Vojna akademija?

Ljudi ovako: imali smo svi (valjda) prvi lekarski pregled, tkz "Opsti lekarski pregled". Nakon tog pregleda su mi rekli, da ce zbog izbora 6. maja, biti izmenjen (ubrzan) program lekarskih pregleda, konkretno da ce psiholoski testovi i testovi iteligencije (poznatiji kao HEDONIKA) biti radjeni krajem aprila meseca. Odnosno da nece svi ni stici do prijemnog ispita, jer se u povecem procentu pada na tom pregledu. Meni samo jos nisu javili iz MO centra tacan datum pa zato pitam. Cim saznam, javljam... ;)

Синак, ја имам основни лекарски преглед тек сад у петак, тј. 20. априла, тако да баш и нисам нешто сигуран да ће се психо тестови радити пре пријемног :)
 
Pa nisam upucen u tacan broj kandidata :D A na sajtu ti sve pise lepo ajde daj mi sta je tako potrebno a ne pise?

Pa ne pise upravo ovo sto sam pitao... :D Tj. pise da ce biti 20. maja kad i glavni lekarski a sluzbenik Dragan Vojvodic iz MO centra Zemun mi je, posle opsteg lekarskog pregleda, rekao da je hedonika pomerena za kraj aprila (pre prijemnog). Mislim, ne pitam ovo bez veze, nisam izmislio tu informaciju, nego dobio iz prve ruke... Videcemo za par dana, rekao je da ce me zvati da me obavesti o tacnom datumu.
 
Pa ne pise upravo ovo sto sam pitao... :D Tj. pise da ce biti 20. maja kad i glavni lekarski a sluzbenik Dragan Vojvodic iz MO centra Zemun mi je, posle opsteg lekarskog pregleda, rekao da je hedonika pomerena za kraj aprila (pre prijemnog). Mislim, ne pitam ovo bez veze, nisam izmislio tu informaciju, nego dobio iz prve ruke... Videcemo za par dana, rekao je da ce me zvati da me obavesti o tacnom datumu.

Golube odakle si ti tacno?
 
Pa ne pise upravo ovo sto sam pitao... :D Tj. pise da ce biti 20. maja kad i glavni lekarski a sluzbenik Dragan Vojvodic iz MO centra Zemun mi je, posle opsteg lekarskog pregleda, rekao da je hedonika pomerena za kraj aprila (pre prijemnog). Mislim, ne pitam ovo bez veze, nisam izmislio tu informaciju, nego dobio iz prve ruke... Videcemo za par dana, rekao je da ce me zvati da me obavesti o tacnom datumu.

Razumem te ja ali da li mislis da je ta informacija tacna? Da li bi zajebali toliko kandidata a da ne objave na zvanicnoj internet stranici...Svi se oni prave pametni tamo :D
 
Razumem te ja ali da li mislis da je ta informacija tacna? Da li bi zajebali toliko kandidata a da ne objave na zvanicnoj internet stranici...Svi se oni prave pametni tamo :D

Pa sigurno nikog nece za*ebati, ako bude nesto pomereno, regionalni centri ce biti obavesteni i prosledice informacije svakom kandidatu... ;) Inace, mislim da je informacija tacna, jer sve sto mi je do sada rekao je bilo tacno. :)
 
Potrebna mi je pomoc nekog strucnijeg ili nekog ko je upucen u to ,rodjen sam sa jednim bubregom ne znam zasto bog je tako hteo(bas mu hvala) i sad sam u dilemi da li da konkurisem ne znam da li ce da me obore zbog toga ..ali potpuno sam zdrav nisam imao stim nikakvih problema jednostavno samo je jedan i zivim kao i svaki covek ....nadam se da ne zameraju to ali cisto sumnjam. :worth: pomagaj te.
 

Back
Top