Višestruko citiranje i spojler

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rešenje
prvo klini na Spojler opciju pa onda citiraj
za onaj koji hoćeš da bude takav

Spojler se nalazi iznedju ova dva BB koda
Image1.jpg
Na kompu sam, ali sada nije kao nekada, sad je citat u ovom pravougaoniku i ne može kao ranije...
Ako kucas sa telefona i obelezis tekst koji hoces da stavis u spojler, opcije citat/kopiraj pokriju deo gde je komanda za spojler...
ovde sam odgovorio a da sakrijem
 
Pa znam gde se nalazi spojler, ali ako citiram 2 posta i klinem na spojler oba uđu u spojler :dash:
ne, za onaj koji hoćeš da se vidi, odgovoriš normalno a onda za one koje hoćeš u spojler prvo klikni na Spojler menu opciju pa onda citiraj i odgovori u tom prostoru izmedju dva BB koda koje ćeš da vidiš kao na mojoj gornjoj slici
 
Malo muke i brisanja i premeštanja spojlera izgleda...
malo je komplikovanije nego što je bilo
Pa znam gde se nalazi spojler, ali ako citiram 2 posta a pre toga klinem na spojler oba uđu u spojler :dash:
ne ulaze oba, ovako izgleda kada pratiš proceduru koju sam napisao gore
 
ne, za onaj koji hoćeš da se vidi, odgovoriš normalno a onda za one koje hoćeš u spojler prvo klikni na Spojler menu opciju pa onda citiraj i odgovori u tom prostoru izmedju dva BB koda koje ćeš da vidiš kao na mojoj gornjoj slici

Pa nemoguće je tako, kad citiram, oba citata moram da ubacim u editor, a pre toga sam morala da kliknem na spojler :lol:

Ja sad obrišem SPOJLER ispod teksta koji želim da se vidi, i premestim ga ispod onog koji želim da bude u spojleru...
 
Pa nemoguće je tako, kad citiram, oba citata moram da ubacim u editor, a pre toga sam morala da kliknem na spojler :lol:

Ja sad obrišem SPOJLER ispod teksta koji želim da se vidi, i premestim ga ispod onog koji želim da bude u spojleru...
može i tako ali ako prvo klikneš Spojler menu pa citiraš i odmah odgovoriš onda ne mora da se premešta
Pa nemoguće je tako, kad citiram, oba citata moram da ubacim u editor, a pre toga sam morala da kliknem na spojler :lol:

Ja sad obrišem SPOJLER ispod teksta koji želim da se vidi, i premestim ga ispod onog koji želim da bude u spojleru...
i odmah kucam nakon sam citirao a završni kod je automaski na kraju
 
Na jedan se normalno odgovori, a drugi se citira i stavi u spojler.
To je bitno što nije rečeno
. :D
Ne može odjednom višestrukim citiranjem.
jeste rečeno
ne, za onaj koji hoćeš da se vidi, odgovoriš normalno a onda za one koje hoćeš u spojler prvo klikni na Spojler menu opciju pa onda citiraj i odgovori u tom prostoru izmedju dva BB koda koje ćeš da vidiš kao na mojoj gornjoj slici
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top