ВОЈНА АКАДЕМИЈА

Rade012:
@xpforswodniw- Nisi procitao post koji se odnosi na tebe
Prvo, nije gas maska, nego zastitna maska...
Drugo, niko te ne tera da radis u vojsci, ili da sluzis vojsku, sam si se raspitivao..
Trece, videce se vasa pesma oko ukidanja svega i svacega,
Cetvrto, jbs
PS Drago mi je da si stavio avatar koji te malo blize odredjuje...


Ti si odavno na IGNORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Rade012:
A sada si arslan, a?

Pitanje za sve.... Da li je greh raditi posao koji volis?


Pa ako te interesuju avatari preporucujem ti da posjetis temu "avatari". To je pod svastara.
Mislio sam da ce biti manje beskorisnih komentara od tvoje strane, ali zaebo sam se.

A sto se tice pitanja,
Naravno da nije grijeh raditi ono sto zelis, ako si u mogucnosti da to radis. Medjutim, da li je grijeh raditi posao koji volis, ako postoji posao koji bas i nevolis, i ako je taj posao bolje placen?

Ali sa druge strane i moze biti grijeh. Jer Ti mozes voljeti posao koliko zelis, ako si slabo placen. Hoceli onda i tvoja porodica biti sretna sto ti radis posao koji volis, ako donosis male prihode, ako je taj posao nesiguran, ako si odvojen od porodice... U tom slucaju to je grijeh i nepravda koju Ti nanosis svojoj porodici.

PS
@rade012. Nemoj me pogresno shvatiti. Ovim ''Ti'' NE mislim bukvalno na tebe, nego na bilo koga ko procita ovu poruku.
 
mshone:
puno toga izrecenog loseg ima osnova, ali kultura i obrazovanje sluze coveku da, osim ostalog, nauci da se ponasa u zajednici, virtuelnoj ili stvarnoj.
i nisi mi ti bas cvecka, ali imas ipak lepse manire od jarana trubaca-zokija.on je neobradjeni repro-materijal udenut u kozu ovce-intelektualke, koji vredja iz prve, pa i kad mu se lepo skrene paznja, onda popizdi.e to su vec kompleksi i devijacije u procesu sazrevanja licnosti.
.
Jedine iskompleksirane licnosti ovde ste ti i whiteniky-ponasate se ko tinejdzeri .tako je to kad neko propusti odredjene faze u odrastanju,pa kad treba da drzi druge stvari oni drze pusku u ruci....pa kasnije sa 30 godina im dodje da su nesto propustili pa se ponasaju ko uvredjena seoska mlada.
 
KiZo:
Jedine iskompleksirane licnosti ovde ste ti i whiteniky-ponasate se ko tinejdzeri .tako je to kad neko propusti odredjene faze u odrastanju,pa kad treba da drzi druge stvari oni drze pusku u ruci....pa kasnije sa 30 godina im dodje da su nesto propustili pa se ponasaju ko uvredjena seoska mlada.
ok, ok! ne vredi sa tobom, predajem se! jaci si u svakom pogledu.predlazem javno da te postavimo za ministra pismenosti i kulture.
zeleo si `da budes glavni`, evo ja ti priznajem -glavni si!
samo me se mani vise.dosadan si kao bubuljica na dupetu.
p.s.tek sad sam shvatio sta je razlog tvoje ozlojadjenosti!
mala ti plata da kupis kvalitetne pelene, pa kupujes `boni` na komad, a on verovatno zulja!
daj broj tekuceg racuna, ja cu da ti uplatim za 2 pakovanja pampersa, pa stavi bre kvalitetnu pelenu i, videces, sigurno ces biti lepse raspolozen.
pre toga pavloviceva mast ili bebi-puder, i ima da lalas samo tako.neces se vise buditi ljut na ceo svet.
 
whitenicky:
Po tvojim postovima vidim da ti je lakse uterati nego objasniti , eto sada ce svima biti jasno zasto je kod vas vojska ukinuta :lol: :lol: !!!

Ako vam dosada nije bilo jasno, sada jeste sigurno. Zbog ovakvih smo i ratovali sa svim zemljama iz okruzenja. Svi su budale samo smo mi pametni. Katastrofa! Doduse ovde jos jedino mozes da vidis toliko stojadina, trabanta, tamica i ostalog djubreta... ali sta fali, pojma nemaju ostali sta valja!

Nikad ovde nece biti napredka, dok se ne otarasimo zatucanih ljudi na bitnim pozicijama.
 

Back
Top