Viteshki poduhvat II deo

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja

Vash ulog je?


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
red_heart.gif


Ja imam tri srca. :-P
 
Nesto sad razmisljam ozbiljno, pa za svakog sam mislila da je on TAJ i svaki je i mogao to da bude. :|
Ne verujem u pricu da na planeti zemlji postoji teoretski samo jedna osoba koja bi bila TA!
I sta koji moj znaci "on je taj", "ona je ta"???:?
 
Upoznate finu devojku/ dechka koja vam se svidela/o. Mislite da bi ona mogla biti "ta", ali niste sigurni. Koji je prvi ulog koji "stavljate na sto"?

Dopuna:
-kad stavljate kitu na sto, ne stavljate i srce
-kad stavljate srce na sto stavljate i kitu
-metafora se odnosi na to da li cete dotichnoj devojci / dechku ponuditi prvo kres kombinaciju ili vezu?

Jbt..shta si sve smrsila ovde..:-?. Prvo cemo da se upoznamo...
 
Nesto sad razmisljam ozbiljno, pa za svakog sam mislila da je on TAJ i svaki je i mogao to da bude. :|
Ne verujem u pricu da na planeti zemlji postoji teoretski samo jedna osoba koja bi bila TA!
I sta koji moj znaci "on je taj", "ona je ta"???:?

Skoro sam pisala da ne postoji samo jedna TA osoba..i da ne lutamo po svetu i trazimo svoju drugu polovinu .. to ne postoji..Svaka osoba na koju naidjemo u nasem zivotu i na koju odreagujemo je TA osoba.....ko razume shvatice..
 
Pa to...ne verujem ni ja u drugu polovinu, al' u srodne duse DA! :-P

Srodna dusa ne znaci i da je to ona idealna osoba..ili ta osoba..u zivotu srecemo dosta srodnih dusa po mnogo cemu..srodnost sa dusom ljudi moze biti i u malim svakodnevnim stvarima...a kada sretnes osobu na koju reagujes emotivno tako sto zelis sa tom osobom i da ostanes..tada verujes da je to ta osoba....koja moze ostati "trajno" uz nas i biti ta jedna jedina ili posle nekog vremena otici..
 

Back
Top