Vlajki- Sprema se regionalizacija BiH u kojoj neće biti Republike Srpske

Al zato kad dodjemo u Bosni vi cekate i moljakate da vam damo da zaradite koju paru ili nudite janjce i jarice :hahaha::hahaha:

Evo ja imam tako jaku socijalu da sam kupio cetvorosobni stan

...cetvorosoban...ajde...u nemackoj...pa bas da ti verujemo sa takvom pameti...zna se ko u bih drzi ovce a ko svinje....doduse ovi ovde muslimani u bl ni svinjetinu ne odbijaju...cak i za vreme ramazana...
 
...cetvorosoban...ajde...u nemackoj...pa bas da ti verujemo sa takvom pameti...zna se ko u bih drzi ovce a ko svinje....doduse ovi ovde muslimani u bl ni svinjetinu ne odbijaju...cak i za vreme ramazana...

jaro onda i nisu muslimani...to otprilike da ja kazem da su hriscani oni sotonisti sto okrecu krstove po grobljima jer imaju samo hriscansko ime
 
... a gde to navedena trojica okrecu krstove...znam da hoce poneki da mazne rakiju sa groblja, ali za krstove nisam cuo...

Gdje stignu...imas hrpu stranica na netu,pogledaj
http://www.pressonline.rs/info/hronika/19234/satanisti-haraju-srbijom.html
http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:415566-Kula-Satanisti-obili-crkvu
http://www.kurir-info.rs/satanisti-su-napali-patrijarha-pavla-clanak-130401
i jos hrpa drugih jesu to hriscani buduci da imaju hriscanska imena?????tako i taj samir isto moze biti musliman a sad haj spavat :mrgreen:
 
Već se ovo spominjalo. Izgleda da slični planovi postoje i danas i da su sve ozbiljniji čim Vlajki poziva na javnu debatu.
regijebih.jpg

A ovo zeleno su POTURICE?!:hahaha: Nećemo ih valjda opet seliti? :manikir:
 
Tacno je to sto kazes ali Srbi u RS treba da ostanu ujedinjeni i i na velikom oprezu posto mnogo neprijatelja vreba unaokolo.

A najveci neprijatelji su nesposobni politicari koji ovu drzavu vode i naravno politicari iz opozicije.ekonomija RS je katastrofa,da se otvori preduzece u RS treba jednu mjesec dana ganjanja po sudovima ,opstini itd dok u Njemackoj sve se zavrsi za 15 minuta.....kad kupis zemlju i drugu nekretninu kazu rok za uknjizavanje je 60 dana ali treba cekati da te uknjize najmanje 6 mjeseci,slicna prica kad trazis gradjavinsku dozvolu,da ne pricam koji je raspad sistema u zdravstvu,nema ljekara,ono sto ima su sve neki nesposobni nemoralini nadrilekari koji su tokom rata i dosli do diploma na razne nacine,pacijente samo otalaju,na preglede se ceka mjesecima,nema ljekova,nema cistostatika itd itd prosto nema sposobnih ljudi da osmisle i provedu reforme,ocigledno je da ovako vise ne moze,ljudi bjeze odavde,evo ja samo gledam iz moje okoline ,masa ljudi je otisla,neki u italiju,njemacku,svajcarsku

Budzet RS polovinu moramo vracati MMF,nema brige dok smo god duzni MMF i moramo im vracati kredite i dok ih vracamo nema nista od ukidanja RS.....
Neko spomenu Banjaluku i njen izgled,jeste sam centar grada je upucan ali ako se makne dalje iz centra ,je uzas,rupe po putevima,oronule fasade itd ali zato spice 100 miliona ojra godisnje,nije mi jasno gde potrose tolike pare,samo da 30% usmjere na razvoj ,infrastrukturu,obnovu fasada itd za 10 godina BL bi bila uredjena ...ali kad vladaju seljacine i nesposobini likovi
 
Neko spomenu internet i brzinu ,interesanto da mi u RS imamo daleko vece cijene i manje brzine nego recimo u Svajcarskoj ,evo recimo u CH plati 10mbps download 1mbps uplodad koliko ja kod Aneksa,Blica u Banjaluci platim 3mbps 0,24mbps,pa onda naprimjer struja,daleko jeftinija u CH,ialo je kod nas u BL i RS monopol drzavane firme,placamo najskuplju struju u evropi,iako su svuda u zestokoj konkurenciji takve firme uspjesne i ostvaraju znatnu dobit,kod nas su distribucije i elektrane veliki gubitasi a imamo najskuplju struju u evropi,pa onda cije hrane,pa ebote bog u CH je jeftinije zivjeti nego u RS i Banjaluci,a u Italiji da ne govorim.......ja pre tri mjeseca trazio prikljucak na plac u Slatini pored Banjaluke,i ovi krembili iz elektrokrajine jos nisu dosli,kazu ljudi ceka se po 6 mjeseci godinu dana itd\
a gledam ovde u CH,biras kojeg ces distributera,konkurencija brale,nude svasta samo da te privuku,i dolaze odamh da se spoje na elektro mrezu....a kod nas lopovluk i kriminal ,nerad..............tako da se nebih slozio sa ovim muslimanom,kod nas se itekako dobro zivi i nista ne radi,jedan dio naroda,dok je drugi dio veci ,otiso odavde trbuhom za kruhom
 
Цртамо ми сви карте и мапе и картХе...
Као што рече један човјек:
мерхаба, бре, пучанство !!!
Цртање је већ завршено у Берлину и Москви.
Само циијене да није тренутак да нам се обзнани...
А кад буде, могли би се муслимани обЕзнанити.
 
Hahahaha da nemas mozda nesto bakra :hahaha:

Moj jadnice Ja sjedim u licno mom stanu koji sam kupio i to u jednom od najskupljih gradova u europi i ne radim za platu vec duze vremena
Pa lepo reci...ti si od onih sto im je Karadjic obezbedio put u Evropu...zato si tako jak i hrabar...iz koje si viteske...Minhenske...ili Geteborg?
Ili Stutgart viteska...doselili se kad ih Karadjic humano raselio:))
 

Back
Top