Vlasti 60 godina skrivale kontakt s vanzemaljcima

Добро ОК, поштујем твоје мишљење, мада ја ипак верујем, да је свемир "празан". Честа појављивања "ванземаљаца" су уствари само "симулације" демона. Бог нам је јасно у Својој Речи показао кога је, где, када, зашто створио и много више од тога. Да је створио још некога негде, вероватно би нас и о томе обавестио, као што нас је обавестио о свему другом у Својој писаној Речи.

Dobro je što poštuješ tuđe mišljenje (napreduješ), ali grešiš što veruješ da je svemir "prazan". (Između vernika i lakovernog čoveka nema neke drastične razlike.) Naravno da nije. Taj tvoj "bog" je u toj knjizi na koju se pozivaš, u Postanju, napisao kako je Zemlja stvorena pre Sunca, Meseca i zvezda itd. Pročitaj postanje i "stvaranje trećeg dana". To je neznanje, odnosno atronomsko znanje zatucanih ljudi onog vremena, pisano za zatucane ljude onog vremena, i danas može samo da bude smešno.

Njegova pisana Rec je dobro procesljana od strane Vatikana i nama je receno samo ono sto Vatikan zeli da mi znamo. Biblija je izmenjena za nas i ko zna sta pise u toj pravoj Bibliji. Ne zelim da sada idem u nagadjanja jer tome ne bi imalo kraja.

I kako to mislis simulacije demona?

Apsolutno tačno. Ja nisam katolik i meni Vatikan ne može da zabrani apsolutno ništa! Pročitao sam oko 35 jevanđelja o Isusu Hristu, njegovom 17-godišnjem boravku u Indiji gde je učio fakirski zanat (prevare oko zaustavljanja rada srca, te njegovog ponovnog pokretanja i iluzije da je neko dignut iz mrtvih), braka sa Marijom Magdalenom i potomstva, od kojih je Vatikan odobrio samo četiri. Ja nisam obavezan na hrišćansko učenje; dao sam zakletvu sasvim drugom Redu.

Uzgred, moram da primetim da je tema dobro tekla dok nisu došli krstaši i pretvorili je u teološku raspravu zbog nedostatka ukinutog pdf Religija. A mi smo naseli na njihovu čarku.
 
Ovim tvojim citatom si automatski demantovao i svoju teoriju nastanka zivota.

Sve ove religije smatraju sebe univerzalnim, bas kao i tvoje verovanje.
Ne vidim razliku. ;)

Ja imam dobru univerzalnu teoriju i možeš je pročitati u mom današnjem blogu(ovima), pa ćeš videti da nije tako kao što veliš.

Smatraju, ali nisu u pravu. Ja ne pripadam nijednoj religiji, zapravo pripadam kvazi-religiji, jednoj nadorganizaciji, ali to nije za ovu temu.
 
Možemo. Bogovi iz ljudskih predanja (i to oni raznorazni) nisu bili ništa drugo do vanzemaljci. Šta ćemo sad?

Šta ćemo sad s tim što su vanzemaljci bili prisutni i u ljudskim predanjima ( što znači da su oni bili prisutni odvajkad kod nas i što može da znači da su stariji od nas što je još verovatnije )? Ili šta ćemo sad u smislu o čemu ćemo dalje govoriti na ovu temu? :D
 
Vanzemaljci su navodno već nekoliko puta pokušali stupiti u kontakt sa Zemljanima, tvrdi američki astronaut, Edgar Mičel, šesti čovek koji je hodao po Mesecu.

