Virus

pajser9

Početnik
Poruka
5
Pozdrav!
Imam neke probleme sa zdravljem, tj vec treci dan imam povisenu temperaturu 38-39, boli me grlo i kasljem iako mi grlo nije crveno i kijam ponekad jer me nos iritira-curi.
Do sada, hvala bogu, nikada nisam bolovao od nekog virusa i neznam kakvi su simptomi nekih obicnih prolazih virusa. Uplasio sam se kad sam procitao na netu da se moji simptomi podudaraju sa simptomima svonjskog gripa.
E sad, sutra treba da vadim krv, ali treba izdrzati do sutra u neizvesnosti. Da li takvi simptomi budu i kada je neki drugi virus u pitanju???
 
Мораш прво да напишеш колико година имаш.
Друго, вероватноћа да добијеш свињски грип је на нивоу статистичке грешке.
Ако ниси добро спавао у последње време и ако си био физички исцрпљен, могуће да је неки вирус искористио ослабљени имунитет и улетео. Иначе, вируси су увек пред нашим вратима које обично пад имунитета само отшкрине и они лепо уђу.:)
 
Мораш прво да напишеш колико година имаш.
Друго, вероватноћа да добијеш свињски грип је на нивоу статистичке грешке.
Ако ниси добро спавао у последње време и ако си био физички исцрпљен, могуће да је неки вирус искористио ослабљени имунитет и улетео. Иначе, вируси су увек пред нашим вратима које обично пад имунитета само отшкрине и они лепо уђу.:)

nisam baš siguran da je mogućnost infekcije virusom H1N1 na nivou statističke greške...:neutral:
 
Imam 17god
Vec mi je bolje, nisam vise tako zabrinut.... sinoc sam po drugi put imao jaku drhtavicu, probudio sam se sav mokad. Posle tusiranja temperatura mi je bila 36.8 (pod dejstvom brufena). Kasnije je skocila na 38 ali sam se i dalje dobro osecao. Sad je 37.5 i jedino sto me muci je nos i oci mi suze....al i to ce valjda proci brzo
Danas sam vadio krv, u cetvrtak idem po rezultate....

Nego sad mi najvise krivo i zao sto je danas i mama dobila temperaturu....... :neutral:



Hvala svima!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top