na pijacu, kuvaju ruckove, donose cvece i pevaju pesme koje vi volite! Sta se dogodilo sa onim divnim amazonkama, gde se izgubio onaj duh zena koje su sijale ovim svetom, volele bile voljene, bez nade ,rizika i kalkulacija, shvatite vec jednom da je brak izumreo u svim mogucim vidovima i da cete pre ili kasnije shvatiti da vam racun nije dobar i da ipak ima neka nepoznata vise, na koju niste obratile paznju! O da ,ono sto je krajni proizvod vase emancipacije je to, da .cete kao i mi morati da stisnete petlju i da igrate po nasim tj. opstim pravilima i da se svet nece vrteti oko vas kao do sad, pa cete kao u onom narodnjaku "evo ti srce na dlanu" voditi krstaske ratove vere koja se zove ljubav, al koga cete onda kontlolisati, ucenjivati, zahtevati idealno?
Ja vise preferiram staru skolu, zene su divne, toliko divne da je to raj! Treba samo znati prepoznati njihove cari, a vas odgovor na to je banalizacija iste stvari, u stilu daj ćaći dinju mico-nadje li muza po mogucstvu idealnog! I eto nas opet na pocetku, znam da ce sad krenuti lavina pljuvacine onih koje ce reci gomilu kontra argumenata itd, ali to je dokaz njihovog prepoznavanja u ovoj prici. Da poentiram,volite nekoga zbog toga kakav jeste,a ne vasu fikciju istog sve drugo spada u perverziju...:hahaha:
 
Son-Koneri.jpg

Draga moja,kao Son Koneri,kada je bio mlad i glumio Dzejmsa Bonda..Moje oke,ne videse zgodnijeg muskarca...:)
Posto ne moze Son KOneri,skromna cu biti...Pazljiv,posten,pametan i vredan,pouzdan.Duhovit i odlucan.Vazno je da zna sta hoce od zivota...
Ne volim laz i sebicnost,eto to..
 
well dear ladies:evil:
Red je da i mi kazemo nesto.:lol:
Licno mislim da je idealo precenjeno,zasto stremiti ka tako necem! Idealno je uglavnom strogo kontrolisano i kao tako sterilno, treba li vam to??Ako je pak odgovor da, potrazite pomoc nadleznog ministarstva dok vam jos stoji vremena jer ste promasile temu!!! Zar vam nije stiglo prolece, a samim tim gomila svezeg divljeg mesa, koje seta po ulicama nase lepe domovine u svim vidovima !? Ne, vi bi ste ipak ono vase budjavo i drtinasto sto vam je u kuci!!! A pitanje i odgovor su ocigledni, zasto, zato sto je to kod kuce odvec izdresirano i dobro znano, nema rizika;fuj! Na aport, odmah idu na pijacu, kuvaju ruckove, donose cvece i pevaju pesme koje vi volite! Sta se dogodilo sa onim divnim amazonkama, gde se izgubio onaj duh zena koje su sijale ovim svetom, volele bile voljene, bez nade ,rizika i kalkulacija, shvatite vec jednom da je brak izumreo u svim mogucim vidovima i da cete pre ili kasnije shvatiti da vam racun nije dobar i da ipak ima neka nepoznata vise, na koju niste obratile paznju! O da ,ono sto je krajni proizvod vase emancipacije je to, da .cete kao i mi morati da stisnete petlju i da igrate po nasim tj. opstim pravilima i da se svet nece vrteti oko vas kao do sad, pa cete kao u onom narodnjaku "evo ti srce na dlanu" voditi krstaske ratove vere koja se zove ljubav, al koga cete onda kontlolisati, ucenjivati, zahtevati idealno?
Ja vise preferiram staru skolu, zene su divne, toliko divne da je to raj! Treba samo znati prepoznati njihove cari, a vas odgovor na to je banalizacija iste stvari, u stilu daj ćaći dinju mico-nadje li muza po mogucstvu idealnog! I eto nas opet na pocetku, znam da ce sad krenuti lavina pljuvacine onih koje ce reci gomilu kontra argumenata itd, ali to je dokaz njihovog prepoznavanja u ovoj prici. Da poentiram,volite nekoga zbog toga kakav jeste,a ne vasu fikciju istog sve drugo spada u perverziju...:hahaha:


Hvala BlueTrain što si svratio na temu! Drago mi je što si pročitao sve postove ovde, a zaključak kakve smo mi žene zadrži za sebe, molim te... Imaš sličnu temu koja se odnosi na muške želje pa tamo komentariši! Pozdrav! :bye:
 
Ma mozda bih jos uvek (uz malo vezbe) mogao da istrcim 100m za 16 sekundi, mozda bih mogao i da malo bolje gadjam, pa da pogodim uvek u WC solju iz prve, ali ipak ima nesto sto mozda ne bih mogao da ispunim, pa me to jako brine...