Mičel (77) je 1971. bio deo ekipe Apola 14 i šesti čovek koji je hodao po Mesečevoj prašini. U intervjuu za emisiju britanskog radija Kerang! je rekao da zna za mnoge posete vanzemaljaca koji su se dogodili dok je radio za NASA-u, a koji su svaki put bili uspešno zataškani, piše " Daily Mail".
Kolege iz svemirske agencije, koje su kontaktirale s vanzemaljcima, opisali su mu ih kao "malena bića, neobičnog izgleda". Navodno su "meli zeleni" nalik tradicionalnoj slici koju stvaramo: mala tela, velike oči i velika glava. Takođe je u intervjuu rekao da naša tehnologija nije ni blizu njihove, te je upozorio da su oni zbilja agresivni, nas više ne bi ni bilo.
Mičel zajedno sa komandantom posade Apola 14 drži rekord za najduže hodanje po Mesecu, devet sati i 17 minuta. "Srećan sam što sam imao tu privilegiju da posetim Mesec i što znam da je fenomen NLO-a stvaran. Tu činjenicu naše vlasti prikrivaju već više od 60 godina, ali istina polako izlazi na videlo", rekao je Mičel.
Edgar Mičel je magistar aeronautičkog inženjerstva i doktor aeronautike i astronautike. U razgovoru za radio emisiju takođe je rekao da je najpoznatiji slučaj NLO-a u Americi, Rosvel iz 1947. stvaran i da su se slične posete vanzemaljaca nastavile istraživati.
Mesto Rosvel u Nju Meksiku postalo je popularno 1947. nakon niza neobjašnjivih incidenata.
Voditelj emisije Nik Margerison kasnije je rekao kako je prvo bio uveren da se suočio s nekim oblikom astronautskog humora, ali je na kraju shvatio da je Mičel potpuno ozbiljan.
Ni NASA nije čekala dugo da objavi odgovor. U službenom saopštenju stoji: "NASA ne prati NLO-e. NASA nije uključena ni u kakvo zataškavanje informacija o bilo kakvom obliku vanzemaljskog života na Zemlji ili bilo gde u svemiru. Dr. Mičel je veliki Amerikanac ali ne delimo njegovo mišljenje.

Ja naravno verujem Dr. Mičelu. Da čujem Vas...:D

kakvi bre vanzemaljci
 
Njegova pisana Rec je dobro procesljana od strane Vatikana i nama je receno samo ono sto Vatikan zeli da mi znamo. Biblija je izmenjena za nas i ko zna sta pise u toj pravoj Bibliji. Ne zelim da sada idem u nagadjanja jer tome ne bi imalo kraja.


Као прво, Бог се побринуо да Своју Реч сачува "чистом" и изворном, каквом је и била... то се врло лако може проверити читајући списе у оригиналу, односно на хебрејском или јеврејском (чак и делове на арамејском, али не идемо у дубину), али и поред тога Божија Реч има ЈАКО, ЈАКО једноставну поруку, која је БУКВАЛНО може сажети у пар реченица:
"Бог је створио свет! Бог је дао свог Сина Исуса Христа да умре за наше грехе! Ми (људи) смо грешни! Потребно нам је спасење! Вером у Исуса Христа добијамо спасење и вечни живот". То је оно што никакав Ватикан или било ко други није и неће никада успети и моћи да промени.

Дакле, Божија Реч, поред све своје опширности, људима преноси једну врло једноставну и лако разумљиво поруку. Нема замршене филозофије и немогућих дела за учинити да бисмо на неки начин ми "приволели" Бога да нам опрости или да нас воли. Понављам, порука Светог Писма је врло једноставна.

Међутим, колико год порука Светог Писма била једноставна, оно што је тешко јесте прихватити ту поруку ВЕРОМ, и почети живети другачијим животом, животом који, ћемо бити угодни Свемогућем Богу.
Према томе, суштина проблема је уствари у овом другом, а не у томе, да ли је или није Ватикан учинио ово или оно. Онај ко искрено тражи Бога, њега Бог неће оставити, нити ће га пустити да живи у несигурности и незнању.


[/QUOTE]
I kako to mislis simulacije demona?[/QUOTE]

Ванземаљци не постоје, постоје само демони који успешно, врло успешно "симулирају" све што треба, да оне који "чепркају" са окултним, али и све друге убеде и увере у све друго осим истине која је једна. Демони могу да знају све о нашој прошлости и самим тим могу да опонашају све! Тако разни несрећници "разговарају" посредством медија са својим умрлима (!?!), дакле са демоном који зна све о прошлости тог човека, сваки поједини детаљ... Људи бивају фасцинирани тиме, чују како су им ујак, теча, отац, мајка добро, како их поздрављају и како их чекају "тамо горе"... ... Врхунска превара и лаж кога, па оца лажи како га Свето Писмо назива...
 
