Vidovnjak

Poznaje li neko pravog vidovnjaka koji je stvarno vidovit da nije od onih koji se lazno predstavljaju i koriste tudju nesrecu da bi se obogatili.
meni je fascinantan u nastupu bio ovaj lik
astrolog je ...nije klasičan vidovnjak...ali gledajući taj video vidim da je super skapirao neke istine o životu i da je dobronameran i iskren što sugeriše da nije prevarant....
e sad ne znam koliko je dobar astrolog..ne razumem se u to...
 
Sta ti znaci to "xaxaxa"?
da je vrlo skeptičan prema mogućnosti da postoje vidovnjaci koji nisu prevaranti.....

ja mislim da postoje neki koji mogu nešto da vide ali su jako retki....većina su verovatno lažovi i prevaranti a ima i onih koji informacije dobijaju od demona pa ti kažu nešto što te prevari da pogrešno reaguješ....bolje ti je da ne gubiš vreme sa vidovnjacima...budućnost nije zacrtana u kamenu...u priličnoj meri je sam stvaraš....
 
Da shvatam mislila sam da je to nesto na moj racun sto verujem da postoje osobe koje su stvarno vidovite.Izvinjavam se gospodinu,naravno ima pravo na svoje misljenje i u pravu je sto se tice ovih danasnjih koji se predstavljaju kao vidovnjaci,vracare,gatare...jer su 99% njih prevaranti.Verujem da i danas postoje i oni koji stvarno nesto znaju i koji ne naplacuju usluge ili uzimaju simbolicnu sumu ako ih neko casti po svojoj volji ali je jako tesko doci do njih upravo zbog ovih prevaranata koji se reklamiraju.Kazem da verujem da postoje jer sam se licno uverila ali ta osoba vise nije ziva.Zato sam i pitala da li neko poznaje "pravog vidovnjaka"pa da sacekamo ako neko zna mozda se i javi.To bi pomoglo coveku koji je otvorio ovu temu i svima koji iz bilo kog razloga osecaju potrebu da potraze pomoc takvih osoba da izbegnu prevarante i postedelo bi ih bacanja novca i uzaludno trosenje vremena.
hm337 hvala na komentaru i i na videu iz predhodnog posta.
da je vrlo skeptičan prema mogućnosti da postoje vidovnjaci koji nisu prevaranti.....

ja mislim da postoje neki koji mogu nešto da vide ali su jako retki....većina su verovatno lažovi i prevaranti a ima i onih koji informacije dobijaju od demona pa ti kažu nešto što te prevari da pogrešno reaguješ....bolje ti je da ne gubiš vreme sa vidovnjacima...budućnost nije zacrtana u kamenu...u priličnoj meri je sam stvaraš....
 

Back
Top