Ovde se bojim da bih mogao po nekad da ne budem tolerantan, jos manje razuman i da omanem u odlucnim momentima.......:eek:

Eeeee ni ovi orasi vise nisu ko sto su nekada bili....:roll:

otvorena sam za pregovore :malav:

Ispunjavam vise od 90% uslova.
Kosa ce da mi posedi, a ako bas hoces, mogu i da se ponasam kao stariji 10/15 godina.
Trazi koliko hoces, boljeg neces naci...:D:D:D:D:per::per::per:
A svi novi uslovi koje dodas, mogu samo da mi povecaju procenat... :D :D :D
hehe, prvo, dragi moj N. -lazes, niti si sed, niti nosis cvike, niti si stariji od mene, a o intimnim nekim stvarima spomenutim ovde, necu ni da pomisljam
kao drugo, izvini, ali trenutno vodim pregovore sa doticnim Blajbijem, nije fer da se sad odmah bacim na drugog kandidata, kad jos ni prvog nisam ocenila kako treba :lol:
i, kao trece, moj spisak nije jos finito, ne reci hop, a da nisi ni skocio :P
 
well dear ladies:evil:
Red je da i mi kazemo nesto.:lol:
Licno mislim da je idealo precenjeno,zasto stremiti ka tako necem! Idealno je uglavnom strogo kontrolisano i kao tako sterilno, treba li vam to??Ako je pak odgovor da, potrazite pomoc nadleznog ministarstva dok vam jos stoji vremena jer ste promasile temu!!! Zar vam nije stiglo prolece, a samim tim gomila svezeg divljeg mesa, koje seta po ulicama nase lepe domovine u svim vidovima !? Ne, vi bi ste ipak ono vase budjavo i drtinasto sto vam je u kuci!!! A pitanje i odgovor su ocigledni, zasto, zato sto je to kod kuce odvec izdresirano i dobro znano, nema rizika;fuj! Na aport, odmah idu na pijacu, kuvaju ruckove, donose cvece i pevaju pesme koje vi volite! Sta se dogodilo sa onim divnim amazonkama, gde se izgubio onaj duh zena koje su sijale ovim svetom, volele bile voljene, bez nade ,rizika i kalkulacija, shvatite vec jednom da je brak izumreo u svim mogucim vidovima i da cete pre ili kasnije shvatiti da vam racun nije dobar i da ipak ima neka nepoznata vise, na koju niste obratile paznju! O da ,ono sto je krajni proizvod vase emancipacije je to, da .cete kao i mi morati da stisnete petlju i da igrate po nasim tj. opstim pravilima i da se svet nece vrteti oko vas kao do sad, pa cete kao u onom narodnjaku "evo ti srce na dlanu" voditi krstaske ratove vere koja se zove ljubav, al koga cete onda kontlolisati, ucenjivati, zahtevati idealno?
Ja vise preferiram staru skolu, zene su divne, toliko divne da je to raj! Treba samo znati prepoznati njihove cari, a vas odgovor na to je banalizacija iste stvari, u stilu daj ćaći dinju mico-nadje li muza po mogucstvu idealnog! I eto nas opet na pocetku, znam da ce sad krenuti lavina pljuvacine onih koje ce reci gomilu kontra argumenata itd, ali to je dokaz njihovog prepoznavanja u ovoj prici. Da poentiram,volite nekoga zbog toga kakav jeste,a ne vasu fikciju istog sve drugo spada u perverziju...:hahaha:

E, ja bi volela baš ovakvog..da ga prevaspitam..a to mnogo volim da radim...:mrgreen:
 
Son-Koneri.jpg

Draga moja,kao Son Koneri,kada je bio mlad i glumio Dzejmsa Bonda..Moje oke,ne videse zgodnijeg muskarca...:)
Posto ne moze Son KOneri,skromna cu biti...Pazljiv,posten,pametan i vredan,pouzdan.Duhovit i odlucan.Vazno je da zna sta hoce od zivota...
Ne volim laz i sebicnost,eto to..

OOOppaa ...evo castim te, pa uzivaj http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9735125&postcount=18
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9937905&postcount=19

Meni su tri kriterijuma najbitnija 1)Da je pedantan
2)Odlican ljubavnik
3)Da mi je najbolji prijatelj kao i ja njemu
a sve ostalo je individualno
 
OOOppaa ...evo castim te, pa uzivaj http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9735125&postcount=18
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9937905&postcount=19

Meni su tri kriterijuma najbitnija 1)Da je pedantan
2)Odlican ljubavnik
3)Da mi je najbolji prijatelj kao i ja njemu
a sve ostalo je individualno

Joj,hvala ti na slikicama...nesto me nije sacekao,on previse godina a ja premalena...:) Ja zaista ostajem pri stavu da je to najzgodniji muskarac ..Onako markantan,zgodan,lepo drzanje,fini maniri...Uf...:) Joj,pa sto samo slike dok je u zagrljajima druge zene...:per:
Imas veliki :cmok2: za slikice....
 

Back
Top