Jeste vrlo jednostavna. Dobar ti je ovaj prvi deo (samo taj deo). Ja sam tražio boga i meni se bog objavio, pa sam napisao nešto što možeš čitati u mom današnjem blogu. Ali taj bog nije bio onaj koji je tražio krv od Mojsija i ostalih satanista.

Ukapirao sam po tvojim postovima da nisi pravoslavac, pa bi bilo lepo da kažeš šta si, da znamo sa kim diskutujemo. Sveto pismo je širok pojam, to ne mora biti Biblija, može biti bilo koja knjiga koju neko doživljava kao "svetu". Mogu je ja napisati i smatrati da je za mene "sveta".

Ја сам протестант. Већ сам то спомињао... Свето Писмо је једно, то је Божија Реч. Наравно да свако може шта хоће да назове светим овим или оним, али то не знали да то и ЗАИСТА јесте свето, само је Бог свет.

Ovo ti je teška glupost. Zašto bi neki budista morao da postane iskren vernik Isusa Hrista? Zašto ne bi bilo obrnuto?

Ово се вероватно односи на мој трећи пасус. Није глупост уопште, поготово што си промашио суштина, уопште нисам говорио о томе да ли може бити обрнуто, већ да колико може бити тешко неком муслиману у његовој околини или будисти у његовој да прихвате Христа, исто тако може и православцу или било ком другом припаднику хришћанства да прихвати Исуса у својој околини, зато што прихватање Христа као Спаситеља "вуче" за собом промену, искрену промену живљења за 180 степени. Мало данашњих православаца овде у нашој Србији је спремно то да уради. О томе сам говори.


Pravi bog nije onaj što su mu satanisti prinosili volove, ovnove i golubove, od Mojsija do Alistera Kroulija, pravom bogu ne treba ničija krv.

Прави Бог врло добро познаје своју творевину и зна (и види, то сви можемо да видимо зар не) колико су људи зли и грешни. Неко мора да плати цену тог греха. Врло једноставно. И ти ако покушаш да обијеш банку, мораћеш да платиш за своје дело односно недело. Истим принципом (Бог га је и створио) се дакле руководи и сам Бог. Опет, врло једноставно
 
Као прво, Бог се побринуо да Своју Реч сачува "чистом" и изворном, каквом је и била... то се врло лако може проверити читајући списе у оригиналу, односно на хебрејском или јеврејском (чак и делове на арамејском, али не идемо у дубину), али и поред тога Божија Реч има ЈАКО, ЈАКО једноставну поруку, која је БУКВАЛНО може сажети у пар реченица:
"Бог је створио свет! Бог је дао свог Сина Исуса Христа да умре за наше грехе! Ми (људи) смо грешни! Потребно нам је спасење! Вером у Исуса Христа добијамо спасење и вечни живот". То је оно што никакав Ватикан или било ко други није и неће никада успети и моћи да промени.

Дакле, Божија Реч, поред све своје опширности, људима преноси једну врло једноставну и лако разумљиво поруку. Нема замршене филозофије и немогућих дела за учинити да бисмо на неки начин ми "приволели" Бога да нам опрости или да нас воли. Понављам, порука Светог Писма је врло једноставна.

Међутим, колико год порука Светог Писма била једноставна, оно што је тешко јесте прихватити ту поруку ВЕРОМ, и почети живети другачијим животом, животом који, ћемо бити угодни Свемогућем Богу.
Према томе, суштина проблема је уствари у овом другом, а не у томе, да ли је или није Ватикан учинио ово или оно. Онај ко искрено тражи Бога, њега Бог неће оставити, нити ће га пустити да живи у несигурности и незнању.

