Voda i voda

Anaksimanda

Zainteresovan član
Poruka
112
Imam jednu dilemu,da li moze neko da mi kaze da li je dobra kombinacija 2 vodena znaka? Da li meni kao zenskoj skorpiji uopste odgovara na primer muski rak ili riba, i sta je bolje od te dve kombinacije? Samo da ne cujem vise ono zenska skorpija muski bik posto bar iz mog iskustva gledano to nekako i ne ide zajedno..pozdrav svima
 
A da li je moguće da su kod tebe u natalnoj karti zastupljena druga sazvežđa - Vaga, Strelac? ili... ko zna šta već...
Protiviš se uopštenoj definiciji a nisi ostavila podatke o svom rođenju niti položaj Meseca, Venere, Marsa... kako uopšte bilo šta napisati...

Dva vodena se dobro slažu ali za razliku od žene Raka ili Ribe, Škorpionka je puno strastvenija i jednom rečju - dominantnija od većine muških pripadnika zodijaka pa nije lako preporučiti joj odgovarajući znak. Bik se preporučuje jer je strpljiv, ponekad i lenj da reaguje na njeno peckanje, deluje stabilno ali nije pravilo da to svaka žena sa Suncem u Škorpionu to i želi.
 
Rodjena sam 21.11.1983. u 13:45,ali stvarno pojma nemam sta mi je zastupljeno a sta ne..Posto imam decka raka,koji mi odgovara u nekim stvarima,a bivsi je riba i on je odgovarao u nekim drugim u kojima prvi nije...ok to za dominaciju,ali ja licno mislim da bi me jos vise izludelo kad neko ne bi reagovao na moje peckanje..:) a kad je rec o bikovima imam najbolju prijateljicu bika,ali jos nisam naisla na normalnog muskog bika..mislila sam uopsteno da li je dobra varijanta voda-voda,naravno da tu uticu i mnogi drugi faktori,ali nekako ova dvojica su mi bila velike ljubavi( rak se jos uvek drzi :) )...
 
Anaksimanda:
jos vise izludelo kad neko ne bi reagovao na moje peckanje..:)...
pa shvataš li zašto se stalno spominje ta kombinacija - Bik jednostavno sve to gleda i lenjo se smeši, nema namere ili snage, a možda i neće da se peca na gluposti... to izluđuje Škorpionku pa se ona iznova dovija kako da ga podstakne i izazove neku njegovu reakciju, bilo kakvu.

Kod tebe u natalnoj karti osim Sunca i Saturna u Škorpionu, sve ostale pozicije jesu u Strelcu i Vagi pa si ti manje tipična predstavnica ovog vodenog znaka. Pre bih rekla Riba nego Rak ali tek nagon što pogledamo i njegovu natalnu kartu. Potrebno je da taj dečkić ima položaje u vatrenim znacima (Lav, Ovan) kako bi održavao tvoju zainteresovanost a pošto je kod tebe Mesec u Blizancima mora biti vešt polemičar, a ne neki filozof koji se uvredi nakon tvog neslaganja i otrči do mamice, uhvati se za suknju i neće da priča. Mora, bre, kroz oganj i vodu da je spreman, da se muči i grči, da uživa da se igra i trpi bol sa osmehom na licu...

Podaci dečka su?
 

Back
Top