Vojna akademija?

prvo ta psiholoska testiranja
10 testova negde
prvo imas opstu informisanost
pitanja su teska bas
secam se 2 3 mozda
da je libreto tekst opere
nesto sta je biopsija
sta je vivisekcija
to su jos prosta pitanja
onda neke oblike povezujes
izbacujes iz niza ono sto ne odgovara tu
da ti omotac neke figure i gde se savija
i ti treba da odredis koju ces figuru dobiti
onda 3 slicice neke
tipa deda mraz lizalica i flasa
i kaze ti koji je raspored kad se zamene prva i treca pa druga i prva
to je to od testova
i na kraju test licnosti
koji ima 280 pitanja
tu se odgovara sa popuno tacno, uglavnom tacno, nisam siguran, uglavnom netacno i potpuno netacno
e tu su pitanja ne daj boze
dosta se ponavlja
ali samo u drugom obliku
tu znam sta da ti kazem, probaj iskreno maksimalno da odgovaras
al opet ima i nekih pitanja koja prosto ne znas sta da kazes
tipa
da li imas zlatne ruke
da li mislis da si sposoban za vodju gangsterske grupe
da li bi nekom iscupao grkljan zubima kad te iznervira
i slicno
to je to, sve se radi na kompu.. onda cekate dok to obrade malo..
e onda ide intervju
nista posebno ispituju te 10 min
opusteno pricas, nije strasno to
e onda drugi dan lekarski pregled
devojke idu prvo kod ginekologa
onda dajete krv
urin
i to
nista klasika onda
oci usi
koza
srce
pluca
sve zivo bukvalno
i posle to sve bude oko 3 4 gotovo
i saznas sta si radio :D
 
prvo ta psiholoska testiranja
10 testova negde
prvo imas opstu informisanost
pitanja su teska bas
secam se 2 3 mozda
da je libreto tekst opere
nesto sta je biopsija
sta je vivisekcija
to su jos prosta pitanja
onda neke oblike povezujes
izbacujes iz niza ono sto ne odgovara tu
da ti omotac neke figure i gde se savija
i ti treba da odredis koju ces figuru dobiti
onda 3 slicice neke
tipa deda mraz lizalica i flasa
i kaze ti koji je raspored kad se zamene prva i treca pa druga i prva
to je to od testova
i na kraju test licnosti
koji ima 280 pitanja
tu se odgovara sa popuno tacno, uglavnom tacno, nisam siguran, uglavnom netacno i potpuno netacno
e tu su pitanja ne daj boze
dosta se ponavlja
ali samo u drugom obliku
tu znam sta da ti kazem, probaj iskreno maksimalno da odgovaras
al opet ima i nekih pitanja koja prosto ne znas sta da kazes
tipa
da li imas zlatne ruke
da li mislis da si sposoban za vodju gangsterske grupe
da li bi nekom iscupao grkljan zubima kad te iznervira
i slicno
to je to, sve se radi na kompu.. onda cekate dok to obrade malo..
e onda ide intervju
nista posebno ispituju te 10 min
opusteno pricas, nije strasno to
e onda drugi dan lekarski pregled
devojke idu prvo kod ginekologa
onda dajete krv
urin
i to
nista klasika onda
oci usi
koza
srce
pluca
sve zivo bukvalno
i posle to sve bude oko 3 4 gotovo
i saznas sta si radio :D

I dobro, kako si ti prosao na tom ludom pregledu? :D
 
E ljudi da se i ja javim da sam danas pao na ovim psiho testovima... Ne znam jos gde sam pao, ali znam da sam ocajno uradio prvih nekoliko testova sa tim pojmovima i izrazima, a test licnosti moze da se radi neograniceno i tu sam odgovarao nekako iskreno, al opet ko zna dal sam dobro. Kod psihologa na razgovoru je proslo opusteno...
Sad ovako razocaran na sebe, a i na ove preglede ne znam sta cu sa sobom, ali da probam dogodine to vec ne mogu...
 
E ljudi da se i ja javim da sam danas pao na ovim psiho testovima... Ne znam jos gde sam pao, ali znam da sam ocajno uradio prvih nekoliko testova sa tim pojmovima i izrazima, a test licnosti moze da se radi neograniceno i tu sam odgovarao nekako iskreno, al opet ko zna dal sam dobro. Kod psihologa na razgovoru je proslo opusteno...
Sad ovako razocaran na sebe, a i na ove preglede ne znam sta cu sa sobom, ali da probam dogodine to vec ne mogu...

veruj mi da znam kako ti je ,i meni se desilo tako nesto prosle godine ... *** ,mora se dalje ,glavu gore .. ;) koji si test konkretno lose uradio , opstu informisanost ,ili ono sa figurama ,na testu licnosti je bitno da se izbegavaju odgovori sa "nisam siguran" ..
 
Moze li neko od kandidata koji su bili na 2. delu da kaze koliko ima diskriminacije verujem da znaju na sta konkretno mislim, postoji li neki procenat ili limet na testovima koji mora da se uradi da bi prosao test(60% ili koliko vec), koliko mora minimalno da se uradi pitanja iz opste informisanosti za prolaz posto vidim da su ptilicno teska i ima li ko slucajno kakav prelom a da mu je to napravilo problem na lekarskim????!!! Hvalaa ....
 
opsta informisanost... to je ono sto mi je bilo toliko tesko a i strano... ima nekih latinskih izreka u navodnicima, a ja latinski nisam nikada ucio tako da nemam veze s vezom.
Onda imas neke cudne pojmove tipa vivisekcija, bioptija... a ni to bas nisam znao. Ove figure i testovi memorije su mi bili bas laki. E sad za ovaj test licnosti nemam pojma dal sam odgovarao onako kako je valjano da bi se proslo.

Jos jedna informacija je da treba da se ima prosecna ocena minimum 3.0 (od 5.0 max) sto znaci da treba preko 60% sve...
 
opsta informisanost... to je ono sto mi je bilo toliko tesko a i strano... ima nekih latinskih izreka u navodnicima, a ja latinski nisam nikada ucio tako da nemam veze s vezom.
Onda imas neke cudne pojmove tipa vivisekcija, bioptija... a ni to bas nisam znao. Ove figure i testovi memorije su mi bili bas laki. E sad za ovaj test licnosti nemam pojma dal sam odgovarao onako kako je valjano da bi se proslo.

Jos jedna informacija je da treba da se ima prosecna ocena minimum 3.0 (od 5.0 max) sto znaci da treba preko 60% sve...

A koliko je na kraju svih testova od vaš 25 bilo primljeno?
 
pa samo nas 2 je palo danas. To je odlicno kako je bilo prvi i drugi dan... Al danas su takodje pali i neki iz neke ranije grupe koji su imali lekarske (tu ih je 3 palo).
Racunaj da su pokosili vec oko 20 njih...
 

Back
Top