Ванземаљци не постоје, постоје само демони који успешно, врло успешно "симулирају" све што треба, да оне који "чепркају" са окултним, али и све друге убеде и увере у све друго осим истине која је једна. Демони могу да знају све о нашој прошлости и самим тим могу да опонашају све! Тако разни несрећници "разговарају" посредством медија са својим умрлима (!?!), дакле са демоном који зна све о прошлости тог човека, сваки поједини детаљ... Људи бивају фасцинирани тиме, чују како су им ујак, теча, отац, мајка добро, како их поздрављају и како их чекају "тамо горе"... ... Врхунска превара и лаж кога, па оца лажи како га Свето Писмо назива...

Ta "božja reč" je puna nedoslednosti, nelogičnosti i neznanja, odnosno znanja zatucanih ljudi onog doba namenjenih zatucanim ljudima onog doba i to ti je cela mudrost. Vera u Isusa Hrista vredi koliko vera u Muhameda, Budu, Kroulija, Tita ili bilo kog čoveka.

Poruka "svetog pisma" je jednostavna zato što su ga pisali zatucani ljudi onog doba za zatucane ljude onog doba.

Vera = lakovernost.

Naravno da postoje vanzemačljci, odnosno život širom svemira. Kakvi demoni?! Ove gluposti što si naveo o demonima i razgovorima sa umrlima nisu dostojne ljudi XXI veka, isto koliko i priča o stvaranju sveta iz Postanja po kome je Zemlja "stvorena pre zvezda". Ende.
 
Ја сам протестант. Већ сам то спомињао... Свето Писмо је једно, то је Божија Реч. Наравно да свако може шта хоће да назове светим овим или оним, али то не знали да то и ЗАИСТА јесте свето, само је Бог свет.

Ово се вероватно односи на мој трећи пасус. Није глупост уопште, поготово што си промашио суштина, уопште нисам говорио о томе да ли може бити обрнуто, већ да колико може бити тешко неком муслиману у његовој околини или будисти у његовој да прихвате Христа, исто тако може и православцу или било ком другом припаднику хришћанства да прихвати Исуса у својој околини, зато што прихватање Христа као Спаситеља "вуче" за собом промену, искрену промену живљења за 180 степени. Мало данашњих православаца овде у нашој Србији је спремно то да уради. О томе сам говори.

Прави Бог врло добро познаје своју творевину и зна (и види, то сви можемо да видимо зар не) колико су људи зли и грешни. Неко мора да плати цену тог греха. Врло једноставно. И ти ако покушаш да обијеш банку, мораћеш да платиш за своје дело односно недело. Истим принципом (Бог га је и створио) се дакле руководи и сам Бог. Опет, врло једноставно

Protestant može biti anglikanac, Jehovin svedok, adventista, nazaren ili pripadnik stotine raznoraznih protestantskih crkava (ta podeljenost valjda govori koliko taj pravac hrišćanstva vredi, negde oko 1100 registrovanih hrišćanskih crkava koliko postoji jasno govori o tome koliko je hrišćanstvo rascepkano upravo zbog toga što je u osnovi pogrešno). "Sveto pismo", "Božija Reč", i ostali opijum za narod nije ništa druhgo nego opijum za narod. Sveto pismo može da bude bilo koja knjiga koju neko doživljava kao "svetu". Da sam ja musliman rekao bih ti da je Kuran "sveto pismo" i bio bih siguran da sam "uhvatio boga za bradu", kao što si ti siguran, jer si upoznao samo jednu religiju. Mene ne zanima učenje samo jedne religije, ja sam upoznao sve.

Verovatno, ali ovo ne vredi komentarisati, jer nema veze sa životom. Niko pametan i realan nema nikakve potrebe da prihvati bilo kog čoveka za "spasitelja". Nisam pravoslavac i ne razumem ovo što si uputio pravoslavcima.

Pravi bog zna da je Zemlja nastala posle Sunca, a Sunce nakon mnogih drugih zvezda u našoj galaksiji, a naša galaksija nakon mnogih drugih galaksija u svemiru, koje su nastale kao posledica velikog praska. (Takozvani crveni pomak je dovoljan dokaz da se big bang dogodio u dalekoj prošlosti, a ako znamo da je jedan italijanski fizičar krajem XVI veka uz pomoć 9 sveća i 9 ogledala izmerio brzinu svetlosti sa malim odstupanjem u odnosu na današnja merenja jasno nam je koliko je fizika pouzdana kao nauka.) Dakle, bog koji je u Postanju opisao stvaranje emlje pre Sunca i zvezda nije pravi bog. Sam si sebi skočio u stomak.
 
