Vojna akademija?

Да ли планира неко одавде да упише МУО, смер Пешадију?
Malo mi je cudno koliki je broj vas ovde koji se nije informisao o odlucivanju za modul odnosno smer u okviru smera(u ovom sucaju MuO). Modul se odredjuje tek u trecoj godini tako da nema potrebe da sad razmsljas o tome, gledaj prvo da upises pa se posle sekiraj za prosek ne bi li upisao zeljeni modul.
 
Svi smerovi su ti manje vise isti, tek u trecoj godini biras u zavisnosti od smera koji si upisao, koji ces moduo.
Nije ni to tacno, naravno da se smerovi razlikuju, i to debelo. Nije nimalo isto Matematika A i Matematika B, kao ni to da li imas mehaniku ili ekonomiju u prvoj godini. Ali je poenta da nema odabira modula(znaci jos jednog smera u okviru ovog smera za koji ste se sad opredelili) do trece godine i da se oko toga ne opterecujete bezveze.
 
Jest da je do trece godine svejedno, ali kako kad oni u konkursu napisu koliko koga primaju. Malo je bezveze kad onda ti kažeš šta hoćeš jeli u trećoj godini, a ako je tako sta ako ih Im a više nego planirano ILI pri konkursu

Imas i ljude sa Vojne Gimnazije koji posebno imaju rezervisana mesta i nece se mesati sa nasim 'civilnim' kapacitetima.
Ne razumem zasto je bilo sta od toga bitno trenutno.
 
E momci evo i ja sa se ukljucim. Konkurisao sam ove godine za VA. Prva zelja vojno vazduhoplovstvo druga vojno elektronsko inzenjerstvo. Odlican sve cetiri godine u gimnaziji, ceo zivot se bavim sportom matematiku sve oblasti zavrsio(negde krajem oktobra poceo) sad samo radim testove od predhodnih godina. E sad vidim da ste pricali kako ima malo ljudi ove godine. I ja isto mislim da je ove godine bas malo ljudi ali do 22 se nista ne zna mada ne bi me cudilo jer svi sad jure ove IT fak. jer sa tim mogu da zarade dobre pare pa ih boli uvo za VA. Cuo sam i da je ove godine vide devojaka konkurisalo neho nas haha :'D.
 
E momci evo i ja sa se ukljucim. Konkurisao sam ove godine za VA. Prva zelja vojno vazduhoplovstvo druga vojno elektronsko inzenjerstvo. Odlican sve cetiri godine u gimnaziji, ceo zivot se bavim sportom matematiku sve oblasti zavrsio(negde krajem oktobra poceo) sad samo radim testove od predhodnih godina. E sad vidim da ste pricali kako ima malo ljudi ove godine. I ja isto mislim da je ove godine bas malo ljudi ali do 22 se nista ne zna mada ne bi me cudilo jer svi sad jure ove IT fak. jer sa tim mogu da zarade dobre pare pa ih boli uvo za VA. Cuo sam i da je ove godine vide devojaka konkurisalo neho nas haha :'D.
Burazeru kakav 22 o cemu ti pricas ne zna se nista do daljnjeg..
 
Prijemni bi trebao da bude pocetkom maja, bar je tako bilo prosle godine

- - - - - - - - - -

Vecini nas vrlo dobro zna da na vojnu upadaju oni koji imaju vezu, bio ti potpuno zdrav, oni ti mogu izmisliti neku bolest sto te automacki brise sa liste. Tako da trazite veze i ucite matematiku ;)
 
Prijemni bi trebao da bude pocetkom maja, bar je tako bilo prosle godine

- - - - - - - - - -

Vecini nas vrlo dobro zna da na vojnu upadaju oni koji imaju vezu, bio ti potpuno zdrav, oni ti mogu izmisliti neku bolest sto te automacki brise sa liste. Tako da trazite veze i ucite matematiku ;)

Burazeru prijemni je 22 aprila trebalo bi to da znas jedino ako te nisu obavestili u vojnom odseku. 22 prijemni, 24 rezultati prijemnog, 7-26 maja drugi deo selekcije i 9 juna konacna rang lista po smerovima.
 
Prijemni bi trebao da bude pocetkom maja, bar je tako bilo prosle godine

- - - - - - - - - -

Vecini nas vrlo dobro zna da na vojnu upadaju oni koji imaju vezu, bio ti potpuno zdrav, oni ti mogu izmisliti neku bolest sto te automacki brise sa liste. Tako da trazite veze i ucite matematiku ;)
Prijemni se radi 22.aprila,pocinje u 9 sati tako da trebas da dodjes sat vremena ranije.
 

Back
Top