Војводина на мети! Медији и Сорошеве НВО Војводину већ називају – “Мађарско Косово”

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Што се тиче теме: па није то ништа чудно. Мађарска одавно има аспирације према Војводини. То је план који ЕУ и Америка подржавају а који се зове операција Хабзбург. А циљ је свођење Србије у границе београдског пашалука.

Зато сматрам да треба укинути аутономију Војводине.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Javljam se iz opstine Sid (srem), stanje redovno, autonomaske ideje minimalne i sasecaju se u korenu.

Да, тачно је да су аутономашке идеје и идеје ,,Војводине републике" минорне и безначајне у Војводини. И то је јако добро. Због тога они и неће моћи тако лако да спроведу отцепљење Војводине од Србије. Што неко рече, чак и Мађари у Војводини су верни држави Србији.
 
Није искључено. Мађари су и 1923. кукали да им вратимо Мохач и Барању, јер је то њихово Косово, па наши вратили, иако је народ био спреман на нови рат. Можда ће вратити сад и Војводину. Додуше, логично је, Војводство Србија није Србија, већ Мађарска, и ми свашта умишњамо. Само је чињеница једна, Европи нема мира док Србију не збрише са њене мапе, то је тако очигледно.

Polako !

Neka ih ............vidi se nervoza u EU !

Vojvodina je trebala po planu da se izdvoji iz Srbije 2005-6-7.g. ?!?

Ali, nije !

Nije im jasno zašto i kako !?
 
Polako !

Neka ih ............vidi se nervoza u EU !

Vojvodina je trebala po planu da se izdvoji iz Srbije 2005-6-7.g. ?!?

Ali, nije !

Nije im jasno zašto i kako !?

У Војводини постоји јака српска национална свест. И док год је тако они неће моћи да остваре своје планове у вези са Војводином.
 
У Војводини постоји јака српска национална свест. И док год је тако они неће моћи да остваре своје планове у вези са Војводином.

To će pokušati da promene putem readmisije
 
Nisam baš optimističan što se tiče naroda.

Narod je sijeban i utučen u mozak

Ма не мора да значи. Погледај народ Републике Српске. Није српски народ уништен, били су Срби и у тежим ситуацијама него данас. Наравно да треба бити оптимистичан поготово што у Војводини, као што рекох, постоји веома јака српска национална свест.
 
A cija to republika da bude kad su Srbi 67 posto stanovnistva pokrajine ??

- - - - - - - - - -



Da li su dvostruki standardi Srba ILI NATO-A

Ajde kad si pametan ako moze Vojvodina zasto onda rep. Srpska ne moze?

I kakvi dvostruki standardi kad su u Vojvodini Srbi 67 posto stanovnistva ?

Nema savrseno nikakve veze sta u Vojvodini zivi toliko Srba.
Treba sprovesti referendum da li su za ostanak u SRB ili
su za samostalnost.To sto su Srbi ne znaci da vecito
treba da budu vezani za ove idiote u BG ko pupchanom vrpcom.!!!

- - - - - - - - - -

A zasto nije mogla RSK ? Ako se vodis po tom principu zasto onda Republika Srpska ne moze ?

Republika srpska ce kad tad na neki nacin biti samostalna, vreme je ne bitno,
bitno je samo da se sto dalje distancira od BG ukoliko misli da opstane.!!!
 
Зашто се ви Хрвати јављате?

Ko su ti Hrvati? Sta je to Hrvat? Ja znam za pokatolicene Srbe koji su zahvaljujuci NATO-u okupirali sprsku slavoniju i srpsku dalmaciju

A ti bez pardona nastavljas diskusiju a nisi nista odgovorio za ove duple standarde? Budi makar covek pa priznaj i reci : lagao sam
 
Ko su ti Hrvati? Sta je to Hrvat? Ja znam za pokatolicene Srbe koji su zahvaljujuci NATO-u okupirali sprsku slavoniju i srpsku dalmaciju

A ti bez pardona nastavljas diskusiju a nisi nista odgovorio za ove duple standarde? Budi makar covek pa priznaj i reci : lagao sam

to ne postoji,to Hrvat
to ti je isto kao sto ti ne postojeci vrapca zovu zrnasti kljunojed..
 
Nema savrseno nikakve veze sta u Vojvodini zivi toliko Srba.
Treba sprovesti referendum da li su za ostanak u SRB ili
su za samostalnost.To sto su Srbi ne znaci da vecito
treba da budu vezani za ove idiote u BG ko pupchanom vrpcom.!!!

- - - - - - - - - -



Republika srpska ce kad tad na neki nacin biti samostalna, vreme je ne bitno,
bitno je samo da se sto dalje distancira od BG ukoliko misli da opstane.!!!

A zasto onda neka ruska republika ne raspise referendum? Zasto Bavarska u Nemackoj ne raspise referendum? Sve je vise siromasnih Nemaca koji zive ispod granice siromastva zbog Berlina koji slepo slusa Vasington?
Zasto se neka francuska autonomija ne odvoji ? Ili u bilo kojoj drugoj drzavi gde je jedan isti narod? Zasto se samo Srbi dele? A ti to podstices

Ti bi voleo da Srbi zive razjedinjeni u 7,8 susednih drzava kolko ja vidim .. . Separatisti su samo od Srba dobili sta su hteli i nigde vise
 
A zasto onda neka ruska republika ne raspise referendum? Zasto Bavarska u Nemackoj ne raspise referendum? Sve je vise siromasnih Nemaca koji zive ispod granice siromastva zbog Berlina koji slepo slusa Vasington?
Zasto se neka francuska autonomija ne odvoji ? Ili u bilo kojoj drugoj drzavi gde je jedan isti narod? Zasto se samo Srbi dele? A ti to podstices

Ti bi voleo da Srbi zive razjedinjeni u 7,8 susednih drzava kolko ja vidim .. . Separatisti su samo od Srba dobili sta su hteli i nigde vise


Možda zviči blesavo, ali ima logike, bežmo iz Srbije po srbskim zemljama - nek se izgruvaju zločinci, a onda se vraćamo kuću jopet da je napravimo .

Više nisam pametan ! ... :confused:

- - - - - - - - - -

Треба дебелог фашисту Чанка обуздати, Пајтића и Костреша!
То су ПРОДАНЕ ЈАЈАРЕ.
Народ је ГЛУП, ако мисли да им ова тројка жели добро.

Možda treba seliti centar srbske državnosti ...iz regiona u region ? !?

Treba biti pokretniji, meta se teže gađa
 
Možda zviči blesavo, ali ima logike, bežmo iz Srbije po srbskim zemljama - nek se izgruvaju zločinci, a onda se vraćamo kuću jopet da je napravimo .

Više nisam pametan ! ... :confused:

- - - - - - - - - -



Možda treba seliti centar srbske državnosti ...iz regiona u region ? !?

не треба, али СВИ који хушкају и позивају на немире, су НЕПРИЈАТЕЉИ Србије!
ко је од њих нешто ДОБРО урадио за своју земљу!?
све су то СТРАНИ ПЛАЋЕНИЦИ, као и АВ, као и Чеда наркић, Ђинђић итд.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top