Ta "božja reč" je puna nedoslednosti, nelogičnosti i neznanja, odnosno znanja zatucanih ljudi onog doba namenjenih zatucanim ljudima onog doba i to ti je cela mudrost. Vera u Isusa Hrista vredi koliko vera u Muhameda, Budu, Kroulija, Tita ili bilo kog čoveka.

Poruka "svetog pisma" je jednostavna zato što su ga pisali zatucani ljudi onog doba za zatucane ljude onog doba.

Vera = lakovernost.

Naravno da postoje vanzemačljci, odnosno život širom svemira. Kakvi demoni?! Ove gluposti što si naveo o demonima i razgovorima sa umrlima nisu dostojne ljudi XXI veka, isto koliko i priča o stvaranju sveta iz Postanja po kome je Zemlja "stvorena pre zvezda". Ende.


Нема ту никаквих недоследности... па читао си и сам Свето Писмо па знаш.

"Блажени су који не видеше, а повероваше....."

Вера = Спасење

Да ли су достојни људи 21. века (!?!), па окрени се око себе па види на сваком ћошку разних врлих пророка и пророчица, којекавих тарот "читача" и осталих будалаштина...
 
Da bi se bolje upoznala s tim bićima o kojima govoriš moraću da pročitam ono što si napisao o njima...
A da skrivaju, pa toliko toga su skrili ne treba da se sumnja da su i to skrili...
1000 i više godina?????:eek:
Što ja nisam jedna od njih... Ali kladim se da im ružnoća nije strana. :D

E, vide li šta ti krstaši napraviše od teme (pošto nemaju pdf Religija gde bi mogli da nas truju)? Vide li još kako sami sebi skočiše u stomak?

Dakle, nije tajna da su se mnogi američki predsednici od 1947/48 i slučaja Rozvel, od Harija S. Trumana pa do naših dana, sastajali sa vanzemaljcima i odlazili u njihove svemirske brodove, gde su se sa njima dogovarali o nekim stvarima, konkretno i o globalnom zagrevanju planete i dovođenju prosečne temperature na našoj planeti na 42 stepena Celzijusa, što je za vanzemaljce idealna klima, kako bi se što pre naselili na našu planetu.

Naravno da se skrivaju. E da znaš samo šta su sve skrili. 1000 i više godina, naravno. Ali pošto je sve relativno - tih 1000 godina za njih je kao 100 godina za nas ili kao jedan dan za leptira. Vreme ne protiče isto za sva živa bića.

Naravno da nisu ružni, čim su napredniji od nas - napredniji su u svakom smislu.
 
Нема ту никаквих недоследности... па читао си и сам Свето Писмо па знаш.

"Блажени су који не видеше, а повероваше....."

Вера = Спасење

Да ли су достојни људи 21. века (!?!), па окрени се око себе па види на сваком ћошку разних врлих пророка и пророчица, којекавих тарот "читача" и осталих будалаштина...

Opet krstaši sami sebi skaču u stomak.- Naravno da sam čitao (čitao sam "sveta pisma" svih religija i naišao samo na dijametralno suprotne tvrdnje, nedoslednosti, neznanje (svaka čast jedino Vedskim spisima - oni su dosledni), i nebuloze...

Niko nije blažen. Za Vatikan je blažen i Alojzije Stepinac. :dash:

Vera = lakovernost.

Naravno da su svi ti šarlatani samo budale i ne zanima me niko od njih. To više govori o tome kako su se braća iluminati opoganili po celom ljudskom rodu time što su stvorili gomilu religija (između ostalog i hrišćanstvo) - da jadni ljudi ne znaju šta će i kud će. Pročitaj Protokole sionskih mudraca i biće ti jasno o čemu govorim.
 
