Virtuelna deca

A je l postojim ili sam samo hologram?
Sviđa mi se da sam stvaran, a da mogu da menjam ostale : )
I sad, okej, ne može to za dž. Al BiH se potrudio da dostigne tajnlevel, kao, hoću pit bez vozača i poof - nestanu svi na sat vremen
Da, pa nije to izolovan slucaj, mnogi su dobijali nervne slomove zbog toga.

Virtuelni ljubimac ne postavlja pitanja, ne smeta i ne prigovara.
Medjusobna veza je jednostavna, njegov zivot zavisi od vas, nikada nece da vas napusti, ne trazi gotovo nista zauzvrat, igra se sa vama, zabavlja vas i ujedno vam stimulise endorfin , dobija virtuelnu hranu, zastitu, ljubav ... to je ironicno najiskrenija a istovremeno i najsebicnija moguca veza izmedju subjekta i coveka.
To je tako jednostavno, prosto.
Pa, ja ni psa nisam dao na obuku, po preporuci policajaca koji rade sa psima - da ne bi izgubio svoju pravu prirodu i karakter.
Nisam zažalio nikad, ni kad me cima i zalegne kad vidi drugog psa na 200m ...
 
A je l postojim ili sam samo hologram?
Sviđa mi se da sam stvaran, a da mogu da menjam ostale : )
I sad, okej, ne može to za dž. Al BiH se potrudio da dostigne tajnlevel, kao, hoću pit bez vozača i poof - nestanu svi na sat vremen
Postojiš, al ovde si samo hologram.
Aaaa.. ti pitaš za metaverzum? :lol:

Tamo ćeš da budeš hologram holograma.
 
Postojiš, al ovde si samo hologram.
Aaaa.. ti pitaš za metaverzum? :lol:

Tamo ćeš da budeš hologram holograma.
Hoću, a?

E, sanjao sam da je moja sestra dobila još dvoje dece, nije dobila, nego rodila. I sad, kao, veliko okupljanje, bilo i mrtvih, neka deca, jedan se zove Ante a drugi Mirko lol ....Mora da je najava sveta koji nas čeka..
Nekako su bili smešni, kao vanzemaljci i nisu bili bebe.
Eto, to mi se javilo.....
 
Hoću, a?

E, sanjao sam da je moja sestra dobila još dvoje dece, nije dobila, nego rodila. I sad, kao, veliko okupljanje, bilo i mrtvih, neka deca, jedan se zove Ante a drugi Mirko lol ....Mora da je najava sveta koji nas čeka..
Nekako su bili smešni, kao vanzemaljci i nisu bili bebe.
Eto, to mi se javilo.....
I u mojim snovima su tu i živi i mrtvi. Jednino što mi mrtvi pobegnu i ja trk za
njima, al me neko zaustavi. Sva sreća. :lol: I još su neki astralni putnici objašnjavali
kako one koji su umrli u snu ne možeš da pogledaš u oči. E onda sam zinat
sanjala mamu i uhvatila je za obe ruke i ravno u oči pogledala, a ona me pita
''Kako si uspela ovde da dođeš?'' :huh: Eto ja došla.
 
I u mojim snovima su tu i živi i mrtvi. Jednino što mi mrtvi pobegnu i ja trk za
njima, al me neko zaustavi. Sva sreća. :lol: I još su neki astralni putnici objašnjavali
kako one koji su umrli u snu ne možeš da pogledaš u oči. E onda sam zinat
sanjala mamu i uhvatila je za obe ruke i ravno u oči pogledala, a ona me pita
''Kako si uspela ovde da dođeš?'' :huh: Eto ja došla.
Da, čoveče, jedino su me Ante i Mirko gledali u oči. A imena ahaha.... I sad ja radoznao kako su blizanci, a jedan veći od onog drugog, a mrtvi mi objašnjavaju da je to nova "tehnologija" a ja kao kapiram sve...al opet, nešto mi čudno sve. Obazriv sam bio, ne baš skroz naivan
Vidiš, ne sećam se, mislim da si u pravu i za ostale snove sa mrtvima..i kontakta očima..ima tu nešto.
Obratiću pažnju sledeći put, ako se setim.
 

Back
Top