Vidim ko glumi, ne gledam film

Kod mene je to slučaj sa Al Paćinom i Džoni Depom
ako bih imala 10 poena da podelim na to ko me od njih dvojice više iritira bilo bi nešto tipa 6-4 u korist Paćina

priznajem, Paćina "volim" samo u Kum-u a Depa u Paranoji u Las Vegasu i tu se priča završava
Meni je Šon Pen u toj "ligi" (lizi) 🙄
 
Sergej Trifunović, Viktor Savić, Miloš Biković, Nikola Rakočević, Vuk Kostić...
Ova ekipica mi je iz nekog razloga iritantna i zaista izbegavam filmove/scene sa njima.
Mada generalno ne pratim domaće filmove još od 2008, nekako mi je što se tiče ideja plitko + kada ubace nešto poput (iskrivljenog) američkog humora/fora u sve to dobijam prenose blama :fdlan:
 
Sergej Trifunović, Viktor Savić, Miloš Biković, Nikola Rakočević, Vuk Kostić...
Ova ekipica mi je iz nekog razloga iritantna i zaista izbegavam filmove/scene sa njima.
Mada generalno ne pratim domaće filmove još od 2008, nekako mi je što se tiče ideja plitko + kada ubace nešto poput (iskrivljenog) američkog humora/fora u sve to dobijam prenose blama :fdlan:
To. Svi domaći glumci novije generacije. Gotovo sto posto.
 
To. Svi domaći glumci novije generacije. Gotovo sto posto.
Vrlo verovatno, mada na moju sreću ne znam ni ko su oni. Nekako mi je doživljaj da su svi ili bar većina njih izašla iz istog kalupa - ne pada mi sada na pamet neko ko je autentičan od novije ekipe. Stara garda je po meni imala neku unikatnost tj. kao da su glumili ono što jesu i u regularnom životu, dok ovi danas glume sve po PS-u...
 
Vrlo verovatno, mada na moju sreću ne znam ni ko su oni. Nekako mi je doživljaj da su svi ili bar većina njih izašla iz istog kalupa - ne pada mi sada na pamet neko ko je autentičan od novije ekipe. Stara garda je po meni imala neku unikatnost tj. kao da su glumili ono što jesu i u regularnom životu, dok ovi danas glume sve po PS-u...
mislim da je tu najmanje do glumaca
takve su uloge, serije, filmovi, scenariji...
 
Vrlo verovatno, mada na moju sreću ne znam ni ko su oni. Nekako mi je doživljaj da su svi ili bar većina njih izašla iz istog kalupa - ne pada mi sada na pamet neko ko je autentičan od novije ekipe. Stara garda je po meni imala neku unikatnost tj. kao da su glumili ono što jesu i u regularnom životu, dok ovi danas glume sve po PS-u...
Nema tu zanimljivih ili eto ne mogu da se setim.. Površno, pozerski, ništa autentično.
 

Back
Top