Вијести из Републике Српске

  • Začetnik teme jelena_83
  • Datum pokretanja
Pa i jesam!!! 8-)Šta te je sad pa tu zbunilo zemljak???:lol::lol::lol:
Sve su prave vjeruj mi na rječ, a i nema nekog razloga da sumnjaš!!! Ima ih zasad mnooogo, a kako stvari stoje, biće ih još i više samo da još malo vrijeme odmakne!!! Mjesečna kamata već prestiže mjesečni rast glavnice, a ispušiše lole i za nagodbu jer sad više nemaju šta da ponude što nisam već dobio!!!!!!
Valjda sad kontaš!!!:wink:

Ne kontam ni zere zemljo. Nije ni vazno, nek je tebi jasno i ja sam sretan.
 
Ne kontam ni zere zemljo. Nije ni vazno, nek je tebi jasno i ja sam sretan.
Presude stari, presude na štetu države, a u korist građana!!! Kad je država naopaka, zašto to ne iskoristiti pa se dobro ne naplatiti??? Ako ikad upadneš u dilemu "tužiti državnu službu ili ne" ne razmišljaj dugo!!! Državne službe su nam toliko šuplje i pune mufljuza i diletanata da to nije normalno!!! Na sudu državu svi gledaju kao neko siroče koje treba da se očerupa!!!! Ovdje ne mislim samo na budžet BiH, već i na budžete entiteta, Distrikta, kantona i opština!!! Ma ako si iole u pravu, na sudu im je kasa kao na streljani!!! Jedino sredstvo odbrane koje im je na raspolaganju jeste kupovina vremena što su radili u mom slučaju pa sad kad uskoro treba da se izvještači šteta, neki gore se hvataju za glavu)!!! Lijepo mi je želja da se sad ovo malo i oduži!!! Kamate su zatezne, od 0,05% na dnevnom nivou ili ti približno oko 2% na mjesečnom nivou pa sad nek gleda ko sebe može tu da pronađe!!!
 
google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg


google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

IMGpg



google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg


google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg

google-pao.jpg
 
rsplaneta02.jpg


Pozdrav.

Želim da vas obavjestim da je prije 2 dana sa radom startovala RSplaneta - Online zajednica Republike Srpske.

Portal ima oči i prati sve aktivnosti korisnika, koje boduje. Kada se "doselite" na planetu vi se samo "astronaut" da bi vašim aktivnostima zaslužili i iznapredovali do starosjedioca planete.

Stranica je zamišljena kao info i zabavni portal, sa namjerom da okupi zajednicu Republike Srpske od Trebinja do Gradiške, i postane stub okupljanja Republike Srpske na internetu.

Pozdrav i vidimo se na Planeti!

http://www.rsplaneta.com/
 
Poslednja izmena:
Republika Srpska je samo entitet u BiH, tako da je svejedno koja od entitetskih policija te uhvatila, trazice ti pasos ili licnu kartu,potpuno svejedno, samo radi identifikacije...Bez ikakvih predrasuda prodjite kroz cijelu BiH, necete imati nikakvih problema.Ako vas put nanese svratite i u Travnik na cevape i "Lutvinu kafu" (svi koji su nekada bili u Tr znaju sta spominjem), bit cete sigurno srdacno primljeni...
 
Lijepo se ismijah na konstatacije da je pasos potreban u FBIH, a u RS ne treba. Samo jos da mi neko pojasni gdje su ti granicari koji traze pasos na prelazu RS -FBIH:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

E da vas obavijestim posto cesto putujem po oba BIH entiteta, cak i do Hercegovine stignem, a bogami i do nekih drzava bivse nam domovine PASOS NE TREBA.
Znali su mi traziti na granici CG samo radi brze procedure, a ladno sam mogla preci samo sa licnom.

Zato ljudi moji kofer u ruke i potrebna dokumenta i bez velikih predrasuda.

SRETAN PUT I UZIVAJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:kpozdrav::kpozdrav::kpozdrav::kpozdrav:
 
Lijepo se ismijah na konstatacije da je pasos potreban u FBIH, a u RS ne treba. Samo jos da mi neko pojasni gdje su ti granicari koji traze pasos na prelazu RS -FBIH:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

E da vas obavijestim posto cesto putujem po oba BIH entiteta, cak i do Hercegovine stignem, a bogami i do nekih drzava bivse nam domovine PASOS NE TREBA.
Znali su mi traziti na granici CG samo radi brze procedure, a ladno sam mogla preci samo sa licnom.

Zato ljudi moji kofer u ruke i potrebna dokumenta i bez velikih predrasuda.

SRETAN PUT I UZIVAJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:kpozdrav::kpozdrav::kpozdrav::kpozdrav:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top