Добро ОК, поштујем твоје мишљење, мада ја ипак верујем, да је свемир "празан". Честа појављивања "ванземаљаца" су уствари само "симулације" демона. Бог нам је јасно у Својој Речи показао кога је, где, када, зашто створио и много више од тога. Да је створио још некога негде, вероватно би нас и о томе обавестио, као што нас је обавестио о свему другом у Својој писаној Речи.

A zasto onda postoje druge planete i zvezde?
Ako postoje sa razlogom, onda nas je sigurno obavestio o tome u svojoj pisanoj reci.
Bas me zanima da cujem.
 
Opet krstaši sami sebi skaču u stomak.- Naravno da sam čitao (čitao sam "sveta pisma" svih religija i naišao samo na dijametralno suprotne tvrdnje, nedoslednosti, neznanje (svaka čast jedino Vedskim spisima - oni su dosledni), i nebuloze...

Naravno da su svi ti šarlatani samo budale i ne zanima me niko od njih. To više govori o tome kako su se braća iluminati opoganili po celom ljudskom rodu time što su stvorili gomilu religija (između ostalog i hrišćanstvo) - da jadni ljudi ne znaju šta će i kud će. Pročitaj Protokole sionskih mudraca i biće ti jasno o čemu govorim.


Врло интересантно! И тачно само до овде, а ја сам о томе и причао на некој од тема... Сотона је створио гомилу будалаштина, праваца, филозофија, религија како би завео људе, шта су онда "посла са ванземаљцима" ако не исто-само-мало-другачије средство са наравно истим циљем - завођење људи. Браво, то си одлично одговорио.

Једина ствар је што хришћанство није могао да створи... Христ је зачетник хришћанства, сем тога почнимо да правимо разлику, хришћанство, за искреног следбеника Сина Божијег, је жива вера, а не религија...
 
Nego šta nego interesantno. I nije tačno samo dotle. Ma kakva sotona, kakvi bakrači. Možda je nekakva sotona napisala Bilbliju, ne bi li ubedila ljude da je Zemlja stvorena pre zvezda, što je sotona i uspela dok se nije rodio Kopernik. Ali Kopernik zajjeba sotonu. Samo ti piši po temama, ali ova tema nije za versku raspravu nego za diskusiju o vanzemaljcima.

E da znaš samo koji su ljudi stvorili hrišćanstvo bilo bi ti muka. B Nai B Rith, nacionalni jevrejski red Sinovi zaveta, koji su pisali "proročanstva", onda ih ispunjavali, a obični mali ljudio mislili da to čini nekakav bog.
 
Nego šta nego interesantno. I nije tačno samo dotle. Ma kakva sotona, kakvi bakrači. Možda je nekakva sotona napisala Bilbliju, ne bi li ubedila ljude da je Zemlja stvorena pre zvezda, što je sotona i uspela dok se nije rodio Kopernik. Ali Kopernik zajjeba sotonu. Samo ti piši po temama, ali ova tema nije za versku raspravu nego za diskusiju o vanzemaljcima.

E da znaš samo koji su ljudi stvorili hrišćanstvo bilo bi ti muka. B Nai B Rith, nacionalni jevrejski red Sinovi zaveta, koji su pisali "proročanstva", onda ih ispunjavali, a obični mali ljudio mislili da to čini nekakav bog.


Добро бре неће никоме спасти круна с главе, тема па тема, на крају крајева што питаш и одговараш ако ти је стриктног држања теме.

Знам ко је створио хришћанство и знам шта је Исус Христ учинио за људски род и за мене, Дух Свети о томе јасно сведочи сваком људском бићу које жели да чује Божији глас.
 
Trebali bi da vrate pdf Religija pa nek se tamo vode ovakve diskusije o religiji gde im je i mesto. Šta napraviše od moje teme?:evil: Ćumez.
Zašto su skinuli Religiju? Ovde sam tek od nedavno, nisam upućena...

Ja verujem u vanzemaljce između ostalog i zato što su mi se dogodile neke neobjašnjive stvari koje ne mogu da objasnim, a neću da sumnjam u svoju glavu i oči.
Znate li da je Tesla bio u dosluhu sa bićima sa Sirijusa?
 

Back
Top