(VIDEO) MARIN LE PEN ZA NOVE VOĐE SVETA: Putin, Tramp i ja bismo svima doneli mir i b

Ne, Putin, Tramp i ja bi svuda donijeli mir.

Pazi ti di se ona gura. :roll:

Gumi, sine, najzad jedna pametna i od tebe....ja sam licno da Le Penova pobijedi, ali istina je da ce tek kad se evropske zemlje oslobode okupacije, moci da se govori o nekom francuskom ili njemackom odlucivanju...moramo imati na umu da su Francusku oslobodili anglosaksonci, tako da njen status nije bitno drukciji od njemackog...de iure da, ali de facto ne...svi oni moraju da slusaju onog koji je pobijedio i okupirao ih....
 
Milice!

Jesi li se probudilaili sanjas nesto? :eek:

Ne ja , sasvim budna Muamere .. DrDabić je pred izbore prijetio da će biti rata ako Nijaz Duraković bude izabran na mjesto predsjednika Predsjedništva BiH , a da će se postići dogovor ako bude izabran Alija Izetbegović ..
Sve je to i logično , nakon izbora krenuli su sa pričom o regionalizaciji po uzoru na švicarske kantone, a ta regionalizacija je u stvari bila SAO-izacija ..
 
Poslednja izmena:
Ne ja , sasvim budna Muamere .. DrDabić je pred izbore prijetio da će biti rata ako Nijaz Duraković bude izabran na mjesto predsjednika Predsjedništva BiH , a da će se postići dogovor ako bude izabran Alija Izetbegović ..
Sve je to i logično , nakon izbora krenuli su sa pričom o regionalizaciji po uzoru na švicarske kantone, a ta regionalizacija je u stvari bila SAO-izacija ..

Milice!

Fala ti za ovo Muamere, Grande colonelo Gadafi! :worth:

Idi i umij se, razbudi se jadna!

Rat u BiH je direktno izazvao Alija(Ilija) po nalogu Vasingtona!
 
Milice!

Fala ti za ovo Muamere, Grande colonelo Gadafi! :worth:

Idi i umij se, razbudi se jadna!

Rat u BiH je direktno izazvao Alija(Ilija) po nalogu Vasingtona!

Muamer , kao naš Mufty :)

A joj Muamere , DrDabić nije postigao dogovor sa Izetbegovićem o mirnoj podjeli BiH .. a Milošević i SDS naoružali bosanske Srbe , i to i bi ..
 
(VIDEO) MARIN LE PEN ZA NOVE VOĐE SVETA: Putin, Tramp i ja bismo svima doneli mir i bezbednost

PLANETA 09:43, 17.11.2016. 0

Predsednica Nacionalnog fronta Marin le Pen izjavila je da će svet postati bezbedniji ako ona pobedi na francuskim predsedničkim izborima jer će raditi rame uz rame s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i izabranim predsednikom SAD Donaldom Trampom.

Le Penova, koja je pozdravila Trampovu pobedu na američkim predsedničkim izbirma, kaže da se narodi u državama širom sveta sve više okreću protiv političkih elita i establišmenta.


Tako je, SVI MOZEMO BITI ZAJEDNO a da svako gleda u svoju kucu i odredjuje kakva ce biti pravila u njoj.
A ne d anas nekakve novokomponovane medjunarodne konvencije uslovljavaju ovim ili onim.
 

Back
Top