Vojna akademija?

Hahaha...zadaci nisu priznavani ukoliko bi broj ili znak presao predvidjen prostor za resenje. OMG
Zato i imam ovoliko malo poena...Imao sam par zadataka gde jednostavno nisam imao mesta gde da pisem, i morao sam da stavim cifru ili znak van onog pravougaonika
 
Hahaha...zadaci nisu priznavani ukoliko bi broj ili znak presao predvidjen prostor za resenje. OMG
Zato i imam ovoliko malo poena...Imao sam par zadataka gde jednostavno nisam imao mesta gde da pisem, i morao sam da stavim cifru ili znak van onog pravougaonika
Isti slucaj je kod mnogih kandidata-kod onih koji nisu imali veze. Meni su tako uzeli 10 bodova, taman da ne upadnem. Uzas...Izgleda da se na VA moze upasti samo preko veze...
 
Isti slucaj je kod mnogih kandidata-kod onih koji nisu imali veze. Meni su tako uzeli 10 bodova, taman da ne upadnem. Uzas...Izgleda da se na VA moze upasti samo preko veze...
Nije istina, to imas na svakom faxu! Imas predvidjen prostor za odgovor! To sto vi niste slusali i li vam oficir nije rekao ***, kad sam ja bio prosle godine lepo je receno da nece priznavati odgovore ako nisu napisani u odredjenom prostoru za odgovor i ako nisu napisani hemiskom olovkom! Tako vam je i kad polazete testove za vozacku, isto je i na drugim fakultetima, tako da nemojte pricati bez veze! Znam da ste ogorceni i ja sam bio i u mom slucaju sve su uradili posteno i korektno a nisam imao vezu. Ima ona poslovica "Cim nisi uzeo trofej znaci nisi ga ni zasluzio"
Uostalom, znam jednog momka kome je burazer na akademiji a cale mu oficir i imao je isto bodova kao i ja i sad sedi kuci isto kao i ja, tako da nemojte da pricate o tim vezama njih je bilo i bice ih uvek, a na akademiji ih ima najmanje u odnosu na druga mesta!
 
"Cim nisi uzeo trofej znaci nisi ga ni zasluzio"
Uostalom, znam jednog momka kome je burazer na akademiji a cale mu oficir i imao je isto bodova kao i ja i sad sedi kuci isto kao i ja, tako da nemojte da pricate o tim vezama njih je bilo i bice ih uvek, a na akademiji ih ima najmanje u odnosu na druga mesta!

Слажем се скроз.А ово за везе такође мислим да не ради веза ту ништа,једино може да помогне да те не оборе због нечијег размаженог дупета.
 
Kako me nerviraju ovi što odmah pričaju o vezama i u tome vide razlog svog neuspeha. legija slažem se sa tobom i citizenom. Znači void k*rcio si se koliko imaš bodova i pričao da ideš u drugi krug sigurno...odmah sam znao da nije tako. Alo dečko uradio si 2-3 zadatka a pričao si da si uradio 12! Hoćeš da kažeš da su ti oni zakinuli 9 zadataka?ajde ne lupaj..najviše se ježim od takvih k*rcevitih koji kada se zeznu okrivljuju druge za svoj neuspeh.


Inače hoće zvati na fiksni ili na mobilni i da li se zna koliko otprilike zovu?
 
Poslednja izmena:
Rezultati na sajtu nisu bas najtacniji jer je nemoguce da jedna devojka ima 15, nesto...ako je iz skole minimum 16

Tacni su, na primer ako je ta devojka uradila 2 skleka - gubi 30 bodova , tj. 2 skleka nosi -30 bodova, 3 skleka -20 bodova, 6 sklekova nosi 5 bodova, 20 sklekova 100 bodova... ako me kapiras... tako se isto i za trcanje i skok u dalj... bodovi mogu da se izgube samo fizickom, ne i na matematici odma da znas...
 
Tacni su, na primer ako je ta devojka uradila 2 skleka - gubi 30 bodova , tj. 2 skleka nosi -30 bodova, 3 skleka -20 bodova, 6 sklekova nosi 5 bodova, 20 sklekova 100 bodova... ako me kapiras... tako se isto i za trcanje i skok u dalj... bodovi mogu da se izgube samo fizickom, ne i na matematici odma da znas...

aa da,da,da...sad sam se setila...zaboravila sam na te minus bodove... mada opet moj drug iz skole ima oko 20 ,25 i fizicko je imao 14..a na listi pise da ima ukupno 28
 

Back
Top