Vijetnamke

turcin

Ističe se
Poruka
2.288
U pripremi je prvi model vijetnamke domace proizvodnje,od kvalitetnih materijala,ne zelim biti pretenciozan,ali bice bolje od ovih sto se kod nas prodaju po army shop-u,naravno sa i bez amblema i oznaka,kada prvi model bude gotov bice postavljena slika,pa me zanima i vase misljenje,u smislu komentara kada bude gotov prvi model a i takodje i vase misljenje i sugestije o modelima koji vam se dopadaju kao i sve sugestije sta biste vi uradili ili promenili na postojecim kao i na ovom prvom modelu koji ce biti postavljen.
 
Izbaci model ja sam zainteresovan ali prvo da vidim o cemu se radi.Interesuje me i cena,na jednom mestu si spomenuo da imas izradjenu novu saru za uniformu interesuje me da vidim kako izgleda ako nije problem.A posto sam sa juga -sto juznije to tuznije-da ce kupovina-prodaja biti u nekoj prodavnici ili preko neta.
Pozdrav !
 
Za sada ce prodaja ici preko neta a ocekujem da prvi model bude izradjen u naredne dve nedelje i postavicu ga ovde a saru imam kompjutersku uradjenu i mogu ti je poslati mailom mozes ga javiti na pp.
 
I mene bi ovo interesovalo,jedva cekao da postavis tu prvu,sigurno kupujem jednu,do sada ovo sto sam gledala po army shopu i nije mi nesto kao nekad sto su bile a volela bih i da vidim da neko od nasih napravi stvarno dobar i originalan model vijetnamke,racunam na tebe da budem medju prvima koji ce moci poruciti,srecno i pozdrav.
 
I mene bi ovo interesovalo,jedva cekao da postavis tu prvu,sigurno kupujem jednu,do sada ovo sto sam gledala po army shopu i nije mi nesto kao nekad sto su bile a volela bih i da vidim da neko od nasih napravi stvarno dobar i originalan model vijetnamke,racunam na tebe da budem medju prvima koji ce moci poruciti,srecno i pozdrav.

Original nikad neces dobiti zato sto iz prostog razloga je to americka jakna i samo oni imaju original. E sad ako nasi ljudi urade isti model od jako kvalitetni materijala sa nasim oznakama, ta jakna bi morala da traje vise godina ako ne i par decenija sto se iskreno nadam i zeljno iscekujam. Srecan rad dobri ljudi;)
 
MILlITARY OPREMA- sve na jednom mestu sto vas interesuje marame, slemovI, pribori za jelo,plocice cizme, majice, pantalone, vetrovke, torbe, fantomke, radio veza , dvogledi, nozevi,kacketi rukavice oznake, zastave, jakne, kape, modularni prsluci, sve sto vam padne na pamet imamo.

saljemo kataloge i robu postom nuruceni proizvod ako nemamo na lageru stize u zemlju za dve nedelje od narudzbine
kontakt//tragovacctrgovacc ----facebook ili e-mailom trgavocc@yahoo.com
 
U pripremi je prvi model vijetnamke domace proizvodnje,od kvalitetnih materijala,ne zelim biti pretenciozan,ali bice bolje od ovih sto se kod nas prodaju po army shop-u,naravno sa i bez amblema i oznaka,kada prvi model bude gotov bice postavljena slika,pa me zanima i vase misljenje,u smislu komentara kada bude gotov prvi model a i takodje i vase misljenje i sugestije o modelima koji vam se dopadaju kao i sve sugestije sta biste vi uradili ili promenili na postojecim kao i na ovom prvom modelu koji ce biti postavljen.

Ajd da vidimo i to valjda ce biti upola od americke (koju nosim 20 godina).
 
Evo krajem ove nedelje ili za vikend bice postavljen ovaj prvi model pa izvolite onda sa komentarima predlozima i sugestijama naravno da ce cena ici najnize sto je moguce,a na to mislim na najmanje 30 posto nize nego sto se moze naci u nasim prodavnicama,mozda ce i biti niza ali to sad zavisi od drugih faktora za sada je ovakva pretpostavka naravno ima tu dok se sve sabere i oduzme pa sta se dobije ali nikako nece ici na neke nenormalne cene jer to i nije cilj.
 
