Video nadzor Pooomoooc plsssss

^|Wolf|^

Zainteresovan član
Poruka
248
Imam video nadzor u radnji od mog tate....E sad uzeo sam snimak iz prodavnice i treba mi neki program da ga pokrenem sa kompijutera da odgledam snimak...On meni kad ubacim fles otvara sa nekim mcdplayer, ali nema sve sto meni treba meni treba da uzmem sliku iz tog snimka....Da ima tu opciju da mogu da izvucem jednu sliku iz tog snimka...A inace u radnji se svi ti snimci ne rezu na komp, nisu povezani sa pc-om nego sa nekim uredjajem koji ima daljinski i ima Hard disk na koj se sve reze, i ima ulaz za fles da mogu neki deo nekog snimka prebacim na fles...Ja sam izabrao samo dve kamere da prebacim na fles....I taj mcdplayer mi pokrece oba snimka od jednom....Hocu reci podelio je to sot ja gledam na 4 dela ali koristi samo 2 polja i tu mi pusta kameru 1 i kameru 2....Nadam se da razumete sta meni treba...:)
 
Најпре научи да се не каже компИјутер него компјутер (нема слово И)!

________
Као друго, за то што ти хоћеш да урадиш не требају ти никакве додатне опције у самом плејеру (мада их већина има) јер све можеш и преко тастатуре. Заустави филм на месту који хоћеш да снимиш, кликни на Print Screen (PrtScr) на тастатури, затим отвори неки од програма за обраду слика, лупи Paste (Ctrl+V) и сними.
 
Imam video nadzor u radnji od mog tate....E sad uzeo sam snimak iz prodavnice i treba mi neki program da ga pokrenem sa kompijutera da odgledam snimak...On meni kad ubacim fles otvara sa nekim mcdplayer, ali nema sve sto meni treba meni treba da uzmem sliku iz tog snimka....Da ima tu opciju da mogu da izvucem jednu sliku iz tog snimka...A inace u radnji se svi ti snimci ne rezu na komp, nisu povezani sa pc-om nego sa nekim uredjajem koji ima daljinski i ima Hard disk na koj se sve reze, i ima ulaz za fles da mogu neki deo nekog snimka prebacim na fles...Ja sam izabrao samo dve kamere da prebacim na fles....I taj mcdplayer mi pokrece oba snimka od jednom....Hocu reci podelio je to sot ja gledam na 4 dela ali koristi samo 2 polja i tu mi pusta kameru 1 i kameru 2....Nadam se da razumete sta meni treba...:)

u kom formatu je taj snimak?
 
u kom formatu je taj snimak?

E gledaj imam sledece fajlove:
1.Ime: 2011_02_26_13_54_00_0003_0000_0000_0003.d
Type of file: D File
2.ime:2011_02_26_13_54_00_0003_0000_0000_0003.i
Type of file: I file
3. neki autorun
4.me: playlist_00001
Izgleda isto kao auto run...
5.ime:mcdplayer
Type of file:Application
Kad kliknem to mcdplayer ono se otvori kao sto sam gore naveo da mi se otvara...
 

Back
Top