Vojna akademija?

Zelim da napišem par reči za buduće generacije u vezi prijmnog iz matematike i fizičke spremnosti.
Ako sam ja uspeo da imam 15 bodova iz matematike a kroz celu gimnaziju sam imao jedva dvojku onda moze bilo ko.
Ja u martu mesecu sam bio težak 105kg i nisam mogao da šetam a kamoli da istrčim 2400metara, nisam mogao niti jedan zgib da uradim a eto na prijemi sam došao sa 90kg i istrčao sam 2400metara za 9minuta i zgibova sam uradio 6 pravih (ove godine ko god je mogao da se podigne i spusti barem malo, su priznavali kao zgib, padali su oni koji nisu mogli da se podignu)
Svako ko dodje na ovaj sajt, nemojte da pitate da li je teško upasti i da samo kukate, jer ćete morati ozbiljno da se pomučite ako to stvarno želite da upišete.
Veliki pozdrav.

p.s. Ako neko ima neku informaciju kada ce biti hedonika i medicinski pregled, neka napise.
 
Zelim da napišem par reči za buduće generacije u vezi prijmnog iz matematike i fizičke spremnosti.
Ako sam ja uspeo da imam 15 bodova iz matematike a kroz celu gimnaziju sam imao jedva dvojku onda moze bilo ko.
Ja u martu mesecu sam bio težak 105kg i nisam mogao da šetam a kamoli da istrčim 2400metara, nisam mogao niti jedan zgib da uradim a eto na prijemi sam došao sa 90kg i istrčao sam 2400metara za 9minuta i zgibova sam uradio 6 pravih (ove godine ko god je mogao da se podigne i spusti barem malo, su priznavali kao zgib, padali su oni koji nisu mogli da se podignu)
Svako ko dodje na ovaj sajt, nemojte da pitate da li je teško upasti i da samo kukate, jer ćete morati ozbiljno da se pomučite ako to stvarno želite da upišete.
Veliki pozdrav.

p.s. Ako neko ima neku informaciju kada ce biti hedonika i medicinski pregled, neka napise.
Ljekarski će biti između 25.05. i 14.06.
 
Prosla sam matematiku i fizicko na akademiji, a nisam prosla psiho test i zanima me da li imam pravo da opet polazem taj test, tj. Da li ce me oni zvati? Hvala unapred
Pazi, teško je reći. Pitanje je zašto si pala psiho test. Po pravilu psiho test nebi smela da polažeš ponovo u narednih šest meseci, ali prošle godine su pružali i drugu šansu. Ako budu rešili tako i ove, onda će oni zvati tebe.
 
Поздрав какв је психо тест ако га је неко радио и да ли има мерења времена? Да ли је на здравственој провери упитна алергија пошто сам алергичан на полен и прашину а немам неких осипа ни црвенила на кожи? На колико је ствари дозвољено бити алергичан?
 
Pazi, teško je reći. Pitanje je zašto si pala psiho test. Po pravilu psiho test nebi smela da polažeš ponovo u narednih šest meseci, ali prošle godine su pružali i drugu šansu. Ako budu rešili tako i ove, onda će oni zvati tebe.
Osoba kojoj je životni moto: 'Make Love, not War' bi lako mogla da padne psiho test za Vojnu akademiju! :super:
 
Поздрав какв је психо тест ако га је неко радио и да ли има мерења времена? Да ли је на здравственој провери упитна алергија пошто сам алергичан на полен и прашину а немам неких осипа ни црвенила на кожи? На колико је ствари дозвољено бити алергичан?
Hmm.. Znači, nisi podoban kadar za 'prašinara'! Ali recimo, mogao bi proći za operatera na raznim radarsko-komunikacionim uređajima koji i tako trebaju da budu zaštićeni od prašine! :super:
 
Mene zanima upis na Medicinski fakultet VMA pa imam par pitanja
1.Jel alergija utice na MFVMA jer sam alergican na paracetamol(febricit)
2.Kakav je smestaj u Vojnoj Akademiji posto kadeti MF VMA zive u internatu VA 4 god.Trazio sam slike internata ali nista
3.Kakva je vojna obuka na pocetku.
4.Kad bih trebao da pocnem da se pripremam za fiz spremnost i test iz hemije i biologije posto se to polaze na MF VMA.Sad u septembru sam 2 god srednje med.skole.
 
Да ли неко планира да упише ВА следеће године?

Ja ne planiram sledece godine jos sam mlad😂. Al tamo za 2 godine planiram MF VMA. Tako da ako os da napravimo grupu na ig. Znam ti brt sve za upis, sve sto te zanima oko VA. Zovem se na instagramo _zole_04
Pa ti prihvati zahtev.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да ли има неког ко планира да упише VA или МF VMA следеће годинее?Ако има додајте ме на инстаграму да направимо групу и у њој неке информације да размењујемо, да помажемо једни другима око спремања и тако то. radosavljevic02
 
Pozdrav,da li moze neko da kaze koliko su rigorozni na medicinskim pregledima?Zanima me da li imam neke sanse za smer MuO,s obzirom na to da sam kratkovid tj. nosim naocare?

sto se tice pregleda jako su rigorozni ali konkretno mislim da smeju sa naocarima posto sam vidjao par likova koji su i u vojsci i u vojnoj akademiji sa naocarima.to ti sve zavisi od tvoje dioptrije.mislim da imaju svoju granicu dokle sme.probaj na internetu da nadjes do kolko je ja mislim da je -1,5 do 1,5 ali se to menja cesto.
 
Pozdrav, razmišljao sam o upisu vojne akademije (treći sam razred) samo ne znam da li će mi problem praviti to što sam u prvoj godini imao vladanje 3 zbog izostanaka. Volja mi je ogromna, samo ne znam da li to pravi prepreku. Molim vas za odgovor pozz.
 
Pozdrav,hteo bih da upišem VA sledeće godine zanima me kakvo je stanje tamo trenutno?
Konkrektno oko upisa i da naravno da li je isto tako i školovanje teško u naredne 4 godine kao sto je upis težak ili se lopta malo spušta?
Iskreno nisam neki matematičar uvek oko 2 i 3 ali sam fizički mogu reći spreman(trenutno van forme ali to mogu da sredim).Hvala unapred na odgovoru.
 

Back
Top