Vojna akademija?

Hvala na informaciji...
Ali zato ne mogu da racunam da ce ovih 66 bodova biti dosta za vojnoelektronsko inzinjerstvo. Sta vi mislite koliko ce bodova biti za koji smer? Da li mi savetujete pesadiju ukoliko ne upadnem na masinsko?
I ako je neko imao iskustva sa ovim psiho testovima i lekarskim pregledima nek nam prenese jer ce nam sigurno dobro doci.
 
probacu nekog da posaljem ,valjda ce pustiti nekog drugog da pogleda test ..... ako mi to ne upali -najebooo sammm
svi mi kazuu trazi vezu ,ali ja se pravim pametan ,kao "sta ce mi " ,eto zasto ,kretenn sam ! :)
 
probacu nekog da posaljem ,valjda ce pustiti nekog drugog da pogleda test ..... ako mi to ne upali -najebooo sammm
svi mi kazuu trazi vezu ,ali ja se pravim pametan ,kao "sta ce mi " ,eto zasto ,kretenn sam ! :)

Ја имам везу,ал са мојих 38 поена ме ни Шутановац не би убацио на ВА :D Теби је прошле године фалило мало,сад би био ред да имаш среће мало :)
 
ti ovo nisi toliko ozbiljno shvatio,zato se pripremaj sledece godine ... znas kako ,sta itd .... ;)
ali ja sam naucio celu zbirku tako reci "napamet " .. sve testove sam znao .... iako nisam odradio koliko sam ocekivao a to je 10,11 zadatka .. sada bih bio zadovoljan da mi priznaju bar tih 5 za kojih mogu ruku da stavim da su tacni , to me ubija ... hocu samo ono sto sam zasluzio ..makar ne bio primljen ..
 
Схватио сам озбиљно,ал сам почињао од нуле.Мату нисам знао основна правила кад сам почео да се спремам,физичко да не спомињем.Ал што ти кажеш сад знам шта и како,и само спремање преостаје :) Ти си ту негде око границе и стварно заслужујеш да уђеш зато што ниси одустао прошле године.Желим ти пуно среће!
 
hvala brate ,ali ja se ne nadam nicemu ,jedino ako se stvarno ne ispostavi neka greska ... a ovako nista ,nemoguce je da padne 100 muskaraca na pregledima .....
tako da ostaje sledeca godina ,godinu cu provesti na drugom faksu,ali *** ..puno srece i tebi ... pa do godine da ih rasturimo :)
 
Kako je moguce da imam 35 bodova, kada iz skole imam 27, 2 zadatka sam 100% siguran da su mi tacna(to je 33 boda) i jos plus fizicko nisam lose uradio :roll:
Mislim nemam ja sanse ove godine jer se nisam ni spremao dobro ali opet...

Ја 26 из школе,12 физичко и пише да имам 38 а једначину и неједначину сам 100% урадио тачно,и још неке задатке,тако да ћу ићи да проверим иако ми нема вајде за упис :)
 
Meni se cini da je ovde bilo debele kradje...Ja imam 49,75 poena, sto je nemoguce. Covek koji radi tamo je uzeo moj zadatak iz matematike i video stiklirana 10 zadatka kao potpuno tacna i to pre objavljivanja ove liste. Iz skole imam 30 poena. I plus fizicko....Mnogo mi smrdi tu nesto, ali mnogo
 
Meni se cini da je ovde bilo debele kradje...Ja imam 49,75 poena, sto je nemoguce. Covek koji radi tamo je uzeo moj zadatak iz matematike i video stiklirana 10 zadatka kao potpuno tacna i to pre objavljivanja ove liste. Iz skole imam 30 poena. I plus fizicko....Mnogo mi smrdi tu nesto, ali mnogo

Мени смрди како тај човек може уопште да узме твој анониман тест и да ти каже колико си задатака одрадио тачно. :p
 
legija pokusaj nesto da uradis ,pa javi kako je bilo,koliko je zalbi prilozeno,ako je koja prihvacena itd ...
meni iskreno je ovo mnogo nelogicno , prosle godine sam odradio 7 zadatka i nista sem toga i imao tacno 21 poen ..
ove godine sam odradio 5 tacnih,ovo ostalo je bilo po deo zadatka ,pogresno zaokruzeno resenje itd ,za to nema ljutis- 0 bodova ... ali za ovih 5 zadatka (tj samo dva priznata ) poludecu :D
 

Back
Top