Evo par slika ovako na brzinu uslikanih jer sam rekao jos pre nedelju dana da cu ih postaviti ali bilo je kasnjenja kao i svuda,svakom mogu poslati dodatne slike na mail,a potrudicu se da postavim i jos slika ovog prvog modela ovde,radjena je od sledecih materijala,sama jakna je od srednje debljine kvalitetnog kepera koji ne sadrzi impregnaciju,zatim na vatiranom ulosku je sa strane koji ide do jakne nasiveno impregnirano i gumirano platno koje je takodje korisceno i za postavu jakne,jakna sadrzi i kapuljacu i sujtase za zatezanje po struku i dnu sa unutrasnje strane,ima samo dva rajsfeslusa jedan napted i za kapuljace,takodje regularno na svim mestima gde i original cicak trakice,sva kopcanja na jakni su iskljucivo na dugmad dakle nije se koristilo kopcanje na drikere,svi materijali su domace proizvodnje sama jakna ima tezinu izmedju 2 i 3 kilograma pa molim vase komebtare sugestije primedbe i sve ostalo,na rukav je nasiven jedan od modela sovjetskih padobranskih jedinica,jakna je napravljena u Beogradu u zanatskoj proizvodnji,sva pitanja na pp ili na champbroadcastbot@lycos.com,takodje za sada se do proleca ne planira pocetak pravljenja dok se ne uredi sve za sam proces pravljenja.
 

Prilozi

  • DSC01915.jpg
    DSC01915.jpg
    26,5 KB · Pregleda: 130
  • DSC01916.jpg
    DSC01916.jpg
    25,8 KB · Pregleda: 101
  • DSC01918.jpg
    DSC01918.jpg
    28,5 KB · Pregleda: 109
  • DSC01919.jpg
    DSC01919.jpg
    33,4 KB · Pregleda: 102
E ovako, videh jakne i deluju mi dosta dobro, jedino sto nisam zadovoljan je sa fotkama, ako bi mogao ponovo da ih uslikas okacenim na zid ili bilo kakav civiluk sa izrazito belom pozadinom i dosta jake bele svetlosti, jer mnogo su tamne slike kao da je oblacno vreme:D eto samo kvalitetnije fotke;)
 
U principu da,ne znam hoce li vam odgovarati zbog postarine za Rusiju je na primer postarina sa carinskom taksom,carinska taksa je 350 dinara ili,5,5 dolara americkih,ukupno oko 60 i koji dolar ne znam koliko bi bilo za Kanadu,mogu proveriti pa napisati ovde.
 
Bice trenutno smo napravili nekoliko modela borbenih pantalona a izmadju ostalog ima i zenskih modela,sad zurim u radionicu imam jednu vijetnamku da radim po porudzbini ali koliko sutra kacim malo vidljivije slike ove sto sam je vec postavio.
 
Idu i maskirne,zavisi od zelja kupca opet,sve u svemu malo se ceka dok stigne materijal za svaku porudzbinu a sto se tice cena gledamo da to bude sto pristupacnije i sto povoljnije,za sada mogu slobodno da kazem da ima mogucnosti da se neki modeli rade i za 6 hiljada dinara naime toliko kosta na kraju gotova jakna,i trenutno je veca guzva s porudzbinama nego sto smo ocekivali,ali uz strpljenje sve se da resiti
 
Moram pohvaliti ideju.... Imao bih jedan predlog... Posto pravis jakne sam, da li si imao prilike videti policisku jaknu koju je nosila policija 90 -ih.... Onu tigrasto maskirnu semu sa beretkama.... Taj kroj jakne je odlican.... Dosta podseca na Vijetnamku ali po meni je bolji kroj.... Mozda da pogledas i neki kroj Ruskih uniformi, gde bi bio jedini na nasem trzistu....
 
Idu i maskirne,zavisi od zelja kupca opet,sve u svemu malo se ceka dok stigne materijal za svaku porudzbinu a sto se tice cena gledamo da to bude sto pristupacnije i sto povoljnije,za sada mogu slobodno da kazem da ima mogucnosti da se neki modeli rade i za 6 hiljada dinara naime toliko kosta na kraju gotova jakna,i trenutno je veca guzva s porudzbinama nego sto smo ocekivali,ali uz strpljenje sve se da resiti

da li mogu da se nabave ovde u Beogradu i da li ih ima u crnoj boji?
 

Back
Top